bary
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
łódz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Mattems
Anglik nie może walczyć o nagrodę.
0
A czy przypadkiem żółte kartki nie żerują się po ćwierć finałach?
1
Wczoraj liczyłem że Dembele zagra dla Barcy ale okazało się że to ich bramkarz był 12 zawodnikiem FCB.
12
Mbacke prawie jak Mbappe.
0
Nie wierzę w to. A wejście w 80 minucie to nie jest żadna szansa.
0
A mnie dziwi czemu nikt nie szuka już następcy dla ter Stegena? Taki Marcin Bułka idealnie by pasował. Podobno już real się nim interesuje.
4
Czyli po raz kolejny okazuje się że kupili piłkarza który nie pasuje na pozycję na której ma występować
0
@Patry10
Już taki był kiedyś co nie chciał ale musiał.
5
Xavi OUT. za Lewego w pierwszym składzie.
0
Czyli nic nie wyciągają wniosków. Chyba że tam siedzą z powiązaniami w realu i specjalnie urządzają takie historie aby kolejny gracz po takich dwóch turniejach już się nie odbudował fizycznie.
1
Mógłby zagrać na swojej pozycji. I porównać do Endrika, który wczoraj dawał radę na tle Hiszpanów.
0
Oby ostatnia z logo Nike.
0
No i jest kandydat do sprzedaży.
1
Judaszu zamilcz !!!
3
Wymiana za J. Felix i 15 mln € i mogą go brać.
4
Tak kontuzja to dramat dla każdego zawodnika. Dlatego nie cieszmy się z nieszczęścia drugiego człowieka.
0
@[Oli]
Głupoty piszesz. Ronaldo poszedł da Arabii w wieku ponad 35 lat osiągając wszystko w footballu klubowym co było do wygrania. Więc tym odejściem swojej kariery nie zniszczył.
3
Dembele strzela samobója i Barca awansuje.
1
Zajechany Gundogan i ostatnia nadzieja Yamal.
0
Jutro Napoli wyjaśni Xaviemu że rywalizacja a wygranie to dwie różne sprawy.
0
Wszedł ponieważ Gundogan nie był w stanie już biegać. Idealnie oddaje to zdanie sposób myślenia Xaviego.
3
@fenix1983
Za dużo Football Manager
0
Eric Maxim Choupo-Moting oto potencjanie nowy nabytek. Aż strach się bać.
0
Czemu Jamał nie odpoczywa? Czemu nie gra Roque a nastolatek z rezerw?
2
Czemu Roque dalej marnuje się na ławie?A el Polaco kaleczy football swoim kopaniem się po czole?
2
Oby tylko Barca nie chciała zatrudnić Tuchela.
5
Vinni idzie w ślady Pepe.
2
To wina Barcy jest.
0
@Pancio5
Raczej Juve go przechwyci.
1
Zaraz wszyscy których obseruje Barca zostaną dogadania z kimś innym, a Barcy zostanie ktoś pokroju Setiena. I wtedy będzie dno DNA.