Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu zaczyna się akcja podkradania naszych talentów... :/
0
Co od Bojana to się zgodzę, najlepiej na jakiś krótki okres ale żeby często grał
0
Jeśli chodzi o wypożyczenie to nie widzę problemu jeśli mieli by tam grać w pierwszej 11
0
Fajnie że traktuje to tak poważnie
0
Chciałbym zobaczyć jak Henry gra na szpicy a Bojan na skrzydle!
0
Racja ale niestety tylko niektórzy
0
Mam pytanie, po co wy, kibice realu wchodzicie na stronę Barcy (której tak nienawidzicie) skoro macie swoją???
0
To co dzisiaj Eto`o robi to szok :D
0
thx
0
Poda ktoś link do meczu na justinie???
0
Raczej nie
0
Dobrze mówi.
Liczę na 3 punkty
VeB!!!
0
Zdenerwowało mnie to że na "N"-ce dzisiaj nie będzie :(
0
Thx! :D
0
Tej radości nie da się opisać. Grają pięknie, strzelają mnóstwo bramek poprostu jest się pewnym że w tym sezonie wygrają wszystko
VeB!!!
0
Wie ktoś czy na jakimś kanale telewizji N będzie ten mecz???
0
Noo trzeba przyznać że w tym sezonie Valencja nieźle wymiata
0
Taa może się podlizywać swoim kibolom i obrażać Barcelone bo i tak w niej nigdy nie zagra
VeB
0
Jeśli było by konieczne odejście Toure to czemu nie :D
0
Niby takie wielkie kluby a sami nie mają pewnie żadnego pożądnego wychowanka
0
Nieee, oby nic mu nie było :(
0
Trzeba przyznać że podobni do siebie są, nawet fryza mają takiego samego
0
Wie ktoś jak można się zapisać :D
0
Właśnie, to zwyczajne oszustwo. Klub szkoli swoich juniorów, wkłada w ich rozwój kupe kasy by w przyszłości mieć z nich pożytek a takie Chelsea czzy inne kluby wpadają i zabierają ich za bezcen by później mieć piłkarza światowej klasy. Coś trzeba z tym zrobić!!!
Veb
0
Oby Messi
0
Thuram ma co oglądać
0
Na takie mecze warto czekać nawet kilka lat. Oby tak dalej
:D:D:D:D
Veb
0
Oby szybko coś zrobili żeby znowu nam talentów nie podkradli :/
0
Mam nadzieje że utrzyma się na samej górze
0
Przynajmniej nikt teraz nie może zwalic winy na Henrego :/