0

Oby Cesc wreszcie złapał formę, bo na jego obecną grę się nie da patrzeć...

0

Oby miała świetny dzień...

0

Strasznie mi go szkoda. Gdyby nie ta choroba, zostałby na kolejny sezon u nas i wierzę, że wygralibyśmy potrójną koronę. Trzymaj się Tito, wygrasz z tym świństwem, wszyscy Cules są z tobą! Vamos Tito!

5

Przed chwilą przeczytałem, że Tito trafił do szpitala, ale jeszcze nic nie wiadomo o jego stanie zdrowia :(. Oby wszystko było dobrze. Animo Tito!

0

Nie jestem pewien, ale Neymar rocznie dostaje chyba 7mln.

3

No wiesz, ja kiedyś dostałem bana za pisanie nie na temat, przy czym parę postów pod moim ktoś napisał na dokładnie ten sam temat i bana nie dostał...

0

Nie rozumiem, czemu wszyscy tak się plują o to, że Leo jest ZM czytelników. Ludzie, gdyby nie Messi to byśmy zremisowali. Poza tym wypracował kilka okazji sobie i kolegom, więc nie wiem w czym problem.

0

Ja bym wolał Danilo, ale Cuadrado też może być.

0

4 akapit, "zielone światło dla RafinhO".
Poprawcie to.

0

Mam nadzieję, że Bayern u siebie będzie silniejszy i wyeliminuje Real. Bo na razie sytuacja jest jak najbardziej otwarta. Trzeba mieć nadzieje do końca.

0

Co za syf. Normalnie Bayernu nie lubię, to jak przegrają z Realem, to już wogóle ich znienawidzę... Poza tym, Bawarczycy grają taką samą piłkę jak my. Tak samo bezproduktywną i nieskuteczną piłkę co my...

8

A ja pierwszy raz w życiu będę kibicował Bayernowi. Co prawda ich nie lubię, ale nie aż tak jak Real. Szczerzę, wolę każdego od Realu. Nawet Bayern.

0

Nawet mi się podoba podany przez Ciebie skład, ale to chyba mało realne :/.

0

No, za kilka lat mam nadzieję będzie mistrzem Hiszpanii :D.

0

Przepraszam za offtop, ale natrafiłem na zabawną wypowiedź Hugo Sancheza. Powiedział on, że Messi w Barcy czuje się niedoceniany oraz nieszczęśliwy i, uwaga, Real mógłby go kupić :D.

1

Ja bym to widział tak(może nie wszystko realne, ale bardzo bym chciał, aby tak to wyglądało):
http://www.footballuser.com/979620/FC_Barcelona

0

Panowie, czy z tym na górze wszystko w porządku?

0

MarioVEB
No wiesz, Reus jest świetnym zawodnikiem, który może grać zarówno na pomocy, jak i na skrzydle. Wg. mnie bardzo by się nam przydał.

1

Jak dla mnie, transfery powinny wyglądać tak:
Odchodzą
- Mascherano
- Alves
- Song
- Cuenca
- Affelay
- JDS
Przychodzą
- Laporte
- Mangala
- Cuadrado/Danilo
- Yaya Toure/Vidal
- Reus
Idą na wypożyczenie
- Sergi Roberto
Przychodzą z wypożyczenia
- Rafinha

1

Pięknie. No to teraz Zubi i spółka do roboty, czas na jakieś teansfery ;).

0

Moim zdaniem najfajniej by było gdyby za Tate pezyszedł do Barcy R.Martinez razem z Deulo, ale L.Enrique z Rafinhą.

0

Szkoda go. Ale trudno, przynajmniej sobie odpocznie.

1

Fakt, ale i tak już wszystko przegraliśmy, więc przynajmniej sobie odpoczną.

0

Każdemu zdarzają się słabsze okresy. Nawet najlepszemu na świecie Messiemu, po prostu każdemu. Taki jest sport.

0

Spokojnie. To jest dopiero pierwszy sezon Neymara w Europie i pierwszy gry na najwyższym poziomie m.in. w LM. Bale już od kilku lat grał na Starym Kontynencie, więc był w pewien sposób przygotowany do gry w Realu, Ney nie. Ja uznaje ten sezon dla niego jako coś w rodzaju okresu przygotowawczego, a w kolejnym powinno być lepiej ;).

11

No dobrze, a czy napisali o tym, że z Madrytu przyjechali kibice Realu faszyści i że palili flagę Katalonii?

2

http://static.fangol.pl/content/3/9/2/392d7f60c946c5dad33c71bb66a26694-554.jpg
Strasznie mi szkoda Neya. Chłopak się musiał nieźle podłamać po tym słupku. Ale ja go nie winię, po prostu pech. Poza tym, właśnie on był wczoraj najbardziej aktywny w ataku.
http://static.fangol.pl/content/3/d/0/3d038b26037333c1929ad1593235143b-554.jpg
Tu jeszcze Puyol pociesza kolegów. Szacun dla niego. Drugiego takiego już nie będzie. VeB

3

"Kończ waść, wstydu oszczędź"...

0

Weźcie tego człowieka jak najdalej od Barcy bo nie ręcze za siebie...

0

Według mnie to był pech. Strzelił dobrze w trudnej sytuacji, ale niestety słupek. Było bardzo blisko, ale cóż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?