capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero co były rotacje
3
Jeżeli przed kliknięciem w link wiedziałem kto tam będzie, to jest źle ze mną? :D
0
Eto'o
Ronaldinho
Alves
Henry
Casillas
Ronaldo
Maldini
0
Ja również z reddita i nie mam problemów
0
Jak ktoś potrzebuje link to proszę pisać priv :P Mam z komentarzem Hudsona
0
Tak już jest. Większość mówi, że Busi nigdy nie jest doceniany w żadnych rankingach, a to samo jest z Ivanem u nas w drużynie. Nieważne jak zagra, zawsze jest, że źle.
0
Ma ktoś może link do skrótu z komentarzem Wolskiego?
0
Jakiś dobry serial kryminalny? Najlepiej na netflixie, może być z elementami fanstasy jak np. w serialu Grimm. Obejrzane mam już: Sherlocka, Detektywa, Limitless i Grimma.
9
Suarezowi ewidentnie nie spodobało się umieszczenie Lewandowskiego w najlepszej XI Ter Stegena
0
Valverde OUT!!!!!
1
Może niech zacznie grać lepiej od Roberto na początek :P
1
http://31.media.tumblr.com/tumblr_mcuyuyzo0y1rsq1fno1_400.gif :D
33
Jeżeli region wyszukiwania to Polska to pokazuje tylko mecz Barcy z Realem, ale jeżeli ustawimy w zaawansowanych na Hiszpanie, to dosłownie każdy wpis jest o derbach Sevilli :P
0
Gramy z Realem, a kolejny raz w propozycjach składu widzę Malcoma, przecież nie ma nawet ułamka szans, że on zagra w tym meczu. Już bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że Roberto zagra na na prawym skrzydle.
0
W fifie 18 jak grałem Bayerem to mi się do 95 rozwinął :D
0
Może dostał cynk, że zagra w klasyku :P
3
W oczekiwaniu na komentarze o składach https://media.giphy.com/media/pUeXcg80cO8I8/giphy.gif XD
1
To wtedy będziesz miał reklamy na temat kariery w polityce XD
1
Takie są algorytmy, nie powiem Ci dokładnie, bo tym się nie interesuję.
0
Jak interesujesz się motoryzacją to pojawiają się u Ciebie reklamy porshe. Analogicznie, jak ktoś interesuje się piłką nożna to pojawiają się u niego reklamy Realu.
13
"Głosuję na PIS/PO, bo inni nie mają i tak szans" - kilkanaście razy słyszałem takie tłumaczenie, scyzoryk normalnie się w kieszeni otwiera..
5
Zgadzam się ze wszystkim. Mnie najbardziej śmieszy, gdy czytam o tym, że poprzedni sezon nie był udany XD 2 trofea zdobyte na 3 możliwe, ale trener powinien być zwolniony, no ręce opadają.
12
Messi moim zdaniem powinien być w przynajmniej 4 rubrykach.
0
Jakieś opinie o serialu 12 małp, warty obejrzenia?
2
W poprzednim sezonie dublet, w tym jak do tej pory walka na wszystkich frontach. Ja wiem, że większość chciałaby wygrywać każdy mecz po 5:0, być przy piłce 90% czasu gry, ale tak się nie da. Każda wielka drużyna przechodzi czasem kryzys, trzeba przeczekać go i ocenić efekty na koniec sezonu.
0
Polecacie jakiś serial podobny do grimma?
6
Od razu mi się z tym skojarzyło :D
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/l/t1.15752-9/42111737_283150228959686_572230737797840896_n.jpg?_nc_cat=110&oh=359c462bf7b7eef87431737d0f677a92&oe=5C5B0FA8
2
Yes, jeszcze jak się widziało wersję oryginalną to zwłaszcza :D
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_6AdJoJWdT2MrerXfPkluSXmZg4xR6VJW.jpg
1
Jak ktoś potrzebuje kilku linków w języku polskim i angielskim to zapraszam na priv