0

Tylko jego lubie z realu...

0

W takim klubie nie mógł by mieć problemu z pierwszym składem wiec jak najbardziej

0

Żeby tylko nie kopiował jego zachowań w ostatnim meczu a bedzie dobrze:D

0

Jeśli miałby szanse na występy w PL to czemu nie

0

To jest dla niego szansa żeby pokazać ze jednak coś potrafi zdziałać poza Barzylią

0

Dzisiaj chcą Marqueza, jutro pewnie znowu będzie cos o Bojanie wiec nie ma co się przejomować

0

Ale od Arsenalu tekiej kasy w przypadku jego sprzedaży nie dostaniemy

0

Kupic i zostawic na wyporzyczeniu w Andrelechcie na 2 lata a potem zobaczyć czy dalej wyporzyczać czy juz do Barcelony

0

Jeffren gdyby wiecej grał to razem z Pedro tworzyli by świetne szrzydła

0

Silva jak najbardziej, ograny w Hiszpani a do tego jeszcze młody

0

Ważne żebyśmy wygrali z Dynamem bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić Barcelony poza LM. Btw Henrique strzelił dla Racingu :D

0

Ciekawe jak długo się jeszcze utrzyma na tym stanowisku

0

Beznadziejny pomysł bo w zespole są pozycje które muszą być wzmocnione bardziej a poza tym Yaya teraz gra rzadziej to po przyjściu Marcherano pewnie odejdzie.

0

Ja bym proponował bana dla barca_rzadzi a tak poza tym to mam nadzieje że Jeffren się pokaże z dobrej strony jak dostanie szanse bo głupotą było by żeby odchodził

0

Teraz podobno trzecim bramkarzem ma zostać Ruben

0

Ale który z tych talentów chciałby grać dla naszej kadry skoro mają przed sobą świetlaną przyszłość a poza tym nasz kraj wcale nie jest im tak bliski sercu

0

Tylko czy Guddy chciałby grac na Ukrainie

0

No to graty dla taty a tak poza tym to nie wie ktoś czy Keirrison grał dzisiaj??

0

Normalnie jak Messi :D

0

Oby to była prawda a tak poza tym to zobaczcie jaką brame Hleb strzelił wczoraj

0

Ja tam chciałbym najbardziej Rafinhe albo Azpilicuete

0

Prawdziwy skarb, ma ledwo 19 lat a juz tak duzo pokazał więc nie mozna go oddać za żadną kasę

0

Trzeba zaufac zarządowi choc wydaje mi się że jakis nowy ŚP by się przydał.

a tak poza tym to mam małą prośbę, czy mógł by mi ktoś napisać na gg wyniki nastepnych sparingów ponieważ wtedy nie będe miał dostępu do internetu a jedynie era gg na telefonie, mój nr10271679

0

Mi też się wydaje że Rochina ma "to coś" :)

0

szkoda że zadnego skrzydłowego nie chcą bo mi się wydaje że przydał by się jakiś zastępca ale w sumie od czego mamy naszych młodych zawodników

0

Mimo wszystko wolałbym aby zakupili pomocnika

0

Bez przesady bo 55 mln to ma klauzura odejścia Aguero który też zły nie jest

0

Noo chłopak ma naprawdę pecha bo nie dość że ta kontuzja tak długo trwa to jeszcze przegapił tak piękny sezon

0

Ten na zdjęciu to chyba Botía

0

Wiadomo że Forlan słaby nie jest ale to nie jest zawodnik na którego warto wydawać duzo pieniędzy chocby ze względu na wiek...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?