8

Jak nie chcecie sprzątać po swoim psiaku, jest na to dobry sposób XD

https://i1.jbzdy.pl/contents/2019/05/C6Nav9ZsP0yW0ytR.mp4

8

Ja tak samo. O ile z angielskim na lajcie 100%, to z polskim się bałem, bo nic nie czytałem i liczyłem na temat językowy. Dostałem jakiś obraz z dworkiem szlacheckim i miałem powiedzieć jakie pełni funkcje czy coś. To jedyne co zrobiłem to opisałem ten obraz i powiedziałem, że dworek był w Soplicowie, a później to fala głupoty, że właścicielem dworku był Jacek Soplica. Następnie jakieś pytania o inne lektury, chyba z gwiazdką, to nic nie powiedziałem. Spytała coś o Wesele, to palnąłem, że wesele odbywało się w karczmie Żyda XD. Babeczka wtedy do mnie: "Ty już lepiej nic nie mów i wyjdź na korytarz, żeby mnie bardziej nie wkurzyć" XD Później jak wołały na wyniki, to jakaś gadka, że dzięki ich dobroci zdam, nie chcą mi psuć teraz życia czy coś. Dostałem 33%. Na swoim przykładzie wiem, że nie da się nie zdać :D

0

Coś można pokombinować. Zależy do czego ma służyć komputer. Jeżeli do robienia jakiś prezentacji, oglądania filmów, korzystania z internetu, itp. to bez problemu. Jeżeli jednak do grania w nowsze tytuły to już pojawia się mały problem.

8

Obejrzałem, dla mnie świetny. Może wydawać się trochę "ciężki", ale ja go obejrzałem jednym tchem, bo tak mnie wciągnął i był taki dobry.

0

Spoiler z GOT


Nie wiem czy ktoś pamiętał, ale sztylet, którym Arya zabiła NK, widniał w księgach, które przeglądał Samwell w 1 odcinku 7 sezonu.

https://imgur.com/a/YDcTEYu

2

Czy PES 19 ma w miarę sensowną karierę zawodnika? Albo samą karierę? Gram tylko offline, a ta fifa już mnie odpycha. Nie chodzi o samą grę, ale o realizm. Drugi sezon i już odechciewa się grać. Przeszedłem teraz do City jako zawodnik, a w składzie 50 piłkarzy. Jeszcze jakby byli młodzi czy coś, ale nie. Przykładowo na PO: Walker, Roberto, Kimmich i Carvajal, gdzie i tak Walker gra w każdym w meczu XD

1

Zarejestrowałeś się dawno temu i wtedy nie prowadzili tych statystyk

1

Zostały dwa dni szkoły, bo w piątek zakończenie. Oceny wystawione, wiec zostaje w domu :P

0

Polecacie jakiś serial na hbo go? Obejrzane mam tylko GOT, Detektywa i Westworld, więc jestem otwarty na wszelkie propozycje :P

0

Z tego co wiem to Martin zdradził twórcom zakończenie i będzie takie jak książkowe. Jedynie sposób dążenia będzie pewnie inny.

1

Możliwe spoilery z GOT, więc jak ktoś nie jest na bieżąco proszę nie czytać :P


Już jutro premiera gry o tron. Kto według was zdobędzie żelazny tron? Mnie jara niesamowicie kilka kwestii - np. reakcja Jona o swoim pochodzeniu, możliwy duży wpływ Brana na zakończenie, Jaimie zmierzający na północ. Ta postać z nienawidzonej stała się jedną z moich ulubionych. Czekam również na dobre wątki z Arya. A co do pytania o tron, ja myślę, że będzie zaskoczenie i Tyrion przejmie władzę.

0

Postawiłeś na Basel? :D

5

Pewnie igram z banem, ale sam fakt, że w dzisiejszych czasach ludzie dalej wierzą w absurdy typu diabełki i aniołki, albo że kangury czy inne zwierzaki maszerowały przez cały świat do arki jest śmieszny.

0

Islandia, Nowa Zelandia, Australia, Szwajcaria, USA, Kanada coś z tych pewnie, chociaż życie w Polsce nie jest takie złe :P

0

Ciekawe jak to wyjdzie w praniu. Może być tak jak mówisz, ale nie można odrzucać wszystkich opcji.

U mnie w szkole dyrektorka zapewniła opiekę, zajęć nie ma, ale co mnie śmieszy to dostajemy nieobecności na e-dzienniku. Ciekawe jak to rozwiążą później.

0

Do obowiązków dyrektora szkoły i przedszkola należy zapewnienie uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki i z tego obowiązku nie zwalnia go przystąpienie nauczycieli do strajku.

Strajk nie stanowi przyczyny odwołania zajęć w przedszkolu i szkole oraz jej zamknięcia.

Jeżeli pomimo wskazanych obowiązków dyrektora szkoły lub przedszkola, rodzic nie otrzyma wystarczającej informacji, a placówka nie zapewnia opieki dziecku na czas strajku, rodzic powinien zgłosić ten fakt do organu prowadzącego oraz kuratora oświaty (kuratorium@ko.rzeszow.pl)

To są oficjalne informacje ze strony kuratorium na Podkarpaciu. Nie wiem jak w innych województwach, ale pewnie tak samo.


0

Szkoła ma zapewnić opiekę zgodnie z rozkładem zajęć. Jeżeli tego nie zrobi możesz to zgłosić do kuratorium i oni wyciągną konsekwencje.

0

Jak brałem w kapsułkach to w normalne dni 3 rano i 3 wieczorem, a w dni treningowe 3 przed treningiem i 3 po. Ale to najlepiej zobaczyć zalecenia na opakowaniu.

A różnica to jak Mario napisał, nie widać w sumie nic.

36

Myślę, że tytuł najbardziej nielubianego zawodnika nadal pozostanie u Figo.

1

Ja chodzę do barbera i płacę 25 zł. Podrożało w ostatnim czasie, wcześniej 20. Ale po zwykłych zakładach waha się od 10-20.

0

Szukam piosenki po angielsku. Może być smutna, ale najlepiej taka normalna. Musi mieć wątek rodzinny, obowiązkowo. Pomóżcie :D

0

Mogę Ci podrzucić na priv jak się zacznie meczyk :P

0

Please note, the links will be available around 30 mins prior to the kick-off time.

Wystarczy poczekać, ostatnio tak samo było i ja nie miałem problemu z linkami.

2

Poproś o wysyłkę z płatnością przy odbiorze. Jak dla mnie śmierdzi to próbą wyłudzenia pieniędzy.

9

A potem się dziwią, że ludzie nie traktują poważnie kościoła. No, ale jak tu traktować, gdy robią takie rzeczy XD

27

Rok temu było podobnie. Messi miał identyczne statystyki jak Salah, albo nawet lepsze, ale mówiło się ciągle jaki to Salah nie jest wspaniały, a że Messi ma słaby sezon xD

0

Wszystkim padł, zawiodły serwery

2

Messi 6 razy otwierał wynik spotkania (w samej La Lidze)

2

Niewiadoma za jednego z najlepszych pomocników na świecie. Świetny interes dla United.

0

Polecacie jakieś czapki z daszkiem z motywem wojskowym, albo po prostu moro? Cenowo tak do 150 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?