Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził. Wyrachowany Nawrocki, obrzydliwa zagrywka i przemowa - nieczysta zagrywka z SAFE, której żaden rząd nie miał prawa przyjąć, a on ma czelność mówić o polaryzacji społeczeństwa i o szkodliwości pożyczki przy czym sam proponuje znaczną gorszą i brudną ustawę, a to wszystko w celach nie dobroci państwa, a wizerunku własnego przed swoimi wyborcami. To Ci prezydent :)
0
@Deathwing112 wiem, rozumiem, ale chciałem jakoś pocieszyc. Nic już z tym nie zrobisz i trzeba jakoś przełknąć te gorzka pigułkę. Myślę że najgorzej jest mieć teraz pretensje do swojej i się z nią pokłócić, bo ona zapewne zdaje sobie sprawę, że tyle się o tym mówi i że dała się złapać na to. Obstawiam że jej mega głupio i przykro jest dlatego napisałem Ci żebyś może zamiast się z nią kłócić wytłumaczył jej żeby zapamiętała i potraktowała to jako lekcje na przyszłość, która zapamięta i oby dzięki temu nie nadziała się kiedyś na właśnie takie grubsze wyłudzenie :P
1
@maroon oszuści wyprowadzają środki najczęściej natychmiastowo za granicę i od razu np piorą je na jakieś kryptowaluty w Singapurze i pieniędzy nie ma :D to przechodzi przez kilka kont, a już te pierwsze masz zarejestrowane w banku zagranicznym gdzie nasza policja nawet interweniować nie może, tylko co najwyżej zwrócić się do innego państwa o udostępnienie danych właściciela konta, który później okazuje się żulem lub osoba już nieżyjąca.
0
@Deathwing112 no trudno nic już nie poradzisz, tak to już jest z tymi babami mamy z nimi siedem światow :D ona się teraz będzie przejmować, ale niech to będzie nauczka dla niej na przyszłość. Nie jest to duża cena, bo w przyszłości będziecie w posiadaniu większych pieniędzy i może przypomni się jej ta lekcja i nie da się więcej naciągnąć :)
2
@Deathwing112 marne szanse. Możesz lub powinieneś to zgłosić na policję, ale oni zazwyczaj nic z tym nie zrobią. W ciągu kilku tyg otrzymasz pismo że postępowanie umorzone. Jest cień szansy że po jakimś czasie kogoś wykryją przy okazji innej sprawy nawet, ale to nie oznacza z automatu że odzyskasz pieniądze, na to nawet w przypadku złapania oszusta szansa nie będzie duża.
PS. Ja jestem już boomerem i ciągle nie mogę pojąć jak łatwo ludzie przelewają komuś pieniądze bez rozmowy tylko wystarczy im otrzymanie wiadomości tekstowej :p no ale jestem starej daty gdzie podstawą była rozmowa i poproszenie kogoś o pieniądze najlepiej w cztery oczy.
1
@maroon na pewno życzą sobie wyposażenia i sprzętu jak najszybciej i nie życzą sobie żeby Nawrocki wykorzystywał ich do swoich celów propagandowych, bo nic innego na celu nie ma ani jego weto, ani pseudo ustawa, która jest niemożliwa do zaakceptowania przez żaden rząd.
0
@AmigoBlancos tak nieironicznie to ja rozumiem te głosy o mbappe. Uważam, że on i w psg i teraz w realu jest problemem - nie pracuje w defensywie i gra wyłącznie pod siebie. Sam nie chciałbym takiego gościa w drużynie i uważam że z nim w składzie real nic wielkiego nie osiągnie, ale zweryfikujemy za kilka lat moje słowa :)
0
@maroon ależ zrozumialem za pierwszym razem tylko zadałem również sarkastyczne pytanie Tobie :D
0
@maroon a proszę bardzo nie ma najmniejszego problemu, nie nadszarpnie to mojego budżetu, a pewnie i tak musiałbym wpłacić cały grosz - ciężko byłoby go podzielić na pół. Nie wiem czy konieczny ten numer, myślisz że jest jakiś nasz sojusznik, który ma równie genialnego prezydenta jak my wetujacego safe?
