2

@Comentateiro Dibu to specyficzny piłkarz. Wybitny bramkarz i zadymiacz. Ale tu on nie brał udziału dziadek ;)

6

No Argentynczycy dali do pieca. Beznadziejne zachowanie. Z cała sympatia do tej repki ale gardze w opór.

Dobrze,że Messi nie brał w tym udziału bo dopiero byłaby imba..

1

@barcelonaLM Jak powiedziec ze jest sie idiota nie mówiac,że jest sie idiota

0

@T^L A co stary jest? Miał dobry sezon.

1

@Dankho94isback Chłan z Lechii. Lech=Marchwinski i Kozubal potencjalnie.

14

@blakkudium Szczerze? Bez sensu. On musi zrobic krok naprzód. Poszedł im na ręke i moga zarobic. Głupota byłoby zostanie na kolejny sezon. On musi grac w LM.

Barca dla niego to idealne srodowisko.

0

@Amidamaru A kto nie kupuje na raty? Ty myslisz ze kluby rzucaja cała kwote na raz? Naiwny jestes czy bredzisz jak typpwy madrytczok?

Nico zagra tutaj jestem o to spokojny. Ma chemie z naszymi piłkarzami,bedzie to duzy krok w karierze,LM,duzo wiekszy prestiż.

Jemu jest pisane granie w Barcelonie

4

Trzeba odpalic klasyka. Mumia z Fraserem i Weisz? Top.

1

@Arden Nie wszyscy.

6

Komentarz usunięty

6

@Kgorecki2500 Ciuchland/Lumpeks/Dyskont :]

1

@Khajio Czy to nawiązanie xd?

14

@MesQueUnClub96 Stop it

6

@Luciano99 Dawaj mnie lucek

1

@NeKenI Dobra dawaj mnie xD

Zobaczymy jaki patus ze mnie :x

8

@Luciano99 O jezu jak skisłem xD

0

@BukmacherkaToNieTypy Serio uważasz że przewrotka Juda była golem ładniejszym od Yamala?

Nawet biorac pod uwage cięzar bramki to gol Yamala też jest wyżej bo to dało impuls Hiszpani..

Rozumiem że gol Juda był ważny ale nie był ładniejszy niż Yamala i zdobyty z dużo slabszym przeciwnikiem

2

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Widziałem xd

1

@barcelonaLM Bede rzigoł

27

@VegetaPolska Nie uważam by tatuażowanie ciała było mądre. No ale nie moja sprawa. Ty będziesz z tym chodzic nie ja.

3

@Majowy_Dzieki niema co ogladac sezonu.

25

@VegetaPolska Mam inne zdanie na temat dziar. Ale to nie mój problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?