capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Z taką grą moim zdaniem ciężko będzie o top 4...
0
https://www.adidas.pl/buty-tubular-doom-sock-primeknit/CG5512.html Ktoś miał te buty i mógłby powiedzieć jak się sprawowały? Albo polecacie coś w tej cenie? :P
2
Dostał info z góry, że albo się ogarnia albo będzie nieciekawie :P
0
Końcówkę ostatniego sezonu graliśmy głównie tą formacją, więc raczej tak będzie.
3
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/07/1e9eedbafb67bb7fe55189300d600960.jpg
Znacie tę legendę? :D
0
Jeżeli będziesz mógł normalnie się utrzymać to jak najbardziej :)
14
Większość miała problem ze względu na wiek Williania i cenę jego zakupu. Z tym, że ograniczy rozwój Dembele to raz widziałem taki komentarz :P
0
Z tymi dniami to mówił kiedyś Robertinho, że jak zarejestrowałeś się dosyć dawno to nie widać daty rejestracji, ani ile dni jesteś w serwisie.
3
Zmieniło Wam się coś w statystykach? Bo tak patrzę teraz i mam ponad 2000 więcej komentarzy i reputacji też jakoś więcej.
5
Messi i Ronaldo to pewniaki i dalej będą dopóki nie zakończą kariery. Trzecie miejsce rozstrzygnie się pomiędzy Salahem, a Modriciem, zależy od ich zimy. Zgarnąć powinien oczywiście Messi. Złoty but, najwięcej asyst, jeżeli dobrze pamiętam najwięcej dryblingów, najwięcej stworzonych sytuacji. To jest niepojęte, że gość prowadzi Barcelonę do dwóch trofeów i nie jest stawiany w roli faworyta. Leo cały sezon grał na pozycji cofniętego napastnika/rozgrywającego, a mimo to i tak zniszczył grą praktycznie wszystkich. Każdy inny piłkarz na świecie, który wykręcił by statystyki Leosia, miał jego wkład w grę i po prostu grałby jak on miałby z miejsca złotą piłkę już teraz rozdaną przez każdego. No, ale ostatnio zaczęto mu ujmować, więc co się dziwić..
0
Barca
Juve
Bayern
City
PSG
Legia
5
Na 1 raz ujdą :D
2
O ile same rodzynki mogę zjeść, to w serniku nigdy. Krzesło elektryczne dla osoby, która to wymyśliła :D
1
Jak najbardziej
0
Polecacie coś do obejrzenia na hbo go oprócz GOT i Westworld?
0
Moja mama ma dwa tatuaże i z jej strony nigdy niczego nie słyszałem na ten temat, ale np. tacie to już nie pasuje. "Na tyłku sobie zrób" xD
6
Czyli sezon na zdjęcia Antonelli w bikini uważam za otwarty :D
12
Zgadzam się w 100%. Ludzie nie oceniają Messiego jak każdego innego, tylko w jego skali. Leo w swoim "zwykłym" sezonie niszczy 99% piłkarzy, a Salah którym każdy się zachwyca tylko troszkę się do niego zbliżył.
22
Aż zostawię tutaj porównanie statystyk:
https://scontent.fwaw6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/37208236_1200876823387862_3279471975927382016_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ec9b6487b192f35064cc426a5b766667&oe=5BD96010 :P
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37063748_1808100705947505_435450000948854784_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cc35248d1d444c97c48da201e7407e0b&oe=5BE2EB08
Ten mem jest odpowiedni do tej sytuacji :D
0
Jakieś opinie o serialu The OA? Warty obejrzenia?
1
Ostatnio skończyłem sense8, świetny serial, ale rozkręca się tak po 2/3 odcinku. Drugi sezon obejrzałem praktycznie jednym ciągiem.
5
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_mqLWarBM8IFKFzP5TEoIAcJAkH7onLpb,wat.jpg?author=Mrokquasar&auth=1b624811fc05fabab561e50a1919593b No całkiem, całkiem :D
1
Właściciel Tesli, PayPala i SpaceX. Bardzo ciekawa osoba, planuje bardzo dużo, m.in. lot na Marsa.
3
Jeżeli się nie mylę to 9 w United miał Martial, a jak przyszedł Zlatan to ją mu po prostu zabrali, więc raczej można zmienić.
21
https://i1.jbzdy.pl/contents/2018/07/c3fcfa3b634f36fbdff455c91508c99b.jpg
Dobry memik :D
3
https://imgur.com/a/4DtPoqZ Będzie ktoś z was oglądał tę patologię? xD
0
O 16 taki mecz, a ja mam praktykę z e13 :D Powaliło ich z tymi terminami xD
0
3% wczoraj skończyłem, chyba padło na sense8, jeszcze wyżej Striker polecał, dzięki :P
0
Znany jak najbardziej, właśnie obejrzałem najnowszy odcinek i teraz nie miałem co oglądać :D