Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A konczac moje topki to podrzuce liste piosenek,które mam w playliscie prócz wymienionych zespołów. Tylko zebrahead nie wymieniłem ale za długie maja tytuły piosenek.
Bring to my life
Smells like teen spirit
Lithium
Driary of Jane
Tears dont fall
Waking the demon
You betrayal
Hand of blood
Time of dying
Animal i have become
Were note gonna take it
0
@Messibestplayerintheworld Szkoda
1
Moje top 5 Sabaton
Shadow(Zw wzgledu na tematyke Lotr)
Twilight of the thunder god
40:1
Uprising
Price to mile
@patry295
1
@Mario96w Nie słuchałem :(
0
Moje Top 5 Dead By Aprill
Loosing you
Beautiful nightmare
Crossroads
Calling
Perfect the way you are
Jesli ktos słucha to zachecam do podzielenia sie swoja topka.
0
@Muszynianka Daleko poza top 5. Wole juz Thit that czy Self eestem
0
@patry295 Jest ona subiektywna. Mozecie swoja dac :)
5
Dobra czas na moje top 5 The Offspring
Your gonna go far kid
The kid arent alright
Why dont you get a job
Half truism
Want you bed/Dividing by zero Ex aequo
@patry295
0
@patry295 Offspring na pewno.
3
Dobra było Linkin park teraz top 5 Green Day jesli ktos słucha.
Still Breathing
Jesus of subburbia
Back in the USA
Holiday
21 guns
1
@kuz Somewhere i belong tez dobre.
0
@Chada Ja tam nie mam pamieci do nazw Albumów ale szanuje za takie top 5. Dawno tych konkretnych piosenek nie słuchałem. Chyba sobie odswieze
1
@Rewolucja123 The catalyst tez spoko czy Lost in the echo. What ive done tez genialne.
4
@kuz Ale mi apetytu narobiłes na Linkin Park...
In The end
Crawling
Numb
Castle of glass
Leave out all the rest
Tak wyglada moje top 5.
0
@kuz Kolejna teoria spiskowa. Wara od Chestera. Najlepszy wokal jaki słyszałem :(
Takich teorii było sporo ale to fikcja.
1
@amanter Jak juz porównujesz to rób to dobrze. Fati bardziej przypomina fałszywa 9 niz skrzydłowego i ma kliniczne wykonczenie. Zreszta równie dobrze za pare lat moze byc odwrotnie. Tego nie przewidzisz.
0
@NicoGonzalez Ja za to smietany nienawidze xd
0
@NicoGonzalez Pieczeniowy,który mi został
2
Wątróbka i serduszka w sosie? Top.
5
Dimitrievsky z japy mi Dudka przypomina xd
https://s4.tvp.pl/images2/d/f/2/uid_df2d7c9ac565f8d8291d69dc95f668a01623575465683_width_200_play_0_pos_0_gs_0_height_240_stole-dimitrievski.jpg
2
@doc Wszystko jest legalne wiec tak srednio bym powiedział. To nie jest w stylu wymiany Arthur Pjanic
0
@kkbarca Gorszy niz Neto nie bedzie
0
Ale,że jeszcze nikt nie ma avka z Alemanym? Szok.
0
@Kondi99 Licze sie z tym.ze beda postacie niekanoniczne. Oby jak najmniej
1
@CZaras To fake. Serial ma byc zgodny nie w 100% ale ma byc kanoniczny.
4
Mam nadzieje,że Amazon w pełni pokaże charakter spryt inteligencje i okrucienstwo Saurona.
Sauron mam wrażenie jest mocno noedoceniany przez fakt,że mało go było w filmie. Lecz Sauron jest dużo bardziej złożona postacia nim sie ludziom wydaje. Jest to jeden z najstarszych bytów w uniwersum bowiem jest to upadły Majar. Ongiś sam był sługa najpierw u Valara Aulego a potem był prawa reka Morgotha.
1
@amanter Niesmiertelny to na pewno.
2
@DaPidejpi Powiedz mi czy Voldemort byłby w stanie pokłonic sie komus innemu? Sauron udawajac pokonanego dostał się do Numenoru czyli najlepiej rozwinietej cywilizacji ludzi w swiecie Ardy. Po kilku latach owinał sobie wokół palca Al Pharazona do tego stopnia,że wypowiedział wojne Valarom a sam podczas upadku Numenoru stracił tylko mozliwosc przybierania pięknej formy. Niska cena za zniszczenie Numenoru i wytepienie 90% populacji Dunedainów.
Był niezwykle przebiegły podobnie jak Morgoth a zgubiła go pycha. Nie rozważał on mozliwosci,że ktos bedIe chciał pierscien zniszczyc.
Do tego za pomoca Czarnoksiężnika doprowadził do upadku Arnoru i mozna by tak wymieniac.
2
@DaPidejpi Morgoth>Sauron> > Voldemort>Grindewald.
1
@CZaras Piękne podsumowanie. Szanuje.