0

Jakoś tam to nawet z przodu dziś wygląda :V

5

@Czarny_ck nie mamy zawodników? Chłopie, mamy takie indywidualności, na papierze świetnych pomocników, solidnych obrońców, jednego z najlepszych piłkarzy XXI wieku i zdobywcę dwóch nagród dla piłkarza roku FIFA... Ktoś po prostu nie umie tego zmontować i bawi się dalej w "DNA Barcelony" i wchodzenie z piłką do bramki.

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Eh mega za plecy

1

Cancelo schowaj się. Serio xd

1

@Arczi57 no niekoniecznie, w fazie pucharowej LM Lewy dojechał, strzelił ważne bramki z Napoli i zagrał bardzo dobry pierwszy mecz z PSG. W lidze no miał mało dobrych meczów - ale do zapamiętania jest przede wszystkim spotkanie z Atletico Madryt, gdzie naprawdę wyszło mu wszystko. Tak więc nie sądzę, aby bił tylko słabych.

0

@bartekvisca no i ja tego zupełnie nie rozumiem. Dla mnie każdy mecz jest absolutnym przeciwieństwem konkretnej gry w piłkę. Przy co najmniej poprawnej linii obrony nasz napastnik nigdy nie dostanie piłki chyba, że spadnie mu pod nogi. Nie możemy polegać jedynie na "indywidualnościach" Yamala i wiecznie klepać piłkę i zwalniać grę. Czasy się zmieniają, piłkarze także, to nie 2015 gdzie te klepanie miało sens.

0

Albo mi się wydaje, albo my nie potrafimy sobie w ogóle stworzyć sytuacji. Jakby nam zabrali Yamala to już w ogóle w ofensywie byłby kryminał.

1

@revolution33 w sumie to nie za wiele zagrał. Żadnych okazji nie miał, kontaktów z piłką też nie było za wiele. Absolutnie nijaki występ

1

Dramatyczny Araujo

0

RL może napisać swoją własną, kolejną historię w całej karierze i występach w LM, jeśli uda nam się wejść do półfinału. Póki co hamujmy optymizm, ale naprawdę nie jestem źle nastawiony. Wierzę, że się uda.

1

@adukla Haaland jest uzależniony od kolegów, czy dostarczą mu piłkę w pole karne czy nie. To nie jest piłkarz który aktywnie bierze na siebie grę tak jak Lewandowski i dlatego nigdy nie będzie na poziomie RL9 w co najmniej dobrej dyspozycji.

10

Ostatnio Lewy naprawdę pokazuje, że jest liderem tej drużyny w szatni, ale i na boisku. Lewy JEST w świetnej formie i poprzednie mecze, w których także ją pokazywał, nie były przypadkowe.

1

Znowu Yamal tragicznie. Raphinha zresztą też fatalna decyzja.

0

Czy komentatorzy kilka chwil temu powiedzieli że Fermin gra słaby mecz a Raphinha bryluje? Czy coś zle zrozumiałem? XD

1

@Litman co "wreszcie"? On już od dłuższego czasu nie ma z tym problemu.

0

Kapitalnie! Brawo!

1

A kapitan znowu nie trafia w piłke w środku pola hahahaha

0

@barca__rządzi czyli czekam do jutra. Dzięki wielkie! :)

0

Czy bilety na mecz dochodzą na maila 24h przed meczem? Czy jak to wygląda?

0

Komentarz usunięty

3

Już od dłuższego czasu pokazuje się ze zdecydowanie lepszej strony. Jest o wiele lepszy, skuteczniejszy, nieźle się go ogląda. Niech zostanie w tej dyspozycji do końca sezonu, a będzie to świetnym prognostykiem na przyszłe rozgrywki.

0

@yoli ogólnie bardzo spoko kolejny mecz z jego strony. Jeszcze dziś strzeli.

2

Lewy naprawdę super do tej pory

0

Cześć, może ktoś z Was się orientuje. Kilka tygodni temu kupiłem bilety na komunikację miejską Hola Barcelona na termin 23-25 lutego i do teraz nie dostałem żadnej informacji na mail. Uderzałem do supportu i nic. Ktoś miał podobny problem i wie o co chodzi?

4

Jak Real nie może to sędzia pomoże

0

Pierwsi do zmiany Balde i Roberto. Ja nie wiem za co ten pierwszy wybiega na boisku, serio gość nie potrafi podać piłki. On tylko biega o ile mu się chce xd

0

Przy zakupie biletów na mecze Barcelony, można w pisać numer seryjny osobistego w polu DNI/NIE/Passport? Ktoś wie?

0

@czudi17 oby strzelił.

1

I kto ma to strzelać? Jezus

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?