azloe
Dołączył/a: luty 2006
Bednary
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cos mi sie zdaje ze on bedzie drugim gaspartem
0
Rossel niech spada z urzedu prezydenta
0
no no no takiej kasy odrzucic nie mozna a wsZYscy wiemy co sie stanie jesli arsenal na sile zatrzyma cesca.Nie bedzie mu sie poprstu chcialo grac iza rok moga wzasc za niego marne 20 oiro ;p
0
Czemu od 20 godzin ponad nie ma zadnego newsa
0
no ;)
0
mi nie dziala transmisja wiec prosze o wynik i minute ;)
0
Na onecie nie ma zadnego newsa o tym ze guardiola niby sie do dymisji podal
0
Ja przeczytalem " Iniesta spróbuje swych sił w Wenezueli " i sieprzestrazszylem ze odchodzi .... :)
0
janek_centrum
moim zdaniem transferow nie trzeba nam
0
Pep teraz na łyso :o
0
Glowek, Fidel obalił poprzednia dyktaturę wiec wtedy był dla nich bohaterem....
0
A mysłisz ze Polacy znowją naziwska np.reprezentantów Uzbekistanu albo San Marino?....
0
[b] A finałowa runda play-offów to jeden mecz czy dwumecz ? [/b]
0
d20 To jest gra o SEgunde division tj zaplecze ligi
0
play off
0
Na ustream transmisja niezla .... kamera przed TV ustawiona i lecim :D
0
A jaki był pierwszy wynik?
0
Czyli juz Alexis Plaza na start nie ma szans?
0
znaczy ukraina to chyba nie gra na mundialu sory za blad
0
siemper!
albo meksyk abo ukraina
0
3-1 dla hiszpani.Deulofeu karnego wywalczyln ;)
0
http://www.atdhe. net/19743/watch-spain-u17-vs-turkey-u17
0
Kurde.Mnie sie zdaje ze to plaza bylby najmniej skorumpowanym kandydatem ;p jak sportowo stawiamy na wychowankow to tutaj tez mogliu by tak zrobic glosujacn a niego ;p
0
Eurosport pewnie
0
Generał Xavi
a możen ie tylko w La liga ale i champions league :D
0
Generał Xavi
hahah dobry ten twoj tekst.;p
0
pimpam to guti w crackovi zawsze spiewa :D Pim-{am Pima pam pimpampmpam
0
THEMUSLI
Reina zawsze mial 23 wiec pewnie chcial zachowac swoj numer :(
0
nickelback
Po segunda be jest liga adelante czyli zaplecze primiera division ;p
0
Jak spojrzalem na nazwe newsa to przeczytalem za pierwszym razem " Jeleń kolejnym rywalem Barcy atletic" ;p