0

to będzie motor napędowy Barcelony liczę że wystąpi w GD

0

nie można Ronaldo porównywać do Messiego bo jest 2 lata starszy i ma dużo więcej meczy od niego rozegranych , ale patrząc że tylko 28 goli pomiędzy nimi różnicy to Messi go dogoni

0

możemy wygrać 2 trofeum wciągu 1 sezonu, Lige i Puchar i wtedy dla nas będzie to bardzo dobry sezon . Wygrać 3 trofea to jest coś co w klubie zdarza się raz na wiele lat i nie jest łatwo wygrać wszystkiego

0

tylko żeby podczas GD nie pogryzł się z Ramosem

0

założę się że nie strzeli, połowa osób na tym forum będzie go chciała sprzedać

2

powód jest prosty Costa kontuzjowany

0

szkoda bo kto ma NC+ ten się rozczaruje , ja początkowo myślałem skoro Barca przegra głosowanie to bedzię na TVP 1 a tu po necie będzie trzeba szukać

0

Roma ma nad nami dużą przewagę 1,5 % nie odrobimy

5

zaczyna się nowa era wychowanków czas pożegnać Pedro i powitać Sandro i Munira

0

Bale na ŚP0 to nie wiem czy to taki zły pomysł pomysł w Totkach grywał na tej pozycji za plecami napastnika

9

Chciałbym za kilka lat żeby Mou został trenerem Barcy , może i ma wady ale to wielki trener z jajami który nie bał się nawet Ronaldo na ławce posadzić podczas GD

0

Ta Barcelona jest niesamowita

4

mają ból dupska bo ich Isco nie został powołany

21

Neymar pokazał że nie jest pamiętliwy i że to bardzo sympatyczny chłopak .

0

Uruguay wants to call up Luis Suárez for friendlies against Saudi Arabia (10/10) and Oman (10/13)

1

Redakcjo nie chce być złośliwy, ale nie mogliście się bardziej postarać? przy tym pierwszym składzie

21

Oficjalnie: Thomas Vermaelen i Andres Iniesta będą gotowi na niedzielny mecz z Athleticiem Bilbao! chwila a nie grają w sobotę?

11

szkoda że nie wrócił do Europy wielki piłkarz tylko że jak rozpoczynałem kibicowanie Barcelonie to Roni się już sypał

3

skoro dana osoba płaci na NC + to mają obowiązkowo puszczać wszystkie mecze LM na właśnie tej platformie za co niby ludzie płacą ?

0

To Neymar powinien uderzać wszystkie wolne pokazał to tym wolnym że potrafi strzelać nawet z wolnych na lewą nogę

0

masz na myśli że Messi nie oddał by Neyowi wolnego z tej pozycji

5

ludzie głosować nie poddawać się zawsze walczy się do końca

0

Mozilla Firefox

0

mam pytanie jak się czyści historie , bo szukam i nie mogę wyczyścić , bo chce jeszcze głosować

0

w tym jednym meczu może nawet zagrać tylko 45 min by się nie przemęczać

0

Kibiców Barcy jest na prawdę Polsce wielu, dopiero potem po długiej przerwie kibice Manchester United i Real Madryt , oni są w zmowie by nam dokopać ale my się nie damy.

0

AS pomyliłem się

2

tak na prawdę to jest wojna kibiców Barcelony kibiców vs kibiców Realu, Romy, Liverpoolu, Juve, Milanu, Manchesteru United ,City

2

zamiast realmadrid.pl powinno być ac roma.pl

0

jeśli będzie Manchester United przeciwko Realowi to kibicujecie United , np będzie remis 30% po 30% my kibice Barcy dołożą 35 % do tego i United wygra głosowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?