Vegeta88
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Narazie to jakbym ekstraklape oglądał.
0
@marcin62 w głupocie tak, ale w takich sprawach typowo "starczo - demencjowych" to chyba jeszcze nie.
1
@Laminedependencia Biden vipe.
1
@Frimpong Pudzian tak tanio by skóry nie sprzedał.
0
@malypuzon tede juz coś tam przebąkiwał o tym w kanale zero.
0
@marcin62 Izrael z Palestyną.
7
Jak dobiją na tym streamie do 60 mln, to powinien tam przyjść Kaczyński z Tuskiem i sie pogodzić xd
0
@marcin62 to coś nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek mózgiem.
0
@FcPortoFan1999 optymista widzę.
7
@Laminedependencia od 27-miu lat jestem kibicem Barcelony a juz mnie ta Iga wkurwia.
0
@maroon ja Brauna w dużej części popieram, napisałem to w kontekście że nawet ktoś tak daleki lewicy umie sie na chwilę pochylić i popaść w zadumę, gdy ktoś z ich partii ginie, pis nie potrafi bo człowieczeństwa nie kupisz.
2
@Karol145 widziałem nawet że Braun złożył kondolencje, i to takie nie na od***dol w 3 słowach.
0
@tomek8756 wpis żenujący, ale po takich panach jak Spaliński, to mój dziadek na konia wsiadał, .
0
@Hosh a to fakt.
2
@misterio to tak samo jak stary @Luciano99
3
@norbi77 kurcze, dobre, pośmiałem sie xd
2
@partymaker on jest kaloszem.
1
@July_6_BcN nie ma słabych momentów na żarty.
Edit - dziękuję.
4
A jeśli to Giertych jest na trybnunach i znowu udaje, bo go prokurator dopadł?
0
@Panpiwkarz 21:37 to idealna pora.
2
@July_6_BcN no w sumie, trochę mnie poniosło.
11
Lekarze Fc Barcelony ogarnęli w jedną połowę tyle ludzi ile NFZ w tydzień.
0
@Fantastyczny Chłopiec pewny pinondz.
0
@michal26 świat według kiepskich byl dla wszystkich, na miodowych latach głupi sie nie śmiał bo nie rozumiał połowy żartów.
Nie mówię tu oczywiście o Tobie, tylko o tym, czym mnie urzekły miodowe lata i dlaczego według mnie mają przewagę.
0
@domin1515 ten Bastoni?
0
@michal26 wedlug mnie pierwsze miejsce mają "miodowe lata", ale "świat według kiepskich" zaraz za plecami, bo na drugim miejscu.
0
@July_6_BcN co ciekawe, to Man City miał 115, ale nie pkt ani goli tylko zarzutów. Też piękny wynik.
2
@xXFanBarcyXx fajnie se gadacie, nie będę przeszkadzał.
0
@BillyButcher ja bym poczekał z fanfarami.
0
@BorzyKrzys dziwna ta ich polityka regionalna.