nie można Ronaldo porównywać do Messiego bo jest 2 lata starszy i ma dużo więcej meczy od niego rozegranych , ale patrząc że tylko 28 goli pomiędzy nimi różnicy to Messi go dogoni
możemy wygrać 2 trofeum wciągu 1 sezonu, Lige i Puchar i wtedy dla nas będzie to bardzo dobry sezon . Wygrać 3 trofea to jest coś co w klubie zdarza się raz na wiele lat i nie jest łatwo wygrać wszystkiego
Chciałbym za kilka lat żeby Mou został trenerem Barcy , może i ma wady ale to wielki trener z jajami który nie bał się nawet Ronaldo na ławce posadzić podczas GD
Kibiców Barcy jest na prawdę Polsce wielu, dopiero potem po długiej przerwie kibice Manchester United i Real Madryt , oni są w zmowie by nam dokopać ale my się nie damy.
jeśli będzie Manchester United przeciwko Realowi to kibicujecie United , np będzie remis 30% po 30% my kibice Barcy dołożą 35 % do tego i United wygra głosowanie
0
to będzie motor napędowy Barcelony liczę że wystąpi w GD
0
nie można Ronaldo porównywać do Messiego bo jest 2 lata starszy i ma dużo więcej meczy od niego rozegranych , ale patrząc że tylko 28 goli pomiędzy nimi różnicy to Messi go dogoni
0
możemy wygrać 2 trofeum wciągu 1 sezonu, Lige i Puchar i wtedy dla nas będzie to bardzo dobry sezon . Wygrać 3 trofea to jest coś co w klubie zdarza się raz na wiele lat i nie jest łatwo wygrać wszystkiego
0
tylko żeby podczas GD nie pogryzł się z Ramosem
0
założę się że nie strzeli, połowa osób na tym forum będzie go chciała sprzedać
2
powód jest prosty Costa kontuzjowany
0
szkoda bo kto ma NC+ ten się rozczaruje , ja początkowo myślałem skoro Barca przegra głosowanie to bedzię na TVP 1 a tu po necie będzie trzeba szukać
0
Roma ma nad nami dużą przewagę 1,5 % nie odrobimy
5
zaczyna się nowa era wychowanków czas pożegnać Pedro i powitać Sandro i Munira
0
Bale na ŚP0 to nie wiem czy to taki zły pomysł pomysł w Totkach grywał na tej pozycji za plecami napastnika
9
Chciałbym za kilka lat żeby Mou został trenerem Barcy , może i ma wady ale to wielki trener z jajami który nie bał się nawet Ronaldo na ławce posadzić podczas GD
0
Ta Barcelona jest niesamowita
4
mają ból dupska bo ich Isco nie został powołany
21
Neymar pokazał że nie jest pamiętliwy i że to bardzo sympatyczny chłopak .
0
Uruguay wants to call up Luis Suárez for friendlies against Saudi Arabia (10/10) and Oman (10/13)
1
Redakcjo nie chce być złośliwy, ale nie mogliście się bardziej postarać? przy tym pierwszym składzie
21
Oficjalnie: Thomas Vermaelen i Andres Iniesta będą gotowi na niedzielny mecz z Athleticiem Bilbao! chwila a nie grają w sobotę?
11
szkoda że nie wrócił do Europy wielki piłkarz tylko że jak rozpoczynałem kibicowanie Barcelonie to Roni się już sypał
3
skoro dana osoba płaci na NC + to mają obowiązkowo puszczać wszystkie mecze LM na właśnie tej platformie za co niby ludzie płacą ?
0
To Neymar powinien uderzać wszystkie wolne pokazał to tym wolnym że potrafi strzelać nawet z wolnych na lewą nogę
0
masz na myśli że Messi nie oddał by Neyowi wolnego z tej pozycji
5
ludzie głosować nie poddawać się zawsze walczy się do końca
0
Mozilla Firefox
0
mam pytanie jak się czyści historie , bo szukam i nie mogę wyczyścić , bo chce jeszcze głosować
0
w tym jednym meczu może nawet zagrać tylko 45 min by się nie przemęczać
0
Kibiców Barcy jest na prawdę Polsce wielu, dopiero potem po długiej przerwie kibice Manchester United i Real Madryt , oni są w zmowie by nam dokopać ale my się nie damy.
0
AS pomyliłem się
2
tak na prawdę to jest wojna kibiców Barcelony kibiców vs kibiców Realu, Romy, Liverpoolu, Juve, Milanu, Manchesteru United ,City
2
zamiast realmadrid.pl powinno być ac roma.pl
0
jeśli będzie Manchester United przeciwko Realowi to kibicujecie United , np będzie remis 30% po 30% my kibice Barcy dołożą 35 % do tego i United wygra głosowanie