0

Znowu zaczyna się akcja podkradania naszych talentów... :/

0

Co od Bojana to się zgodzę, najlepiej na jakiś krótki okres ale żeby często grał

0

Jeśli chodzi o wypożyczenie to nie widzę problemu jeśli mieli by tam grać w pierwszej 11

0

Fajnie że traktuje to tak poważnie

0

Chciałbym zobaczyć jak Henry gra na szpicy a Bojan na skrzydle!

0

Racja ale niestety tylko niektórzy

0

Mam pytanie, po co wy, kibice realu wchodzicie na stronę Barcy (której tak nienawidzicie) skoro macie swoją???

0

To co dzisiaj Eto`o robi to szok :D

0

thx

0

Poda ktoś link do meczu na justinie???

0

Raczej nie

0

Dobrze mówi.

Liczę na 3 punkty

VeB!!!

0

Zdenerwowało mnie to że na "N"-ce dzisiaj nie będzie :(

0

Thx! :D

0

Tej radości nie da się opisać. Grają pięknie, strzelają mnóstwo bramek poprostu jest się pewnym że w tym sezonie wygrają wszystko

VeB!!!

0

Wie ktoś czy na jakimś kanale telewizji N będzie ten mecz???

0

Noo trzeba przyznać że w tym sezonie Valencja nieźle wymiata

0

Taa może się podlizywać swoim kibolom i obrażać Barcelone bo i tak w niej nigdy nie zagra

VeB

0

Jeśli było by konieczne odejście Toure to czemu nie :D

0

Niby takie wielkie kluby a sami nie mają pewnie żadnego pożądnego wychowanka

0

Nieee, oby nic mu nie było :(

0

Trzeba przyznać że podobni do siebie są, nawet fryza mają takiego samego

0

Wie ktoś jak można się zapisać :D

0

Właśnie, to zwyczajne oszustwo. Klub szkoli swoich juniorów, wkłada w ich rozwój kupe kasy by w przyszłości mieć z nich pożytek a takie Chelsea czzy inne kluby wpadają i zabierają ich za bezcen by później mieć piłkarza światowej klasy. Coś trzeba z tym zrobić!!!

Veb

0

Oby Messi

0

Thuram ma co oglądać

0

Na takie mecze warto czekać nawet kilka lat. Oby tak dalej

:D:D:D:D

Veb

0

Oby szybko coś zrobili żeby znowu nam talentów nie podkradli :/

0

Mam nadzieje że utrzyma się na samej górze

0

Przynajmniej nikt teraz nie może zwalic winy na Henrego :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?