0

a real 0 0 w 36 minucie :D moze punkty straca .byloby pieknie

0

Zacznijmy od tego ze pewnosc kibicow nie ma nic do rzeczy bo na boisku grają pilarze a guardiola jak sie wkurzy to ich tak zmootywuje ze damy rade.tak mysle

0

i tarez kto krytykuje pepa ten wlasnie jest sezonowcem bo nasi 1 mecz przegrali i juz chcą sezonowcy pepa wywalac... szkoda czytac waszych komentarzy ....

0

dziennik francuski to i musi być kilku francsukich piłakrzy albo grających w ligue 1

0

"...zakończył spotkanie Barça- Inter..." chyba inter-barca

0

ciekawe czy w studiu Nsport powiedza cos na temat jego wypowiedzi :D

0

hahaa

0

"Informacje o wyczynach DJ Piqué nie przedostały się do prasy."

To zdnaie napisane jakby to był juz standart :D

0

wydaje sie byc po tej recenzji spoko :)

0

a nie moge ! co to strona z reklamami i spamami ??????!!!!!!!!!

0

freju

za duzo kilerów dwóch ;p

0

Znowu wejdzie z ławki w GD jak na CN :D 5 minut po wejciu i gol ;p

0

a sezonowwcy zaczynaja kurna juz swoje.......mecz kur.. nie wyszedl i juz płaczą czy by to na stroe realu nie przejsc.......zalosne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?