clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 toć to pierwszy Boss albo drugi xd
0
Eksperci w norach siedzą xd
2
@Lionel_Messi10 @esem91 to nie ten chłopak co miał przewleklą chorobę i była zrzutka, inny. Tamtego w to nie mieszajcie
1
@FcPortoFan1999 jaki on miał nick, bo zapomniałam?
2
@esem91 no ten typ miał konto od wielu lat więc :D po prostu uważaj
12
@esem91 już jeden tu był co ludzi na pieniądze naciągał więc uważaj
0
@Pedri16Future dać od razu Izrael w finale i gitówa.
2
@Kgorecki2500 Demo niby spoko się zapowiadało ale nudy takie, że masakra
3
@Ilka co robisz na siłce? Bo bym poszła ale nie znam się kompletnie na ćwiczeniach. XD
0
@AmigoBlancos musi mi pasować do kafelków w łazience
4
@AmigoBlancos ale brzydkie te szmaty do podłogi ostatnio robią
1
@MirusAmisz to swoją drogą. Czysta kalkulacja, prowokatorzy robią ruch na stronie
5
@Kapitan hawk czemu takie śmieci nie są od razu wywożone przez moderację? Nie rozumiem
0
@Pawlak1992 no przy 0:0 byłby awans dla Nas więc tak, mielibyśmy te bramkę ,,przewagi"
3
@Kapitan hawk to te randomy o których pisałam, jeszcze się srał o coś do mnie.
1
@PatrychoO easy
0
@VamoSBarca88 zremisowaliśmy xD
0
@joloskyy ale pisanie, że nie warto kibicować albo wyłączanie telewizora to jest żenada na maxa
1
Połowa ludzi tu nie jest godna by nazywać sie kibicami tego pięknego klubu. Jesteście gorsi niż nasza gra dziś. Kibice sukcesu, ha tfu na Was wszystkich
1
@PatrychoO wypluj to xD
0
@Kris_OK póki co to Ty płaczesz xD
0
Araujo z Izraela nie zdążył wrócić, odczepcie się
1
@PatrychoO 1:0 to tak naprawdę żadna zaliczka u siebie. Mam nadzieję, że nie przegrają więcej xD
1
@Kris_OK usuń konto
8
I ten stojący Araujo, nie mogę na Niego patrzeć. XD ja pierdole
0
@capoN ta i wielcy kibice Barcy. XD madrycioki przebrzydłe albo chorzy psychicznie
32
Barca gra słabo to od razu wysyp noname'ów krytykujących klub. XD
6
Rashford jest od jakiegoś czasu dramatyczny. Za czapkę śliwek można go wykupić a nie za 30 milionów
7
Jak nie będzie przebłysku Dżamala to 0:0 to dobry wynik
4
Fermin ale się zabrał z tą piłką...