4
@Seledynowy a co jakby tak nie wierzyć w to co piszą pismaki i założyć, że drużyna nie jest tak zmęczona po meczu z Atletico tylko po prostu są po meczach wyjazdowych, tygodniowej podróży, a rotację to coś normalnego gdy gra się co 3dni i stąd potrzeba wymiany kilku piłkarzy na mecz z Sevilla? :D
3
@maroon nie no nie mów mi, że takie rzeczy trzeba jeszcze ludziom tłumaczyć i Radek powinien to podkreślić? :P chyba oczywiste że państwo czyli my - podatnicy. Ja chętnie dołożyłbym te około CAŁE PÓŁ grosza w przybliżeniu, żeby takie naklejki znajdowały się na każdym sprzęcie :)
4
@barteq faulu za złapanie piłki, która leci mu po ręce, a piłkarz obiega go z drugiej strony? :P trochę grubymi nićmi szyta ta narracja, a linie doskonale widział gdy wybiegał i miał ją dosłownie w zasięgu wzroku 2m przed sobą w momencie gdy się kładł :D no śmieszna sytuacja
3
@Tasde ale przyznać trzeba, że wylewy bramkarzy gdy grają vs Real to jest coś niespotykanego :D to są one time eventy w karierach tych bramkarzy i coś co absolutnie nie powtórzy się im już nigdy :D
0
@gaucho104 to jest właśnie sport i piłka nożna :) dlatego zawsze powtarzałem, że ważne jest dostać korzystne losowanie, bo forma zespołów w ciągu kilku tygodni może się diametralnie zmienić
7
@leonek160 jest szybki i wytrzymały, więc sprawdza się w układance realu gdy grają z kontry. U nas by się nie sprawdził do gry kombinacyjnej na małej przestrzeni, bo techniki to on zbyt wiele nie ma do gry w środku pola. Zresztą o tym sam real się przekonuje gdy przychodzi im grać kombinacyjnie na drużynę z LaLiga która się broni, a nie stoi linią obrony na połowie boiska jak City :)
1
@gaucho104 odpowiedziałeś sobie sam, tym że mecz meczowi nierówny :D do tego dochodzi przede wszystkim kwestia taktyczna. Wczoraj real nie grał w piłkę tylko bronił się stawiając autobus i kontrując i to im wyszło. Świetna taktyka na City, bronili doskonale dostępu do bramki, a nawet jak popełniali błędy to ratował ich super Courtouis. Dużo łatwiej się atakuje wypuszczając długą piłkę na wolne pole na takiego Viniego czy Valverde, którzy mają mnóstwo przestrzeni przed sobą. Jak pewnie zauważyłeś to taki Doku również jest szybki, ale nie miał w meczu ani jednej sytuacji gdzie mógłby biec sam na sam z obrońcą i przed sobą mieć tylko bramkę. Druga sprawa to obrona City była fatalna. Praktyczne każda akcja realu kończyła się bramka, a obrońcy obywateli jak dzieci we mgle. Obrońcy realu nie popełniali takich błędów we własnym polu karnym.
2
@mmaciass mając tyle pieniędzy co PSG też moglibyśmy myśleć o ściąganiu gości na ławkę po 70mlm euro. Tymczasem my nie możemy sobie pozwolić na taki transfer do podstawowego składu. To jest ta różnica, to są te detale. Widzisz to?
2
@partymaker nie został zarejestrowany do tych rozgrywek przez Porto
0
@Arden jak widać pieniądze nie grają (Torres - 55mln, a myślę że 90% ludzie wskazałaby właśnie jego jako pierwszego do pożegnania z tego grona)
8
Klepanie City to woda na młyn grającemu autobusem z kontry Realowi.
Ja nie rozumiem czemu tylu z Was bolą 4 litery. Dla mnie w sumie spoko, że robią to City. Zawsze to Premier League w łeb dostaje, a real niech gra dalej, z Bayernem będzie spory wysiłek dla nich, więc i w lidze łatwiej o potknięcie ;)
4
Co te City szyło akcje dzisiaj xD tyle ataków, tyle możliwości prostych zagrań i możliwości do wyłożenia piłki do strzału to nie, kombinacje macedońskie i nieskończone klepanie po obwodzie do momentu straty piłki xd
0
A PSG exG 0,66 i cyk 4 bramki
1
Chelsea walczy i 2:2 jak na wyjazd to mają póki co niezły wynik
0
Railley jeszcze walczy z donnaruma żeby mu wybić piłkę z rąk, bo mało mu że 3 bramy dzisiaj zawalił xD
3
Co wyprawia ta obrona City xD uzbek pięknie to rozegrał :D
8
Ale to jest beka przy tej pierwszej bramce jak donnaruma leci wślizgiem i ma piłkę na rękawicy, ale tuż przed złapaniem jej cofa rękę jakby co najmniej był zawodnikiem z pola i bał się, że czerwo wyłapie xD parodia te wyjście
5
Ale co była napinka przed meczem, że mocarny skład City i to się musi skończyć manita xD no tak, manita się skończy, ale dla realu :D
23
Fantastyczne zawody rozgrywa Valverde dzisiaj, pomijam te 3 bramy wiaodmo że kosmos, ale on jeszcze ciągle pracuje w obronie i czyści tego Doku, bo ten kręci Trentem jak chce xd
3
Valverde się bawi, nieźle
0
Co zrobił donnaruma, że zamiast łapać piłkę która się turla powoli obok niego to on ręce podkurcza do klatki jakby się bał dotknąć jej/Valverde?? WTF xF