1

@Kgorecki2500 mi też. Coś innego, dynamiczne sceny :D

3

@Cryptolis Niemcy to od lat liżą dupę Żydkom więc zero zdziwienia

1

@Kgorecki2500 ale proszę nie wyzywać Death Standing 2 panie kolego

2

@PioteK i rok przerwy. Nieźle xD

3

@Kgorecki2500 ja chcę nowego Residenta Evila 10 z Leonem i Grace :(

2

@Lionel_Messi10 też na początku mówiłam sobie: 340 zł to dużo za krótką grę... Ale nie żałuję ani złotówki i Ty też nie będziesz :D

2

Możecie się nie zgadzać ale uważam, że gdyby Robert zabrał zamiast Ferrana to by coś strzelił z niczego.

7

@MessiForeverTheBest ale przynajmniej człowiek czuł, że jest nadzieja na bramkę przy wrzutkach. Z Ferranem to nawet nadziei nie ma xd

2

@Kozinho. No wiem, po prostu nabijam się z tych cymbałów co pisali tak, że nie ma co płakać bo błędy nie miały znaczenia

3

@Kapitan hawk Ferran to powinien być zesłany na trybuny i robimy z Araujo 9

0

@Kozinho. Przestań, nie ma co płakać!1!1!1!1!

6

Nie mogę patrzeć na tego zasranego Simeone

6

Niech z nor teraz wyjdą Ci którzy mówili, że błędy sędziowskie nic nie znaczyły

5

Te szmaty sędziowskie nie pozwolą byśmy wygrali. Nie po to były takie przekręty w 1 meczu

0

6 minut to dużo, spokojnie. Jedziemy

4

Maldini... Głowa do góry, mamy czas, gramy daleeeej

2

@NeroTFP1 no ale według niektórych nie ma co płakać o sędziów.

1

@Bykunn z taką grą wierzę, że możemy wygrać z każdym

0

@brzucho przecież już od godziny śpisz bo nie ma co oglądać. XD

9

Nie wiem co się wydarzy w tym meczu ale jestem z Was taka dumna panowie, nawet z obrony. Brawo

0

Dalej panowie robicie to ;(

0

Araujo musisz człowieku

0

Najgorzej jak nam zabraknie tej jednej bramki. Będzie bolało ;(

0

@4drian0 nie ale powinno być czerwo + uznana bramka

6

Jakby te szmaty sędziowskie nas nie przekręcily w 1 meczu...

1

Co za emocje ja pieprze

0

Jedziemy z Nimi, mają srake już!!!

0

ZAWAŁ SERCA MAM

0

Araujo założył skina Raphy, może coś zagra

6

Balde wszedł za połamanego Kounde i sam się połamał. Wyśmienicie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?