O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1235
  • Liczba komentarzy 334
  • Polecenia 366

Komentarze

0

@arasz1819 Rewo i Paxistan tylko na to czekajo. Od początku wiedzieli że to przez niego Barcelona traci tyle bramek.

4

@pax "Whoscored i sofascore to portale statystyczne" - kto by przypuszczał.
"Chyba nieprzypadkowo Frenkie w tym sezonie nie zaliczył jeszcze asysty" - no i wcześniejsze statystyki złe ale pana hejtera juz ok i o czymś mówią.
"a taki Roberto, Romeu grając dużo mniej już tak" - no i nie zabrakło ciepłego słowa o swoim ulubieńcu :D
"Wypisz elementy gry w których Frenkie jest naprawdę dobry." - po co jak i tak nic pana który ma wąski tor patrzenia na piłkę nie przekona.
Człowiek siedzi spokojnie w swojej jaskini to musi taki hejtowac mi Frenkiego pod płaszczem "speca". Panie daj pan spokój. "Od lat z Rewolucja go nie lubimy niech go sprzedadza" - tyle by starczyło, ale musisz to jakoś ukryć. Dobrze że jako obiektywny nadworny oceniacz tak samo podsumowałeś swojego ulubieńca pod artykułami o jego przedłużeniu umowy czy rozważaniu sprzedaży.


2

@qbuteq Pajac, jak większość z madrytu.

0

@GeneralXavi Dla psa nadaje się każde imię związane ze śmietankowymi. Idealne to figo.

0

@pax Nikt. DM nie potrzebny, do przodu i ogień!

Zobacz wszystkie

28

@krajana za Enrique 70% stanowiło ofensywne trio przez co zapuścił cały blok pomocy. Pomoc miała tylko odbierać piłki i biegać za trio w defensywie. Plusem były zabójcze kontry i dzięki geniuszu trio nieszablonowe akcje ofensywne. Guardiola stworzył drużynę kompletna. Przepięknie grająca. Nie istniał zespół który mogl by mierzyć się z nami jak równy z równym. Real tłumacza wyszedł i skończyło się manita. Po tym laniu Real już nie próbował grać ja równy z równym.

22

@Conradxc
Generalnie Real jest faworyzowany przez sędziów czy wygrywa czy przegrywa. Czasem nawet sędziowie nie są w stanie im pomóc, co nie znaczy że się nie starają.

13

@darek60 pobudka Panie Darku. Kawa słabo weszła? Co za gole Suareza? Atletico to nie Athletic. Jak można życzyć Barcelonie przegranej?

11

@lukas10 Oby nie. Niech ich tragedia i nijakość trwa w najlepsze.

9

@arasz1819 w jego imieniu chciałbym prosić o merytoryczne wypowiedzi do których może się odnieść a nie zaczepne zaczepki :p

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?