O sobie

  • Zainteresowania Sport, Budowlanka
  • Ulubiony zawodnik MSN
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Legia Warszawa, Arsenal Londyn, Borussia Dortmund
  • Barcelonie kibicuję od 2008 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3122
  • Liczba komentarzy 844
  • Polecenia 759

Komentarze

0

Spokojnie ludzie nie podniecajmy sie chłopakiem 19 letnim który dopiero wchodzi w poważna dorosła piłkę. Dziwi mnie ten zachwyt wszystkich a w szczególności dziennikarzy, znanych mniej znanych bo jak by nie było maja na nas jakiś "mały" wpływ gdy ich śledzimy na kontach społecznościowych czy podczas oglądania, słuchania. Nakręcają takich jak my wszyscy i zaczynaja sie różne nikomu niepotrzebne dyskusje a tu to a tu tamto, mogliśmy go sprowadzić a nie zrobili tego, co za "dzbany!". Poczekajmy, bo to bez sensu, owszem gadać można, wolność słowa ale jakoś rozsądnie podchodząc do tego co ten chłopak wyczynia. A może sie okazać że zaraz zgaśnie i Bundesliga to go jednak przerosła?. Zresztą... skoro może tak być że zgaśnie to może faktycznie lepiej teraz gadać o nim póki można niż potem krytykować albo wziąć w niepamięć.

7

Miarka się przebrała, niestety taki jego już los, tak będzie do końca kariery a w taki sposób to on kariery nie zrobi. Sprzedać póki można coś dostać za niego chyba tylko z tego wglądu że jest jeszcze młody. Tutaj kariery nie zrobi. Mam nadzieję że transfer po sezonie a pieniądze włożyć w klub albo innego zawodnika.

2

Sport: PSG może obniżyć swoje wymagania finansowe ws. transferu Neymara, ale nie zgodzi się na wypożyczenie z opcją obowiązkowego wykupienia po roku, ponieważ potrzebuje pieniędzy już teraz. Ja nie wierze co ja czytam. Pomijając źródło które to napisało. Czyżby PSG bankrutowało?

0

Czyli Real! +200 do El Clasico Będzie wojna!

1

Powiem tak, ma 27 lat, młodszy nie bedzie, ostatni dzwonek był rok temu ale jeżeli sie zdecyduje na przejście to i tak swoje strzeli i zdobędzie. Barca wyciągnie z niego jeszcze ten najlepszy okres gry (który i tak ma) w jego karierze.

Zobacz wszystkie

58

Tysiące na fryzjera, a ja to sobie mogę pozwolić na 10-15 zł xD

35

"Szóstą bramkę strzelili wspólnie wszyscy kibice z całego świata"

Piękne słowa, jestem dumny z bycia fanem tej ekipy.

Dzień kobiet, a przecież moja historia z Barcą zaczeła sie dzięki... MAMIE

28

A zwykły szarak za 1600 brutto robi :(

21

16

Nie wiem czy bym chciał "Pepcia",czy ta jego współpraca z Barcą dalej zaowocowała by takimi sukcesami??? Myślę że nie. Rexach Nie zgadzam się z tobą.