Snooker
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa musi być bardzo cienki skoro w wieku 18 lat osiąga to co dla wielu przez całą karierę będzie nieosiągalne
0
Żeby się nie okazało że ci trzej kluczowi zawodnicy z którymi rozmawiał to Jorquera, Víctor Sánchez i Hleb :D
0
Jeśli mamy już kupować napastnika to niech będzie to Villa a nie Adebayor bo hiszpan to klasa sama w sobie a Ade ma za duże wachania formy
0
Mógłby Bojan wejść za Eto o bo by sobie pograł w meczu który i tak kontrolujemy
0
To co athletic zobi z swoją bramką to jakieś cuda
0
Poda ktoś link z meczem Barcy athletic???
0
Silva chyba nie jest z brazyli
0
Bojan mógłby z Eto o wejść bo by się przynajmniej ograł
0
Mam nadzieje że jak Milito wyzdrowieje to będzie w formie
0
http://www.ustream.tv/videoplayerpopup/channel/531981
0
W dobrej chwili strzelił tą barmkę bo nasza gra nie wyglądała różowo
0
Jeszcze tak mi się nie zdarzyło żebym tyle linków przejrzał i żaden nie działał:/
0
I to że Lyon zagra świetny mecz
0
Skoro wszyscy mówili że nie utrzymamy naszej zwycięskiej serii i tak się w końcu stało to teraz na realu powoli zacznie ciążyć presja
0
Szkoda tego błedu, bo już zaczynała mi się w miarę podobać gra Valdesa a poza tym mógłby się choć raz do winy przyznać :/
0
Alves jak ochroniarz
0
Pep już wszystkie zmiany wykorzystał
0
Czyżby powtórka z meczu z Betisem?
0
Mimo wszystko wierze że coś ugramy.
VeB!
0
No to teraz Valdes nie będzie miał łatwgo życia :/
0
Coś mi się zdaje że jeśli dzisiaj przegramy to stracimy kilku "kibiców" :D
0
Ale ten Iniesta ma technike
0
Już zapomniałem jakie to uczucie :/
0
Pomysł z kupieniem i wyporzyczeniem jest dobry zwłaszcza że jego cena nie jest podobno teraz zbyt wysoka a może z niego wyrosnąć niezły napastnik
0
Ja bym chciał żeby częściej grał na środku pomocy niż na skrzydle
0
I podobno ryjek jest w gronie możliwych zastępców
0
Ze względu na niedługo kończący się kątrakt cena nie jest zła ale mogli by coś ekstra dorzucić
0
Ciekawy jestam jakie jutro będą oceny i kto ma więcej racji
0
ma 21 lat ale jak na obrońce jest to naprawdę mało wię trzeba poczekać aż złapie forme
0
Trochę powagi mogli by okazać bo to by dziwnie wyglądało gdyby zawodnicy takiego wielkiego klubu jak Barcelona paradowali w różowych ciuszkach. Stanowczo nie!