0

: Twister_Aro

genialne

0

qqq1

Był jeszcze "Krysztiano Ronaldo" w którejś z akcji w pierwszej połowie

0

Villa

Od kiedy gramy 12 zawodnikami ?

0

Cesc

0

Mam jeszcze jego koszuulke barcelony

0

Hiszpania mistrzem Europy

0

Andre santos to kaleka

0

Islam jest dziwny

0

Wenger frajerze, Twój Cesc jeździ po Tobie jak na rowerze, ole ole ole CHcemy trenera, nie Arsena Wengeraaa, chcemy treneraaa

0

tak

0

Ale Rossel ma zabójczy uśmiech...

0

Nie zagra, poleci odrazu do USA na tournee

0

Czemu wszyscy chća sancheza za Pedro. Villa w tym sezonie byl cala wiosne pod forma, wiec pewnie w nadchodzacym tez tak bedzie, a Pedro przez 2 miesiace nie mial dormy, wiec moze sanchez zamiast villli bedzie gral

0

16* minuty

0

*18 minuty

0

michalinho8

no od 15 minuty bedzie kontynuowany

0

Thiago: Andres jakiś problem

Iniesta: NO młody będzie wpiardol

0

Nawet się cieszę, że odpadli. Batistę zwolnią, przyjdzie ktoś, kto to poukłada

0

piernik niech sie nie odzywa

0

mam dość tego wengera...

0

po co wam cholera sanchez. ammy pedro wiec mi on wisi

0

nadzieji sobie narobilem

0

21 sierpnia zaczyna się 4 zwycięski sezon La liga

0

nic nowego sie nie dowiedzielismy

0

i ja sie pytam: po co nam sanchez ?

0

Szkoda ze zamiast wskazujacego palca to nam fakera nie pokazuje na zdjeciu. oznaczalo by to: "Bardzo chce do Barcy, ale wole zostac w Arsenalu"

0

imponująco to wygląda

0

Z 4 świetnymi w rozgrywaniu pomocnikami, autobus realu nie miałby szans

0

co racja to racja. za bardzo indywidualnie graja. moze batista powinien poszukac slabszych zawodnikow grajacych 1 na 1 ale za to lepszych zespolowo

0

i wtedy belletti sie wsciekal po drugiej stronie boiska jak iniesta gola strezlil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?