2

Zgadzam się ze wszystkim.
Odnośnie Semedo strasznie irytuje mnie jego przetrzymywanie piłki. Często minie 1 zawodnika, ale zamiast odegrać piłkę, to dalej trzyma ją przy nodze i zaraz przy nim jest 2/3 piłkarzy i przeważnie jest z tego strata i czasem nawet kontra.

0

Jeżeli można spytać to jakie jest późniejsze życie takiego mniej znanego piłkarza? Zajmujesz się czymś związanym ze sportem, czy może po prostu chodzisz do normalnej pracy?

1

Jakby ktoś potrzebował kilku linków w języku polskim i angielskim to zapraszam na priv na godzinę przed meczem :P

0

Liga włoska już potwierdzona. Ciekawi mnie cena. Zawsze kupowałem z kolegą razem i składaliśmy się po 100 zł, ale słyszałem, że teraz podstawowa wersja ma kosztować ponad 200 zł na PC.

0

Co to za nutka? :D

36

XD wyraża tutaj więcej niż 1000 słów
Navas i Buffon w topce bramkarzy, gdzie obaj mieli średni sezon, a nie ma fenomenalnego Ter Stegena czy Oblaka
3 obrońców z Realu, gdzie w samej lidze stracili ponad 40 bramek XD
Do tego brak Messiego w top 3 piłkarzy, gdzie indywidualnie zjadł resztę stawki.

10

Całkiem przyzwoicie, brakowało skuteczności.

0

Polecam oglądać na bein sport, komentatorzy świetni :P

0

Ale tylko z północnym koreańskim, z południowym niestety nie :/

0

Jak ktoś potrzebuje linku to mam kilka po polsku i kilka po angielsku :P Zapraszam na priv

1

0

Mam wrażenie, że cały poprzedni sezon czytałem przy naszym prowadzeniu 1:0, że Real to by manitę już miał, a my się oszczędzamy :D

1

Nie wklejałem tego nigdy, tak mnie coś wzięło napisać :D

26

Nowy sezon, nowe transfery, stara la rambla :D

Standardowo przed meczem:
- Znowu ten Suarez
- 4-4-2
- Valvede to ...
- Z tym trenerem to nic nie wygramy
- Czemu on gra a on nie?
- Gdzie obejrzę mecz?
- Ma ktoś link?

I zapewne w trakcie meczu:
- Co ta obrona robi, Pique pewnie jeszcze na wakacjach, Umtiti to kontrakt by tylko chciał większy
- Rakitic to drewno!
- Ja to bym ich poustawiał
- Jakby Dembele skrócił wakacje to by to trafił
- Co ten Suarez robi w składzie
- Za Pepa to byłoby inaczej..
- Czemu nie ma zmian, co ten Valverde robi!!
- Real to by już 5 wpakował
- Gramy bez pomocy

:D

1

Co ma Coutinho do Suareza?

3

Ja to pamiętam, jak większość nazywała go darmozjadem i gościem bez ambicji, bo przez długi czas nie chciał odejść

1

Kiedyś było za darmo, bez dźwięku + tylko jedna kamera. Teraz nie wiem. Lepiej poszukać jakiegoś streama na internecie.

1

W edycji wkleiłem

7

Po +70 to już nie leginsy, to plandeka na tira xD

1

Zależy kiedy i na ile. Jeżeli będziesz chciał przypuśćmy w następnym tygodniu to będzie meeega ciężko, bo większość budżetu bilet na samolot pochłonie. Jeżeli np. chciałbyś w październiku to myślę, że bez problemu. Kolega za 3000 zł poleciał na 5 dni z dziewczyną, obejrzeli mecz w dobrych miejscach, mieli hotel w dobrych warunkach, pozwiedzali co nieco i niczego sobie nie odmawiali.

17

U mnie wszystko git

1

0

Po pierwszej połowie będzie zmiana całej 11 i zagra też 45 minut

0

Mi się też podoba Martha Higareda. Bardzo fajne ciałko, które można podziwiać w serialu Altered Carbon :D

1

Na HBO GO masz darmowy miesiąc próbny, aktywuj sobie przy pomocy karty i anuluj subskrypcję od razu. Nie będziesz męczył się z reklamami, przekierowaniami, słabymi jakościami.

0

Łoo panie, książki i serial pochłonięte :P

15

Będąc ślepym tak naprawdę tracimy cały życie, będąc głuchym jakąś cześć, więc wolałbym być głuchym.

0

Dobre filmy/seriale fantasy? Polecacie coś. Bardziej zależy mi na tych mniej znanych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?