0

@kkbarca obejmują, jest w ubezpieczeniach domu opcja „mienie na tarasie i ogrodzie” czy tez „elementy ogrodzenia”. Widocznie agent Ci tej opcji nie przedstawił.

0

@damianex10 Andrzejek za chudy, to sprzed 5 lat.

0

@nokia666 moim zdaniem to nie jest kompetentny gość na to stanowisko. Bliżej mu do polityka niż Prezydenta klubu. Potrzeba świeżej krwi, a nie odgrzewanych kotletów.

0

Napisze mi ktoś spojler z Domu z Papieru? Obejrzałem z żona dwa sezony, zaczęliśmy chyba nawet trzeci. Teraz wszędzie trąbią o czwartym. Jestesmy ciekawi jak się skończyło ale nie chce nam się oglądać ;)

0

@Volk Faktycznie czeski film. Kręcony w Anglii z rosyjskimi napisami ;)

0

@Barca_Big_Moment przegrał w pierwszym swoim meczu.

18

@El dominatore Czy ty tez jesteś powiązany z firma I3 Ventures ?

1

Dostać 50 mln jak najszybciej i poklepać się po piersi. Tyle pozostało niestety.

0

@Avada Kedavra na lewo od Abidala, na prawo od Messiego.

2

A ja napisze cos niezwykle odkrywczego. Prawda zawsze leży po środku.

2

W tym ustawieniu, aż się prosi Tobido z prawej strony zamiast Roberto który powinien grać wyżej. Pewnie dogadali się z Schalke wcześniej niż zatrudnili Setiena

0

@borys27 Pewnie. Dziwne by było jakby w obronie wysokiej było 5 obrońców :D Wysoko ustawiona obrona (dajmy na to okolice koła) charakteryzuje się tym ze chcesz zawęzić pole i zamknąć przeciwnika . Jeśli to niemożliwe obniżają się zawodnicy i tam zwiększają liczbę z 3 do 5. Nic odkrywczego :D nie widzę nic co w przesuwaniu się tej formacji Setien by robił innowacyjnie.

0

@ventriloquist1O czym mówisz? W piłce masz dwie fazy ataku i obrony (Ew. Fazy przejściowe). Mówię ze grając 3 z tylu mówimy o fazie atakowania, bo w fazie obrony starasz się grać 5.

0

@borys27 mała dygresja, żaden zespol grający 3/5/2 czy 3/4/3 w fazie obrony nie chce pozostawić 3 z tylu, z zasady w tych formacjach skrzydłowi/wahadłowi pełnia role bocznych obrońców tworząc blok 5 osobowy.

0

@KoziBe zawieszony z miejsca. Myśle ze oprócz od górnych kontroli z federacji, same kluby sprawdzają losowo zawodników. Nie ma szans żeby któryś przypalił w trakcie sezonu.

0

@parpe Tak, bo każdy szanujący się trener po pierwszej bądź drugiej kompromitującej porażce podaje się do dymisji...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krisdm Iniesta grał 6 lat już w pierwszym zespole zanim Pep objął stery...

1

@barteq jajo z piłki robiło się 20 lat temu jak wnętrza piłki były z latexu, a nie butylu jak teraz w większości.

0

@Sheepfan Ja na przykład wczoraj oglądałem jak gra Espanyol. Powiem wam, że ich 4-4-2 z przejściem do obrony niskiej 5-3-2 zdawało egzamin, szczególnie w pierwszej połowie. Nie taki kiepski ten Espanyol jak na ostatnie miejsce w lidze ;)

0

@Artsss a potem zalany łzami łkał do poduszki z samotności.

6

@gassa81 i kropka.

0

@Aaron10 moja siostra mieszka w Austrii i tu wykupuje dostęp, a ja w Polsce korzystam. Jak zaloguje się na swoje to jest po polsku, a jak na siostrę to po niemiecku.

0

Czytałem niżej o tym ze Antoni zagrał wczoraj słabo.. to jak przy tym nazwać zachowania z piłka Luisa?

19

Szczerze myślałem, że zniknie w szarości, a on konsekwentnie pracuje i efekty tego można oglądać w tym sezonie.

23

Nie chce przewijać całej La Rambli, ale czy pojawiły się jakieś słowa pochwały dla trenera za zmianę taktyki na ten mecz, dostosowanie pod przeciwnika i stworzenie przewagi 3v2 w obronie z Lukaku i Martinezem?

0

@kubusnitecki oby lepsze* stwierdzimy za 5 lat

0

Alena i Martinez narazie świetne występy

0

@Hushovt widocznie wynik w 3 lidze był ważniejszy dla klubu niż 45 min Młodego w LM.

0

@SuperPatsonFCB no tak mecz o pare mln euro za 3 punkty to jakby o pietruszkę

Media