28 sierpnia 2014, 20:13
0
o Ajax stary znajomy Suareza i Vermalena
28 sierpnia 2014, 20:08
8
czuje że wygramy na Camp Nou z PSG 3-1 a u nich zremisujemy 1-1 albo 2-2
28 sierpnia 2014, 19:12
spadaj fan boyu Ronaldo
28 sierpnia 2014, 19:06
4
Ronaldo zaraz się rozklei nie płacz
28 sierpnia 2014, 18:58
mówisz tak tylko dla tego że jesteś kibicem i fan boyem Ronaldo:)
28 sierpnia 2014, 18:56
1
Thiago Silva sam mówił że można Messiego tylko karabinem powstrzymać
28 sierpnia 2014, 18:52
Dani przy posiłku nawet się wydurnia
28 sierpnia 2014, 18:42
co to jest Galata i Kopenhaga cieniasy przypomnij sobie kogo mieli w 1 8 Shalke a my City
28 sierpnia 2014, 18:39
Real ma bardzo łatwo więc Ronaldo znowu nastrzela z 10 bramek w fazie grupowej
28 sierpnia 2014, 18:29
Real gra z Liverpoolem wkąńcu mają ciężko
teraz nam dadzą Liverpool a potem Realowi ANDERLECHT
28 sierpnia 2014, 18:25
kolejny Realowiec Manuel Sanchez
co było w poprzednich latach ?
28 sierpnia 2014, 18:23
ale Real ma cieniasa Basel
zauważcie City 3 rok z rzędu w LM 3 lata mają już szejków bez szejków nie ma nic
28 sierpnia 2014, 18:20
dobrze to Hala Dzieci nie będą płakać mamy mocnego rywala
28 sierpnia 2014, 18:19
wiem dlatego zmieniłem bo na takie pomyłki to wstyd jedynie Szpakowski mógłby się tak machnąć
28 sierpnia 2014, 18:16
Oni chyba zwariowali Hierro do losowania? najpierw Casillas teraz Hierro
28 sierpnia 2014, 18:15
jakaś babka goni Casillasa
28 sierpnia 2014, 18:12
czy ja powiedziałem Sao Paulo pomyłka San SIRO :)
28 sierpnia 2014, 18:10
Casillas nie umie wypowiedzieć Bayern Munchen
28 sierpnia 2014, 18:09
Wymarzone finały dla nas z Bayernem w Berlinie w San Siro z Realem Madryt
28 sierpnia 2014, 18:06
hura znowu będzie szprej
28 sierpnia 2014, 18:05
Casillas? znowu mam złe myśli w głowie najpierw Figo potem Casillas .
28 sierpnia 2014, 18:00
3
Ronaldo ma taką minę jakby mu ktoś matkę zabił nwm jak można być aż tak wrażliwy patrze na jego oczy to widze świeczki w oczach np podczas zmarnowanej okazji albo jak ktoś do niego nie poda .
28 sierpnia 2014, 17:55
takie emocje jak na finale Ligi Mistrzów , szybciej pedałujcie bo nie zobaczę losowania
28 sierpnia 2014, 17:49
Hala dziecko dajcie bana temu dzieciaczkowi
28 sierpnia 2014, 17:19
9
na tym stadionie obronimy tytuł wpierw trzeba w Berlinie wygrać
28 sierpnia 2014, 17:17
mógłby się opanować nawet przy jedzeniu
28 sierpnia 2014, 16:44
nie lubię się czepiać o ortografie ale tutaj jest masę błędów i kogo nazywasz dzieckiem jak sam piszesz jak 7 latek :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
o Ajax stary znajomy Suareza i Vermalena
8
czuje że wygramy na Camp Nou z PSG 3-1 a u nich zremisujemy 1-1 albo 2-2
0
spadaj fan boyu Ronaldo
4
Ronaldo zaraz się rozklei nie płacz
0
mówisz tak tylko dla tego że jesteś kibicem i fan boyem Ronaldo:)
1
Thiago Silva sam mówił że można Messiego tylko karabinem powstrzymać
0
Dani przy posiłku nawet się wydurnia
0
co to jest Galata i Kopenhaga cieniasy przypomnij sobie kogo mieli w 1 8 Shalke a my City
0
Real ma bardzo łatwo więc Ronaldo znowu nastrzela z 10 bramek w fazie grupowej
1
Real gra z Liverpoolem wkąńcu mają ciężko
1
teraz nam dadzą Liverpool a potem Realowi ANDERLECHT
0
kolejny Realowiec Manuel Sanchez
0
co było w poprzednich latach ?
0
ale Real ma cieniasa Basel
0
zauważcie City 3 rok z rzędu w LM 3 lata mają już szejków bez szejków nie ma nic
0
dobrze to Hala Dzieci nie będą płakać mamy mocnego rywala
0
wiem dlatego zmieniłem bo na takie pomyłki to wstyd jedynie Szpakowski mógłby się tak machnąć
0
Oni chyba zwariowali Hierro do losowania? najpierw Casillas teraz Hierro
0
jakaś babka goni Casillasa
0
czy ja powiedziałem Sao Paulo pomyłka San SIRO :)
0
Casillas nie umie wypowiedzieć Bayern Munchen
0
Wymarzone finały dla nas z Bayernem w Berlinie w San Siro z Realem Madryt
0
hura znowu będzie szprej
1
Casillas? znowu mam złe myśli w głowie najpierw Figo potem Casillas .
3
Ronaldo ma taką minę jakby mu ktoś matkę zabił nwm jak można być aż tak wrażliwy patrze na jego oczy to widze świeczki w oczach np podczas zmarnowanej okazji albo jak ktoś do niego nie poda .
1
takie emocje jak na finale Ligi Mistrzów , szybciej pedałujcie bo nie zobaczę losowania
0
Hala dziecko dajcie bana temu dzieciaczkowi
9
na tym stadionie obronimy tytuł wpierw trzeba w Berlinie wygrać
0
mógłby się opanować nawet przy jedzeniu
0
nie lubię się czepiać o ortografie ale tutaj jest masę błędów i kogo nazywasz dzieckiem jak sam piszesz jak 7 latek :)