0

Oby po sezonie albo wcześniej zaoferowali my nowy, lepszy kontrakt bo inaczej może odejśc :(

0

Bez przesady bo takie błędy (a nawet gorsze) zdarzają się dość często i nie mówi się tak o tym

0

Taki wielkolud a drybling jak u Ronaldinho :D

0

Jeah :D

0

Pewnie kolejny kibic realu co się złości że nie tracimy punktów

0

teraz tylko wytrzymać do końca

0

jeszcze jeden i spokój :D

0

Za dużo fauli a za mało ładnej gry

0

Na takie sytuacje to Keita jest najlepszy :D

0

Lepiej żeby odszedł bo nawet jesli by miał grać to wolałbym by jego miejsce zajął jakiś młody wychowanek

0

Pewnie juz nick zmienił :D. A co do Laporty to gratuluje mu udanych decyzji i obrotności w interesach

0

Fajnie by było jak by awansowali do wyższej kategorii rozgrywek

0

No to panowie nie pozostaje nic innego jak się cieszyć i gratulować naszym gwiazdorom za prezent na święta :D

0

Jeśli będzie utrzymywał dobrą formę to czemu nie :D

0

Samu sie zrewanżował

0

W głowach im się od tego GD poprzewracało bo tu więcej samolubów niż dróżyny:(

0

Kto by pomyślał że to będzie mecz bramkarzy :(

0

Znowu Messi :(

0

Mam nadzieje że szybko strzelimy bramkę bo inaczej real się rozegra

0

Czy tylko ja nie mam realcji live (cały czas jest z meczu z Sevillą) ????

0

Nie pamiętam żebym w tym roku takie emocje przeżywał jak przed tym meczem :D

0

Denerwuje mnie ta reklama na koszulach :/

0

Gdyby to był mecz z jakąś słabszą druzyną to spoko ale z Valencją to lepiej nie ryzykować z Bojanem bo może się okazać że będzie fatalnie :/

0

Tu jest dobra jakość i nie tnie zbytnio

http://strefafutbolu.pl/tv.php

0

Taa Błaszczykowski może być

0

Dajcie mu spokój ;D chłopak jest dopiero po dwudziestce więc za wcześnie go do Oleguera porównywać

0

Jak to się mówi "wierni w porażce dumni w zwycięstwie"

0

Teraz na naszych zawodnikach ciąży większa presja z powodu przegranych Valencji i Realu lecz mam nadzieje że i tak 3 pkt będą nasze

VeB!!!

0

Trochę dziwne że z Barcelony tylko jedną osobę powołano do reprezentacji Hiszpanii do lat 21

0

Właśnie czemu nikt nie wpadnie na pomysł żeby tych młodych wypożyczyć a nie odrazu sprzedawać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?