4

@Maximus2 co go widzę, to przypomina mi się ten tweet o zabiciu kobiety na pasach.

21

@Drzakubs pokrzywdzona to jest np Joasia Jóźwik która musiała się ściągać z takimi przypadkami jak Caster i z góry była skazana na porażkę. Może biegać z kobietami, ale niech zbije poziom testosteronu. Kiedyś miała zbity i nawet się nie zakwalifikowała do zawodów, także...

2

Obstawiam, że Suarez strzeli w tym sezonie więcej bramek niż Hazard.

5

@jeonek nikt nikogo nie skreśla ale pośmiać się z Realu już nie można? Wiesz co by się działo na stronie śmietankowych jakbyśmy dostali taki łomot?

5

Jakiś 15-latek wygrał milion dolarów w Fornite... Miłej pracy wszystkim życzę :D

0

@Filip_10 jak coś znajdę to podeśle, tylko to wiersze miłosne :D ach, stare czasy

2

@Kamiloza91 lubię pisać wiersze :)

21

@Commando ja mam swoją nadwagę i mi z nią dobrze, eloszka

20

Eden Hazard przybył do Madrytu z 7 kg nadwagi. [Daily Mail]

Jak widać każdy ma swojego grubaska XD

6

Mężczyzna pochodzący z Erytrei wepchnął pod nadjeżdżający pociąg na dworcu we Frankfurcie kobietę i jej syna. 8-latek zginął, kobieta jest ranna.

Napastnik próbował wepchnąć jeszcze inną osobę, ale ta zdołała się obronić. Według śledczych sprawca nie znał swoich ofiar.

Kilkanaście dni temu doszło do podobnego zdarzenia. W niemieckim Voerde Serb wepchnął pod pociąg kobietę, nie przeżyła. Nie znał jej, miał ochotę kogoś zabić.

[Źródło: KiKŚ]

0

@4drian0 zaraz znów usuną Ci błyskotliwy post :(

0

@PawelPetek miałam Xboxa, mam PS4. Wybieram Pleja ;)

21

@IronSanHybrid gościu jechał nachlany, równie dobrze mógł kogoś zabić. Powinien siedzieć w areszcie.

2

@MesQueUnClub_87 chyba, że zbliży się do Księżyca i wtedy będzie odczuwał lęk względem odległości do powierzchni :D

0

@badej60 a jak ma? To będzie się bał?

2

Jak ktoś poleci w kosmos, to będzie miał lęk wysokości?

0

@Avada Kedavra jest z różowego złota i ma niebieski kamień xD cicho, coś znalazłam, może koledze zaliczy chociaż remis :D

0

2

@Socjopata samouwielbienie też się liczy :P

2

Jakbyście mieli wskazać jedną osobę, którą najbardziej kochacie na świecie?
U mnie jest to mama :)

0

@Barca_Big_Moment Neymar sam poszedł do tego klubu bez ambicji, jak to ująłeś. Myślę, że Marco wcale nie jest od Niego gorszy ;) Marco tam siedzi wiele lat, a Neymar poleciał typowo na kasę. W moim odczuciu to Ney bardziej zmarnował sobie karierę i jest większym przegranym niż Marco.

0

@puyol_presidend5 kup sobie meliskę liściastą i zaparz taki porządny kubek. Być może pomoże :)

0

@TheNekro94 Iniesta
Hey
Król Lew
Gra o Tron
Siatkówka i żużel
Giba
Chris Carter - cała seria z Hunterem
Kebab
Monsterek
Assassin's Creed II i Bloodborne
:D

0

@brzucho dzięki xD doceniam

0

@ksobi sęk w tym, że nie mam faceta :D nie mam z kim jechać, a znajomych raczej nie interesują takie wakacje jak mnie :(

0

@brzucho nie mam drugiej połowy :( więc skupię się na sobie :D

0

Co byście sobie kupili gdybyście mieli na 'rozwalenie' 5 tysięcy? Wiem, szału aż takiego kwota ta nie robi ale jak na pieniądze do wydania na głupoty trochę jest :D

0

@Kidd bo dojazd do pracy kosztuje mnie w dwie strony 16 zł, a miesięczny 100 zł. Stwierdziłam, że rowerem będę sobie jeździć 1-2 razy w tygodniu a reszta dni i tak mi się opłaca :P

19

Wstałam rano, ubrałam się na rower by jechać do pracy i pojechałam... To znaczy tylko przez 10 minut, bo potem poszła dętka i musiałam cofnąć się do domu. Przebrać, biec na autobus (wcześniej kupić bilet miesięczny), by dowiedzieć się w autobusie na który mam wykupiony 10 minut wcześniej bilet, że od 1 sierpnia jest remont trasy i nim nie pojadę... Tak czy siak trzeba będzie iść z buta. Co za dzień :(

1

@bafi kręgosłup najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?