jedynie Kagawa był dla Manchesteru United nie wypałem ,ale Goetze i Lewandowski dobrze grają w Bayernie no ale Lewandowski ma teraz kontuzje a przed kontuzją strzelał w Bayernie jak karabin.
110 ligowych meczach w niebieskich barwach, "El Nino" strzelił zaledwie 20 goli. Czy napastnik klasy światowej może sobie pozwolić na takie statystyki ?
właśnie co zrobić z Tello zapomniałem o nim skoro mamy Pedro, Suareza ,Messiego Munira ,Neymara jeszcze Deulo wróci z wypożyczenia . Sprzedać raczej Tello
Bartomeu zatrudnił Raula zawodowego dyrektora sportowego powiedział do niego Bartomeu : weż się za te transfery bo Zubi to amator . Raul : spoko już się robi szefie :D
0
to co niby Del Bosque w nim widzi że go powołuje na turnieje? może pupila
0
jedynie Kagawa był dla Manchesteru United nie wypałem ,ale Goetze i Lewandowski dobrze grają w Bayernie no ale Lewandowski ma teraz kontuzje a przed kontuzją strzelał w Bayernie jak karabin.
0
110 ligowych meczach w niebieskich barwach, "El Nino" strzelił zaledwie 20 goli. Czy napastnik klasy światowej może sobie pozwolić na takie statystyki ?
0
wątpię że BVB da mu więcej niż ma w MU hajsu .
0
Komentatorzy mają racje BVB jeśli chce utrzymać najlepszych muszą zacząć dawać podwyżki bo inaczej skończy się tak jak z Kagawą Goetze i Lewandowskim.
0
Sokratis Reus jest geniuszem
1
25 pażdziernik 2014 rok godzina 00:00
0
a Mou wszędzie gdzie był całował herby :)
0
on wróci z tych wakacji dopiero w 2016 to musi jeszcze teraz dać mu nowy kontrakt :)
0
właśnie co zrobić z Tello zapomniałem o nim skoro mamy Pedro, Suareza ,Messiego Munira ,Neymara jeszcze Deulo wróci z wypożyczenia . Sprzedać raczej Tello
0
Bartomeu zatrudnił Raula zawodowego dyrektora sportowego powiedział do niego Bartomeu : weż się za te transfery bo Zubi to amator . Raul : spoko już się robi szefie :D
1
na miejscu Zubiego też bym się cieszył z takich wakacji do 2016 roku to dużo czasu a wakacje trwają 2 miesiące a u niego 2 lata.
0
Dlaczego Zubi zawsze gada zagadkami tak żeby inni nie rozumieli?
0
ja i tak uważam że to nie Zubi dokonał tych transferów tylko Raul Sanllehi . Raul zamienił wodę w wino , jechał po Aggera wrócił z Suarezem.
1
kadra jest kompletna ale jeszcze dużo osób na tej stronie czuje lekki niedosyt że nie ma Benati Hummelsa Reusa Pogby Koke Cuardrado.
1
Zubi coś słabo sypia nawet widać po nim że taki zamyślony ,ciekawe o czym myśli ?
0
no jeśli tak to niech namówi swojego przyjaciela Alvesa może też odejdzie:)?
0
od West Hamu nie wyciągniemy nawet 5 mln euro więc nie wiem czy to ma sens
3
Zubi ogoliłbyś się
0
Lahm gra tam gdzie go Guardiola ustawia dla mnie to głupota z PO LO nie zrobisz DM
8
Redakcjo prosze zaktualizujcie ten pierwszy zespół dajcie nowe zdj piłkarzy ,najlepiej zróbcie to do 1 września.
2
https://pbs.twimg.com/media/BwOLdoWIgAAsWHP.jpg:large No widzę Bayern też niezła rewolucje zrobił .
0
Alaba też gra w Bayernie na DM więc to pokazuje że na LO wcale nie jest najlepszy . Wcale nie jest lepszy od naszego Alby.
0
możliwe że dawał nam wiele radości ale też wiele złości , tutaj dowód co zrobił Busi
0
chyba tacy jak ty
0
a co chciałbyś zajumać :D ?
0
powiem ci że to co zrobił z Interem to nakręcili przez to piosenkę i staliśmy się pośmiewiskiem
0
kurde niech się przymkną bo nawijają jakieś pierdoły a ja nic nie słyszę czy na niego gwiżdżą
1
chcesz żeby był taki wolny i mało zwrotny ?
0
Suarez przecież jest napastnikiem :)