clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Maximus2 co go widzę, to przypomina mi się ten tweet o zabiciu kobiety na pasach.
21
@Drzakubs pokrzywdzona to jest np Joasia Jóźwik która musiała się ściągać z takimi przypadkami jak Caster i z góry była skazana na porażkę. Może biegać z kobietami, ale niech zbije poziom testosteronu. Kiedyś miała zbity i nawet się nie zakwalifikowała do zawodów, także...
2
Obstawiam, że Suarez strzeli w tym sezonie więcej bramek niż Hazard.
5
@jeonek nikt nikogo nie skreśla ale pośmiać się z Realu już nie można? Wiesz co by się działo na stronie śmietankowych jakbyśmy dostali taki łomot?
5
Jakiś 15-latek wygrał milion dolarów w Fornite... Miłej pracy wszystkim życzę :D
0
@Filip_10 jak coś znajdę to podeśle, tylko to wiersze miłosne :D ach, stare czasy
2
@Kamiloza91 lubię pisać wiersze :)
21
@Commando ja mam swoją nadwagę i mi z nią dobrze, eloszka
20
Eden Hazard przybył do Madrytu z 7 kg nadwagi. [Daily Mail]
Jak widać każdy ma swojego grubaska XD
6
Mężczyzna pochodzący z Erytrei wepchnął pod nadjeżdżający pociąg na dworcu we Frankfurcie kobietę i jej syna. 8-latek zginął, kobieta jest ranna.
Napastnik próbował wepchnąć jeszcze inną osobę, ale ta zdołała się obronić. Według śledczych sprawca nie znał swoich ofiar.
Kilkanaście dni temu doszło do podobnego zdarzenia. W niemieckim Voerde Serb wepchnął pod pociąg kobietę, nie przeżyła. Nie znał jej, miał ochotę kogoś zabić.
[Źródło: KiKŚ]
0
@4drian0 zaraz znów usuną Ci błyskotliwy post :(
0
@PawelPetek miałam Xboxa, mam PS4. Wybieram Pleja ;)
21
@IronSanHybrid gościu jechał nachlany, równie dobrze mógł kogoś zabić. Powinien siedzieć w areszcie.
2
@MesQueUnClub_87 chyba, że zbliży się do Księżyca i wtedy będzie odczuwał lęk względem odległości do powierzchni :D
0
@badej60 a jak ma? To będzie się bał?
2
Jak ktoś poleci w kosmos, to będzie miał lęk wysokości?
0
@Avada Kedavra jest z różowego złota i ma niebieski kamień xD cicho, coś znalazłam, może koledze zaliczy chociaż remis :D
0
@TheNekro94 zdjęcie z Pinterest, będzie Ci bardzo trudno :D znalazłam podobny ale niestety to nie ten :( https://savicki.pl/2274-pierscionek-fairytale-zloty-bialy-szafir?gclid=Cj0KCQjwsvrpBRCsARIsAKBR_0K6dPB2FFYClkt0nojTvQRJR8RCNqB1d2HuyvGrTMTKqRJfQusNezYaArReEALw_wcB
2
@Socjopata samouwielbienie też się liczy :P
2
Jakbyście mieli wskazać jedną osobę, którą najbardziej kochacie na świecie?
U mnie jest to mama :)
0
@Barca_Big_Moment Neymar sam poszedł do tego klubu bez ambicji, jak to ująłeś. Myślę, że Marco wcale nie jest od Niego gorszy ;) Marco tam siedzi wiele lat, a Neymar poleciał typowo na kasę. W moim odczuciu to Ney bardziej zmarnował sobie karierę i jest większym przegranym niż Marco.
0
@puyol_presidend5 kup sobie meliskę liściastą i zaparz taki porządny kubek. Być może pomoże :)
0
@TheNekro94 Iniesta
Hey
Król Lew
Gra o Tron
Siatkówka i żużel
Giba
Chris Carter - cała seria z Hunterem
Kebab
Monsterek
Assassin's Creed II i Bloodborne
:D
0
@brzucho dzięki xD doceniam
0
@ksobi sęk w tym, że nie mam faceta :D nie mam z kim jechać, a znajomych raczej nie interesują takie wakacje jak mnie :(
0
@brzucho nie mam drugiej połowy :( więc skupię się na sobie :D
0
Co byście sobie kupili gdybyście mieli na 'rozwalenie' 5 tysięcy? Wiem, szału aż takiego kwota ta nie robi ale jak na pieniądze do wydania na głupoty trochę jest :D
0
@Kidd bo dojazd do pracy kosztuje mnie w dwie strony 16 zł, a miesięczny 100 zł. Stwierdziłam, że rowerem będę sobie jeździć 1-2 razy w tygodniu a reszta dni i tak mi się opłaca :P
19
Wstałam rano, ubrałam się na rower by jechać do pracy i pojechałam... To znaczy tylko przez 10 minut, bo potem poszła dętka i musiałam cofnąć się do domu. Przebrać, biec na autobus (wcześniej kupić bilet miesięczny), by dowiedzieć się w autobusie na który mam wykupiony 10 minut wcześniej bilet, że od 1 sierpnia jest remont trasy i nim nie pojadę... Tak czy siak trzeba będzie iść z buta. Co za dzień :(
1
@bafi kręgosłup najlepiej