clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może zasady zmienili, że za 4 faule na żółtą dopiero jest czerwo?
1
@Jakchcesz on już powinien wylecieć bo miał 3 faule na żółtą
0
Wypierdoli tego Koke z tego boiska czy nie
1
@gumaz nic właśnie
5
Aha i to nie jest żółta. Fajnie się zaczyna xdd
0
@4drian0 ciekawe kiedy wyjdzie na PS5
1
@Konradowskyy Cuphead jest trudny. Polecam Unravel 2, A Way Out, niedawno wyszedł świetny Reanimal. Split Fiction klasyczek też już
19
@Comentateiro wstyd mi za Ciebie. Tak zapowiadałeś walec z Monachium a tutaj zamiast walca mamy stolec. Nie pozdrawiam
3
@mekston to jest jakaś popierdółka
2
To jest ten potężny Bayern?
9
Piłkarz uderza tyłem głowy w ziemię a sędzia nie przerywa meczu.
1
@Zoker sytuacja otwarta :D
5
Zaczyna się xDDD
4
@MirusAmisz poczekajcie na mnie...
https://zapodaj.net/plik-VWMfmkj8w8
0
@Frimpong to już wolę wyginąć. Z chęcią Ci oddam moje błogosławieństwo :*
1
@Jakchcesz odpisałam :D
4
Nie no z tymi atomówkami to poczekajcie do Wiedźmina 4 chociaż...
1
@Sulimo jeden z niewielu w świecie ludzi od gierek który nie sra wyżej niż dupę ma i da się go słuchać, bo nie jest sponsorowany.
1
@LAMC_10 a jak! :D
5
@Zoker tak, kto przejdzie dalej po prostu. Jak Bayern to ja wpłacam, jak Real to Ty wpłacasz. Umówieni :D
0
@Zoker o 5 dych? Kto przegra to wpłaca na pieski :D
11
Tak ich Baja wyjaśni, że lepiej postawić na awans śmietankowych w dwumeczu.
0
@jeonek w sensie kogo? Yamala? XD Ty normalny jesteś, że chcesz żeby go PSG kupiło?
0
@Cochise ten atak kończący u mnie najpotężniejszy też miała Maelle ale w moim teamie był Verso :D ogólnie często sobie zmieniałam te postaci
1
@Cochise a no widzisz, u mnie ona była supportem i też dawała radę :D
1
@Cochise no Sciel jako support jest świetna. Levelowo widzę, że jesteś przygotowany na platynę. :D trzymam kciuki!
1
@Cochise Clair Obscur jest łatwe do przejścia ale platyna jest dość skomplikowana. Szczególnie jeden Boss opcjonalny
2
@Szczygiel06 no w pewnym momencie mocno przygniata. Tyle rzeczy na raz się dzieje z wszystko trzeba ogarnąć, mnóstwo questów a mapa mało co odkryła.
@Luciano99 a tam gonienie, wbijam platyny w grach które mega mi się podobają i tyle :D nie kolekcjonuje platyn z crapów
@Nazio_87 ale Ci zazdroszczę, że ta historia przed Tobą
@Tasde dokładnie, tutaj masz 80h i ciągle wrażenie, że grasz w inną grę. Jakieś balony, mechy, armaty, oglądanie gwiazd. Ostatnio miałam taki dzień, że mocno odkryłam mapę i po prostu nie wiedziałam co się dzieje, tyle nowych rzeczy.
@speed1 ja najwięcej w Rainbow Six Siege 2700h ale to multik więc inaczej, a w singlu to Wiedźmin coś koło 500-600h
0
@Tasde ja mam 100h i mam 3 trofki. Skończyłam dziś 8 rozdział ale Pailune rozgrzebane nadal... Wielkość tej gry jest porażająca.
0
@Nazio_87 to jakiś typ grał 19 godzin dziennie, ten co wbił pierwszy. Pewnie streamer i żyje sobie z tego. Można i tak xD