1

@Kgorecki2500 toć to pierwszy Boss albo drugi xd

0

Eksperci w norach siedzą xd

2

@Lionel_Messi10 @esem91 to nie ten chłopak co miał przewleklą chorobę i była zrzutka, inny. Tamtego w to nie mieszajcie

1

@FcPortoFan1999 jaki on miał nick, bo zapomniałam?

2

@esem91 no ten typ miał konto od wielu lat więc :D po prostu uważaj

12

@esem91 już jeden tu był co ludzi na pieniądze naciągał więc uważaj

0

@Pedri16Future dać od razu Izrael w finale i gitówa.

2

@Kgorecki2500 Demo niby spoko się zapowiadało ale nudy takie, że masakra

3

@Ilka co robisz na siłce? Bo bym poszła ale nie znam się kompletnie na ćwiczeniach. XD

0

@AmigoBlancos musi mi pasować do kafelków w łazience

4

@AmigoBlancos ale brzydkie te szmaty do podłogi ostatnio robią

1

@MirusAmisz to swoją drogą. Czysta kalkulacja, prowokatorzy robią ruch na stronie

5

@Kapitan hawk czemu takie śmieci nie są od razu wywożone przez moderację? Nie rozumiem

0

@Pawlak1992 no przy 0:0 byłby awans dla Nas więc tak, mielibyśmy te bramkę ,,przewagi"

3

@Kapitan hawk to te randomy o których pisałam, jeszcze się srał o coś do mnie.

1

@PatrychoO easy

0

@VamoSBarca88 zremisowaliśmy xD

0

@joloskyy ale pisanie, że nie warto kibicować albo wyłączanie telewizora to jest żenada na maxa

1

Połowa ludzi tu nie jest godna by nazywać sie kibicami tego pięknego klubu. Jesteście gorsi niż nasza gra dziś. Kibice sukcesu, ha tfu na Was wszystkich

1

@PatrychoO wypluj to xD

0

@Kris_OK póki co to Ty płaczesz xD

0

Araujo z Izraela nie zdążył wrócić, odczepcie się

1

@PatrychoO 1:0 to tak naprawdę żadna zaliczka u siebie. Mam nadzieję, że nie przegrają więcej xD

1

@Kris_OK usuń konto

8

I ten stojący Araujo, nie mogę na Niego patrzeć. XD ja pierdole

0

@capoN ta i wielcy kibice Barcy. XD madrycioki przebrzydłe albo chorzy psychicznie

32

Barca gra słabo to od razu wysyp noname'ów krytykujących klub. XD

6

Rashford jest od jakiegoś czasu dramatyczny. Za czapkę śliwek można go wykupić a nie za 30 milionów

7

Jak nie będzie przebłysku Dżamala to 0:0 to dobry wynik

4

Fermin ale się zabrał z tą piłką...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?