4

Z taką grą moim zdaniem ciężko będzie o top 4...

0

https://www.adidas.pl/buty-tubular-doom-sock-primeknit/CG5512.html Ktoś miał te buty i mógłby powiedzieć jak się sprawowały? Albo polecacie coś w tej cenie? :P

2

Dostał info z góry, że albo się ogarnia albo będzie nieciekawie :P

0

Końcówkę ostatniego sezonu graliśmy głównie tą formacją, więc raczej tak będzie.

3

0

Jeżeli będziesz mógł normalnie się utrzymać to jak najbardziej :)

14

Większość miała problem ze względu na wiek Williania i cenę jego zakupu. Z tym, że ograniczy rozwój Dembele to raz widziałem taki komentarz :P

0

Z tymi dniami to mówił kiedyś Robertinho, że jak zarejestrowałeś się dosyć dawno to nie widać daty rejestracji, ani ile dni jesteś w serwisie.

3

Zmieniło Wam się coś w statystykach? Bo tak patrzę teraz i mam ponad 2000 więcej komentarzy i reputacji też jakoś więcej.

5

Messi i Ronaldo to pewniaki i dalej będą dopóki nie zakończą kariery. Trzecie miejsce rozstrzygnie się pomiędzy Salahem, a Modriciem, zależy od ich zimy. Zgarnąć powinien oczywiście Messi. Złoty but, najwięcej asyst, jeżeli dobrze pamiętam najwięcej dryblingów, najwięcej stworzonych sytuacji. To jest niepojęte, że gość prowadzi Barcelonę do dwóch trofeów i nie jest stawiany w roli faworyta. Leo cały sezon grał na pozycji cofniętego napastnika/rozgrywającego, a mimo to i tak zniszczył grą praktycznie wszystkich. Każdy inny piłkarz na świecie, który wykręcił by statystyki Leosia, miał jego wkład w grę i po prostu grałby jak on miałby z miejsca złotą piłkę już teraz rozdaną przez każdego. No, ale ostatnio zaczęto mu ujmować, więc co się dziwić..

0

Barca
Juve
Bayern
City
PSG
Legia

5

Na 1 raz ujdą :D

2

O ile same rodzynki mogę zjeść, to w serniku nigdy. Krzesło elektryczne dla osoby, która to wymyśliła :D

1

Jak najbardziej

0

Polecacie coś do obejrzenia na hbo go oprócz GOT i Westworld?

0

Moja mama ma dwa tatuaże i z jej strony nigdy niczego nie słyszałem na ten temat, ale np. tacie to już nie pasuje. "Na tyłku sobie zrób" xD

6

Czyli sezon na zdjęcia Antonelli w bikini uważam za otwarty :D

12

Zgadzam się w 100%. Ludzie nie oceniają Messiego jak każdego innego, tylko w jego skali. Leo w swoim "zwykłym" sezonie niszczy 99% piłkarzy, a Salah którym każdy się zachwyca tylko troszkę się do niego zbliżył.

0

Jakieś opinie o serialu The OA? Warty obejrzenia?

1

Ostatnio skończyłem sense8, świetny serial, ale rozkręca się tak po 2/3 odcinku. Drugi sezon obejrzałem praktycznie jednym ciągiem.

1

Właściciel Tesli, PayPala i SpaceX. Bardzo ciekawa osoba, planuje bardzo dużo, m.in. lot na Marsa.

3

Jeżeli się nie mylę to 9 w United miał Martial, a jak przyszedł Zlatan to ją mu po prostu zabrali, więc raczej można zmienić.

3

https://imgur.com/a/4DtPoqZ Będzie ktoś z was oglądał tę patologię? xD

0

O 16 taki mecz, a ja mam praktykę z e13 :D Powaliło ich z tymi terminami xD

0

3% wczoraj skończyłem, chyba padło na sense8, jeszcze wyżej Striker polecał, dzięki :P

0

Znany jak najbardziej, właśnie obejrzałem najnowszy odcinek i teraz nie miałem co oglądać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?