capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zgadzam się ze wszystkim.
Odnośnie Semedo strasznie irytuje mnie jego przetrzymywanie piłki. Często minie 1 zawodnika, ale zamiast odegrać piłkę, to dalej trzyma ją przy nodze i zaraz przy nim jest 2/3 piłkarzy i przeważnie jest z tego strata i czasem nawet kontra.
0
Jeżeli można spytać to jakie jest późniejsze życie takiego mniej znanego piłkarza? Zajmujesz się czymś związanym ze sportem, czy może po prostu chodzisz do normalnej pracy?
1
Jakby ktoś potrzebował kilku linków w języku polskim i angielskim to zapraszam na priv na godzinę przed meczem :P
0
Liga włoska już potwierdzona. Ciekawi mnie cena. Zawsze kupowałem z kolegą razem i składaliśmy się po 100 zł, ale słyszałem, że teraz podstawowa wersja ma kosztować ponad 200 zł na PC.
12
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/39211703_247665872753959_5936404690160844800_n.jpg?_nc_cat=0&oh=199e12d0787b93200116d25b605381eb&oe=5BECF6B8 XDDD
22
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/39939423_403479076845368_6277691106557689856_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ac32da360f247cfc365f50e0005bf33e&oe=5BFE0DAA
Zgadzacie się z tym? :D
0
Co to za nutka? :D
36
XD wyraża tutaj więcej niż 1000 słów
Navas i Buffon w topce bramkarzy, gdzie obaj mieli średni sezon, a nie ma fenomenalnego Ter Stegena czy Oblaka
3 obrońców z Realu, gdzie w samej lidze stracili ponad 40 bramek XD
Do tego brak Messiego w top 3 piłkarzy, gdzie indywidualnie zjadł resztę stawki.
10
Całkiem przyzwoicie, brakowało skuteczności.
0
Polecam oglądać na bein sport, komentatorzy świetni :P
0
Ale tylko z północnym koreańskim, z południowym niestety nie :/
0
Jak ktoś potrzebuje linku to mam kilka po polsku i kilka po angielsku :P Zapraszam na priv
1
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/98dc8s/2015_gmt_fc_barcelona_vs_deportivo_alaves/ Szukaj tutaj linków z "Mobile: Yes"
0
Mam wrażenie, że cały poprzedni sezon czytałem przy naszym prowadzeniu 1:0, że Real to by manitę już miał, a my się oszczędzamy :D
1
Nie wklejałem tego nigdy, tak mnie coś wzięło napisać :D
26
Nowy sezon, nowe transfery, stara la rambla :D
Standardowo przed meczem:
- Znowu ten Suarez
- 4-4-2
- Valvede to ...
- Z tym trenerem to nic nie wygramy
- Czemu on gra a on nie?
- Gdzie obejrzę mecz?
- Ma ktoś link?
I zapewne w trakcie meczu:
- Co ta obrona robi, Pique pewnie jeszcze na wakacjach, Umtiti to kontrakt by tylko chciał większy
- Rakitic to drewno!
- Ja to bym ich poustawiał
- Jakby Dembele skrócił wakacje to by to trafił
- Co ten Suarez robi w składzie
- Za Pepa to byłoby inaczej..
- Czemu nie ma zmian, co ten Valverde robi!!
- Real to by już 5 wpakował
- Gramy bez pomocy
:D
1
Co ma Coutinho do Suareza?
3
Ja to pamiętam, jak większość nazywała go darmozjadem i gościem bez ambicji, bo przez długi czas nie chciał odejść
1
Kiedyś było za darmo, bez dźwięku + tylko jedna kamera. Teraz nie wiem. Lepiej poszukać jakiegoś streama na internecie.
1
W edycji wkleiłem
7
Po +70 to już nie leginsy, to plandeka na tira xD
1
Zależy kiedy i na ile. Jeżeli będziesz chciał przypuśćmy w następnym tygodniu to będzie meeega ciężko, bo większość budżetu bilet na samolot pochłonie. Jeżeli np. chciałbyś w październiku to myślę, że bez problemu. Kolega za 3000 zł poleciał na 5 dni z dziewczyną, obejrzeli mecz w dobrych miejscach, mieli hotel w dobrych warunkach, pozwiedzali co nieco i niczego sobie nie odmawiali.
17
U mnie wszystko git
1
https://www.fcbarcelona.com/videos/live
0
Po pierwszej połowie będzie zmiana całej 11 i zagra też 45 minut
0
Mi się też podoba Martha Higareda. Bardzo fajne ciałko, które można podziwiać w serialu Altered Carbon :D
1
Na HBO GO masz darmowy miesiąc próbny, aktywuj sobie przy pomocy karty i anuluj subskrypcję od razu. Nie będziesz męczył się z reklamami, przekierowaniami, słabymi jakościami.
0
Łoo panie, książki i serial pochłonięte :P
15
Będąc ślepym tak naprawdę tracimy cały życie, będąc głuchym jakąś cześć, więc wolałbym być głuchym.
0
Dobre filmy/seriale fantasy? Polecacie coś. Bardziej zależy mi na tych mniej znanych.