9 września 2017, 15:03
0
Szkoda ubiegłorocznej przegranej ligi bo bylibyśmy na tym polu hegemonem jeśli chodzi o ostatnie 12-13 lat.
17 marca 2017, 22:07
Deulofeu zagrał kilka dobrych spotkań w Milanie i od razu do kadry. A Jose C. z Napoli gra dobry sezon i nie dostaje powołania. Lopetegui to nie jest chyba selekcjoner, który odbuduje potege La Roja
26 października 2013, 20:11
neymar
22 grudnia 2012, 21:37
zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?... 324
22 grudnia 2012, 21:35
zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?
24 kwietnia 2010, 20:38
a real 0 0 w 36 minucie :D moze punkty straca .byloby pieknie
4 lipca 2011, 11:27
Z 4 świetnymi w rozgrywaniu pomocnikami, autobus realu nie miałby szans
24 lipca 2011, 09:01
Nie zagra, poleci odrazu do USA na tournee
31 sierpnia 2010, 22:32
kurde, Milito niech sie szykuje do gry a pozniej moze Fontas ?...
4 maja 2010, 22:16
VAMOS
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Szkoda ubiegłorocznej przegranej ligi bo bylibyśmy na tym polu hegemonem jeśli chodzi o ostatnie 12-13 lat.
0
Deulofeu zagrał kilka dobrych spotkań w Milanie i od razu do kadry. A Jose C. z Napoli gra dobry sezon i nie dostaje powołania. Lopetegui to nie jest chyba selekcjoner, który odbuduje potege La Roja
0
neymar
0
zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?... 324
0
zauwazyliscie ze w tym sezonie w madrycie nie rządzi real, w sevilli sevilla a w valencii valencia ?
0
a real 0 0 w 36 minucie :D moze punkty straca .byloby pieknie
0
Z 4 świetnymi w rozgrywaniu pomocnikami, autobus realu nie miałby szans
0
Nie zagra, poleci odrazu do USA na tournee
0
kurde, Milito niech sie szykuje do gry a pozniej moze Fontas ?...
0
VAMOS