0

Ja po meczu dzwonie do Sandro i mówię Mu żeby skarge na sędziego zlożył

0

Geble

zaleta barcy nie sa dlugie podania tylko dokladnosc i umiejetnosc rozgrywania pilki na malej przestrzeni co sergio potrafi jak malo kto

0

nie jednej osmej tylko mecz byl o jedna ósmą

0

To mozeie podac na c+ na ktorym kanale bde mogl obejrzec to ?

0

ja bylem okolo 19,5 milionowym ;)

0

Czarna wołga

zgadzam sie ze tylko kupuja a myslalem ze chodzi ci o dorosle reprezentacje

0

Czarna wołga

Cesc chociazby by , szczesny, fabianski ;)

0

Ale niezla na luzie taka rozmowa

0

w realu nie trenuja ciezko wiec :p

0

Jeden bład jest!!!!

Eto zdobyl z Guaridolom 3 PUCHARY anie 6

0

Eidur pali fajki na meczu ;p

0

kurde, Milito niech sie szykuje do gry a pozniej moze Fontas ?...

0

VeB

0

w internecie

0

Oficjlanie:Pinto kontuzjowany i nie zagara w sobote na ofic stronie barcy jest news

0

OD MLS Soccer tez jesteście szybsi.Brawo :)

0

A Arsenalem nic nie wygra ,ale z drugiej storny za młody jest jeszcze żeby grać u nas ławkę dla xaviego i iniesty....

0

najlepszy byl pinto.Ocena 3 w skali 1-10

0

szkoda że teraz go pep pewnie zdjemie

0

powołanie dostał i co z tego ... takie trudne ?

0

nie

0

sphinks

nie bulwersuj sie tak bo ja naprzyklad zamiast andres to pisze adnrzej ;)

0

tylko że kto wyslal powołanie bo jak mnie glowa nie myli to oni po zwolnieniu maradony selekcjonera nie mają....moge sie mylic

0

ja myslalem ze On juz kontrakt podpisal z NY a tu nic pewnego.?

0

0:25 Sergio Ramos sprząta śmieci po lewo ;) hahah rozwlail mnie ten filmi.Ze tesz królowa do takiego syfu weszła ;)

0

wczoraj to Fc Barcelona pokonała Polsko-Turcję i tyle ;)

0

killer19961996

Po pierwsze Puyol ma na imię Carles a nie Carlos

Po drugie ; Nam nie dała ta bramka nic poza emocjami chyba że masz Hiszpańskie obywatelstwo

Po trzecie : Bardzo się ciesze bo nie lubie Niemców

0

Rossel sie "Perezowaty" zrobił kurde.Chce zrobic to samo co Perez z Pellegrinim zrobił. 0 wpływu na skład.Pep musi sie wypowiedziec bo inaczej bedziemy mieli tu drugi real i koniec mes que un club i La Masie sprzeda jeszcze........

0

leito , to prawda.Tylko ci z nas którzy są socios płacili ;(

0

Moze przynajmniej to przekona marqueza do zaostania bo wtedy beda grali pół na pół z milito te wszytskie mecze co zagrał czygra wiec jesli marquez zagral tylko 15 razy to teraz bedzie mial ponad 20

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?