0

Dopiero co były rotacje

3

Jeżeli przed kliknięciem w link wiedziałem kto tam będzie, to jest źle ze mną? :D

0

Eto'o
Ronaldinho
Alves
Henry
Casillas
Ronaldo
Maldini

0

Ja również z reddita i nie mam problemów

0

Jak ktoś potrzebuje link to proszę pisać priv :P Mam z komentarzem Hudsona

0

Tak już jest. Większość mówi, że Busi nigdy nie jest doceniany w żadnych rankingach, a to samo jest z Ivanem u nas w drużynie. Nieważne jak zagra, zawsze jest, że źle.

0

Ma ktoś może link do skrótu z komentarzem Wolskiego?

0

Jakiś dobry serial kryminalny? Najlepiej na netflixie, może być z elementami fanstasy jak np. w serialu Grimm. Obejrzane mam już: Sherlocka, Detektywa, Limitless i Grimma.

9

Suarezowi ewidentnie nie spodobało się umieszczenie Lewandowskiego w najlepszej XI Ter Stegena

0

Valverde OUT!!!!!

1

Może niech zacznie grać lepiej od Roberto na początek :P

33

Jeżeli region wyszukiwania to Polska to pokazuje tylko mecz Barcy z Realem, ale jeżeli ustawimy w zaawansowanych na Hiszpanie, to dosłownie każdy wpis jest o derbach Sevilli :P

0

Gramy z Realem, a kolejny raz w propozycjach składu widzę Malcoma, przecież nie ma nawet ułamka szans, że on zagra w tym meczu. Już bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że Roberto zagra na na prawym skrzydle.

0

W fifie 18 jak grałem Bayerem to mi się do 95 rozwinął :D

0

Może dostał cynk, że zagra w klasyku :P

3

W oczekiwaniu na komentarze o składach https://media.giphy.com/media/pUeXcg80cO8I8/giphy.gif XD

1

To wtedy będziesz miał reklamy na temat kariery w polityce XD

1

Takie są algorytmy, nie powiem Ci dokładnie, bo tym się nie interesuję.

0

Jak interesujesz się motoryzacją to pojawiają się u Ciebie reklamy porshe. Analogicznie, jak ktoś interesuje się piłką nożna to pojawiają się u niego reklamy Realu.

13

"Głosuję na PIS/PO, bo inni nie mają i tak szans" - kilkanaście razy słyszałem takie tłumaczenie, scyzoryk normalnie się w kieszeni otwiera..

5

Zgadzam się ze wszystkim. Mnie najbardziej śmieszy, gdy czytam o tym, że poprzedni sezon nie był udany XD 2 trofea zdobyte na 3 możliwe, ale trener powinien być zwolniony, no ręce opadają.

12

Messi moim zdaniem powinien być w przynajmniej 4 rubrykach.

0

Jakieś opinie o serialu 12 małp, warty obejrzenia?

2

W poprzednim sezonie dublet, w tym jak do tej pory walka na wszystkich frontach. Ja wiem, że większość chciałaby wygrywać każdy mecz po 5:0, być przy piłce 90% czasu gry, ale tak się nie da. Każda wielka drużyna przechodzi czasem kryzys, trzeba przeczekać go i ocenić efekty na koniec sezonu.

0

Polecacie jakiś serial podobny do grimma?

2

Yes, jeszcze jak się widziało wersję oryginalną to zwłaszcza :D

1

Jak ktoś potrzebuje kilku linków w języku polskim i angielskim to zapraszam na priv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?