chavez
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lares MAtS i Allison są najlepsi
0
@tunczas4 dwóch z nich widzę w Realu
1
@VanBest wreszcie na swojej pozycji
1
@mekston a po co więcej przy takim wyniku?
2
@MesQueUnClub96 niestety znam @VamosRakieta wracaj do zdrowia byku.
A tak po za tym to u nas na wiosce jacyś znajomi przeszli przez to
5
@19cukier48 W czwartek dopiero
0
Jak tam pierwsza weekendowa idzie?
0
@Criss18Barca w ogóle jacyś właśnie niechętni do dawania czerwieni. Jak przeciwnik wybiega sam na sam, to wchodzisz po prostu z kosy i tylko żółta
1
@capoN właśnie mi się wydaje, że oni boją się tego, że jak będzie coś będzie perfekcyjne, to nie będą mieli co wprowadzić
1
@Fawrf moment, gdy obojga znajdą się w Realu, będzie najbardziej bolesny dla nas...
1
@matijas mi się nawet podoba trochę. 20 to była jedna wielka kupa
0
@ranger3120 powiedz, że w niedzielę lubisz sobie popić i dlatego może się zdarzyć, że w poniedziałek nie byłoby cię
1
@GeFcIo zamień kante z Grizem i Umtitiego z Gimenezem. A tak po za tym to trochę zbyt ofensywny
0
Tak w sumie, to co z tym Umtitim jest? Nie da się go odbudować? Kontuzję jeszcze jakąś ma? bo mówi się o nim, jakby już nie był piłkarzem.
3
Mnie ciekawi, jak takie negocjacje pomiędzy PSG i Barceloną wyglądają. Spotykają się w sprawie transferów i widzą tą twarz, która nie chciała oddać Neymara, Thiago Silvę, Verrattiego czy Marquinhos. I w tym momencie myśli sobie: spoko, bierz Rafinhę za darmo, wpiszemy jakieś trzy miliony zmiennych, żebym nie wyszedł na idiotę.
2
@AlwaysBlaugrana też liczyłem na wejście Dembele, ale może faktycznie jest coś na rzeczy z tym transferem
0
Gerard Piqué postanowił wspomóc hiszpański rząd w walce z pandemią i zakupił maseczki ochronne za kwotę 32 mln €. [Cuatro]
Mógł lepiej kupić Depaya :D
1
@Rewolucja123 poczekaj jak Suarez znowu strzeli bramkę. Tutaj będzie tak co tydzień :d
0
@HK23 jedynie na Camp Nou, jeśli pomyli stadiony
2
@VIPER2712 ale Ivana to ty szanuj...
15
Najbardziej cieszy brak straty bramki w takich dwóch meczach
0
@FranzMaurer podobno wypożyczenie z opcją wykupu za 150 milionów, ale Hoffenheim płaci pensję.
1
@kuz Cruyffa raczej :D
0
@MessiTheBesst ja najpierw w ogóle nie dostałem, więc chciałem nowy, który dostałem, lecz nie wszedł i mi teraz 4 razy ten sam kod przyszedł, który nie działa. EA to jedno wielkie dno
0
@Sztywno CR7 Tots, dostałem czerwonego
0
@escarabajo a trzeci, który już u nas jest?
1
@Dior podobno w pamiętnym dwumeczu z Barceloną nie zagrał w pierwszym meczu, bo bał się Messiego i spółki. W 2014 podczas karnych z Chile płakał i prosił trenera, by wystawił go jako ostatniego. W ważnych meczach popełniał błędy, jak na przykład zagranie ręką choć sytuacja nie jest niewygodna
0
@mekston tak w sumie, to wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, to jak sprzedaż z zapłatą za sezon
1
@Croocers 1 października przez 10 godzin, jeśli masz EA Play
0
@Rust_Cohle jedna zawsze może wpaść, licz na szczęście