0

Raul Albiol sorry pomyłka po prostu jestem wkurzony że znowu tam jest Casillas i Albiol

0

Alibiola Casillasa ? WTF ?!

5

nawet Sfinks zrozumiał że lepszy jest Marc Bartra od Waka Waka

0

PSG z Ibrą czy bez nie mają z nami szans więc raczej skończą na 2 miejscu .

1

to Legia myśle wyjdzie z grupy dobrze że nie Florentina

0

PSG może i jest silniejsze niż ostatnio ale nasza siła 4 razy wzrosła od ostatniego pojedynku .

0

co oni chcą połączyć Ligę Ukrainską i Ruską ? to nawet tutaj jest podejrzane

0

nie ma stanika :)

1

i łysy musi być ale ta laska niezła dupa.

1

najlepsze jest to że PSG się osłabiło kupiło Luiza i sprzedali Alexa .

0

Djorkaeff będzię losował

0

Ronaldo myślałem że stałeś się mądrzejszy ale niestety pomyliłem się był Mou kazał ci być wrogiem Barcelony nie ma Mou nic się z nie zmieniło wobec cb.

1

Ronaldo ma wielkie kompleksy do Messiego

0

Ronaldo za te słowa co powiedział będzie się odbijał od Douglasa jak od muru

1

Pycha na boisku i w życiu codziennym Messi nic takiego o nim nie powiedział ale gdyby Messi miał charakter Daniego Alvesa to by go na pewno zjechał żeby mu w we włosy poszło .

7

spośród wszystkich piłkarzy jego najbardziej nie lubię ,myślałem że to Ribery

2

to jest raczej prawda arogancki Ronaldo

2

Ale też szukałem i CR nigdzie tak nie mówił więc to jest dziwne znowu jakieś konflikty chcą wywołać ale nie zmienia faktu że CR mógł tak powiedzieć bo jest bardzo arogancki i napuszony jak paw

0

może myślał że to on otrzyma MVP MŚ za piękne oczy ale się przeliczył .

0

Ronaldo normalnie zaciesz jak dziecko a jakby tej nagrody nie dostał płakałby albo robiłby kwaśne miny np wtedy gdy Messi otrzymał to zrobił taką minę.

0

i tak jesteśmy lepsi od Paryżan więc nie obawiam się tego meczu

0

Wiecie że Rakitic się wypowiadał na temat Xabiego ?
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=54369

0

ten mecz to był prawdziwy horror mam nadzieje że nic się już takiego nie powtórzy

0

coś jak to ? :)

0

u nich jeśli zagra Luiz i Thiago Silva to o to się nie martwie genialny duet na Mundialu a 0-3 czy 1-7 dostali

0

i Karny Vdroljak nie zmarnuj tego no do 3 razy sztuka

0

Ronaldo to te bramki wali na siłę nie podaje a chce tylko strzelać , kiedyś przez to wywoła konflikty w zespole . Zajmuje specjalnie pozycje Benzemy żeby ten biegał za niego na skrzydle .

1

dla CRA to najważniejsze są indywidualne nagrody pokazał to podczas pófinału z Bayernem ta idiotyczna cieszynka


0

tak jak go nie będą brutalnie faulować to może zostanie bohaterem nie chciałbym powtórki z sezonu 2012 2013

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?