0

Nie ma to jak dobrze zacząć sezon :/

0

Naprawde szkoda. Myślałem że nie będe musiał już oglądać gry barcy z przed sezony ale niestety :(

0

Już się nie moge doczekać :D

0

Ja niestety nie moge jechać do Krakowa ani na mecz ani po autografy ale na otarcie łez pozostaje mi mecz w TV :/

0

To dobrze że będzie mógł szybciej wejść na boisko

0

Wszystkiego najlepszego dla najlepszego napastnika, dużo szczęścia i bramek w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?