4

Ronaldo kocha siebie

3

no i remis pewnie nas przebiją bo to jakaś garstka kibiców Romy jakieś 15 % a reszta to kibice Realu

0

Ja mam NC plus i też uważam że głosować powinni ci co to mają , gdyby głosowali ci co mają NC + to by Barcelona wygrała te głosowania

0

to od nas się zaczęło my też kibicowaliśmy kiedyś przeciwko Realowi by nie pojechał do Polski

1

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa głosujcie bo mamy tylko 1% przewagi nad hala dziećmi

1

ja nie chce być zaślepionym kibicem uważający że wszyscy piłkarze jakich mamy to top na świecie ani nie chce być aż takim krytykiem

0

do dupy trochę jest to demo

0

jak ponad 25 % głosów z 44,8% to głosy hala dzieci

1

to świadczy o ich poziomie inteligencji , ja nigdy nie mówiłem jak kupowaliśmy Neymara że to Top 3 na świecie , czy jak kupowaliśmy Rakitica nie mówiłem że to top 2 na świecie ŚP , Z Suarezem tak mówiłem bo statystyki mówią same za siebie 31 goli robi wrażenie

0

" Kroos to TOP 1-2 najlepszy Pomocnik Swiata, dać mu trochę czasu, i będzie genialnie, choć już jest bardzo dobrze." Hala dzieci mają poczucie humoru , Kroos top 2 czy 1 ? znam 5 środkowych pomocników lepszych o niego

0

bo Messi chce walić wszystkie wolne nie ważne że niektóre są z nie jego ulubionej strony , myślę że to się zmieni jak Suarez wróci

2

niech wystąpi Casillas za Navasa to o to się nie martwię

2

w tym momencie jesteśmy lepsi od Realu w stracili Di Marie i Xabiego 2 kluczowe postacie zamiast kupić Falcao wypożyczyli Hernadeza , wygramy to Gran Derbi nie ważne czy na Bernabeu czy na Camp Nou

0

to bardzo dobrze że zostanie powołany niech nalutuje bramek przed GD żeby być w formie

0

Neymar powinien wykonywać rzuty wolne z tej strony na prawą nogę

1

Ale on na taką Di Maria kasę zasługiwał bo był najlepszym piłkarzem i to dzięki niemu Real się cieszył z tych trofeum

0

jak Hala dzieci stawiają na Rome to tak jest

0

Di María: Nie wiem jak długo Cristiano wytrzyma w Realu . A to ciekawe, czy naprawdę w Realu jest taka zła atmosfera ?

0

nie tylko ty chłopie

0

to nie będzie drugi Bojan, on przewyższa Krikica

1

Luis strzeli hat tricka z Realem

29

Mou pozytywnie zaskoczył ale wystarczy że trafimy na nich i powie coś innego

4

tak jasne chyba w snach

1

Suarez ma wielki zapał do gry, w Gran Derbi wybuchnie jego potencjał i pokaże na co go stać

0

tak już tu jest, łatwo dostać tutaj bana. więc trzeba pisać ostrożnie

0

mam nadzieje że z jego zespołem zobaczymy się w finale

6

Mourinho: “Luis Enrique is amazing. I had not seen him since I left Barça. I've great affection for him. He's a fantastic person.”

16

to był jeden z moich ulubionych piłkarzy ale dobrze że odszedł po prostu ten zawodnik u nas by tylko na ławce siedział

0

mam nadzieje że Jeremy wystąpi na środku z Varanem albo z Sakho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?