3 września 2014, 22:13
1
to może o ten mecz mi chodziło. Ale Xavi to wtedy genialne podania posyłał był najlepszym ŚP na świecie .
3 września 2014, 22:10
0
James to inna liga co Di Maria ale jest jeszcze młody ma szanse się taki stać za 2 lata .
3 września 2014, 22:07
Di Maria 3 asysty w jednym meczu. Takie statystyki Xavi kiedyś miał jak mnie pamięć myli .
3 września 2014, 22:03
Di Maria te słynne rajdy są znajome
3 września 2014, 21:59
0-4 brawo Di Maria zawsze cię lubiłem nie ważne czy grałeś w Realu
3 września 2014, 21:58
mam nadzieje że to tylko ironia z twojej strony :)
3 września 2014, 21:56
DI Maria pięknie
3 września 2014, 21:55
CR jest też bardziej kompletny potrafi grać głową a Hazard dosyć niski i ma też uderzenie ale za to Ronaldo nie ma już tej szybkości co kiedyś .
3 września 2014, 21:50
powiem że widziałem o kogo chodzi, ale oni nawet nie oglądają Chelsea że bredzą takie głupoty i myślą że on do nich przejdzie naiwniacy
3 września 2014, 21:48
Barcelona też ma marketing nowe koszulki w sprzedaży
3 września 2014, 21:46
i on jest taki dobry by grać w Realu ?
3 września 2014, 21:43
" Poza tym następca Cristiano już jest na tym świecie i gra w Chelsea z numerem 17. Pozdrawiam. " Kogo kibic Realu miał na myśli ?
3 września 2014, 21:41
ciekawe czy teraz Perez wie co za błąd popełnił ?
3 września 2014, 21:35
2
Finał mógł tak wyglądać gdyby nie Igła i Palacio
3 września 2014, 21:34
my też dosyć nie złe
3 września 2014, 21:29
może i dobry transfer United ale 2 punkty na 3 mecze to słabo jak na taki klub z takim potencjałem
3 września 2014, 21:25
Kurde jak ja bym chciał Oezila albo Di Marie do nas ale to jest chyba nie możliwe
3 września 2014, 21:23
Di Maria to połączenie Xaviego z tego podania i dryblingu Iniesty .
3 września 2014, 21:19
Di Maria tak podaje jak Xavi z tych najlepszych lat
3 września 2014, 21:18
jesteś jakimś kibicem Realu? że wychwalasz swojego Kroosa
3 września 2014, 21:16
a ty tak umiesz?
3 września 2014, 21:00
Di Maria pokazuje różnice w Argentynie jak bradzo go zabrakło w finale
3 września 2014, 20:57
nie mogę patrzeć tą na zakazaną twarz Shurlle coś okropnego
3 września 2014, 20:55
Niemcy się nigdy nie zmienią mają to cechy przekazywane z pokolenia na pokolenie np jak świętowali MŚ śpiewali jakieś Goucho o Argentynie
3 września 2014, 20:52
to tylko na chwile , ma chłopak niech się na cieszy bo długo z nią nie pogra
3 września 2014, 20:48
nie rozumiem decyzji Mertesackera jeszcze mógłby pograć
3 września 2014, 20:46
ja bym mu dał mimo wszystko kare albo bym go ostro zrugał
3 września 2014, 20:38
nie ma Maradony
3 września 2014, 20:36
Pod względem umiejętności są lepsi od Puyola pod względem serca i poświęcenia nie ma lepszego kapitana od niego .
3 września 2014, 18:16
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10253839_743310079061418_4919389861075675021_n.jpg?oh=2f91374f7df0e102cbe6bf00c13994cb&oe=5467F64C&__gda__=1416107717_e3a51b7c2510c4e1b961276a119d28de Piękny widok z Paryża .
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
to może o ten mecz mi chodziło. Ale Xavi to wtedy genialne podania posyłał był najlepszym ŚP na świecie .
0
James to inna liga co Di Maria ale jest jeszcze młody ma szanse się taki stać za 2 lata .
0
Di Maria 3 asysty w jednym meczu. Takie statystyki Xavi kiedyś miał jak mnie pamięć myli .
0
Di Maria te słynne rajdy są znajome
0
0-4 brawo Di Maria zawsze cię lubiłem nie ważne czy grałeś w Realu
0
mam nadzieje że to tylko ironia z twojej strony :)
0
DI Maria pięknie
0
CR jest też bardziej kompletny potrafi grać głową a Hazard dosyć niski i ma też uderzenie ale za to Ronaldo nie ma już tej szybkości co kiedyś .
0
powiem że widziałem o kogo chodzi, ale oni nawet nie oglądają Chelsea że bredzą takie głupoty i myślą że on do nich przejdzie naiwniacy
0
Barcelona też ma marketing nowe koszulki w sprzedaży
0
i on jest taki dobry by grać w Realu ?
0
" Poza tym następca Cristiano już jest na tym świecie i gra w Chelsea z numerem 17. Pozdrawiam. " Kogo kibic Realu miał na myśli ?
0
ciekawe czy teraz Perez wie co za błąd popełnił ?
2
Finał mógł tak wyglądać gdyby nie Igła i Palacio
0
my też dosyć nie złe
0
może i dobry transfer United ale 2 punkty na 3 mecze to słabo jak na taki klub z takim potencjałem
0
Kurde jak ja bym chciał Oezila albo Di Marie do nas ale to jest chyba nie możliwe
1
Di Maria to połączenie Xaviego z tego podania i dryblingu Iniesty .
1
Di Maria tak podaje jak Xavi z tych najlepszych lat
0
jesteś jakimś kibicem Realu? że wychwalasz swojego Kroosa
1
a ty tak umiesz?
0
Di Maria pokazuje różnice w Argentynie jak bradzo go zabrakło w finale
1
nie mogę patrzeć tą na zakazaną twarz Shurlle coś okropnego
1
Niemcy się nigdy nie zmienią mają to cechy przekazywane z pokolenia na pokolenie np jak świętowali MŚ śpiewali jakieś Goucho o Argentynie
0
to tylko na chwile , ma chłopak niech się na cieszy bo długo z nią nie pogra
0
nie rozumiem decyzji Mertesackera jeszcze mógłby pograć
0
ja bym mu dał mimo wszystko kare albo bym go ostro zrugał
0
nie ma Maradony
0
Pod względem umiejętności są lepsi od Puyola pod względem serca i poświęcenia nie ma lepszego kapitana od niego .
2
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10253839_743310079061418_4919389861075675021_n.jpg?oh=2f91374f7df0e102cbe6bf00c13994cb&oe=5467F64C&__gda__=1416107717_e3a51b7c2510c4e1b961276a119d28de Piękny widok z Paryża .