azloe
Dołączył/a: luty 2006
Bednary
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a real 0 0 w 36 minucie :D moze punkty straca .byloby pieknie
0
Zacznijmy od tego ze pewnosc kibicow nie ma nic do rzeczy bo na boisku grają pilarze a guardiola jak sie wkurzy to ich tak zmootywuje ze damy rade.tak mysle
0
i tarez kto krytykuje pepa ten wlasnie jest sezonowcem bo nasi 1 mecz przegrali i juz chcą sezonowcy pepa wywalac... szkoda czytac waszych komentarzy ....
0
dziennik francuski to i musi być kilku francsukich piłakrzy albo grających w ligue 1
0
"...zakończył spotkanie Barça- Inter..." chyba inter-barca
0
ciekawe czy w studiu Nsport powiedza cos na temat jego wypowiedzi :D
0
hahaa
0
"Informacje o wyczynach DJ Piqué nie przedostały się do prasy."
To zdnaie napisane jakby to był juz standart :D
0
wydaje sie byc po tej recenzji spoko :)
0
a nie moge ! co to strona z reklamami i spamami ??????!!!!!!!!!
0
freju
za duzo kilerów dwóch ;p
0
Znowu wejdzie z ławki w GD jak na CN :D 5 minut po wejciu i gol ;p
0
a sezonowwcy zaczynaja kurna juz swoje.......mecz kur.. nie wyszedl i juz płaczą czy by to na stroe realu nie przejsc.......zalosne