SmoothCriminal
Dołączył/a: luty 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Cesc wreszcie złapał formę, bo na jego obecną grę się nie da patrzeć...
0
Oby miała świetny dzień...
0
Strasznie mi go szkoda. Gdyby nie ta choroba, zostałby na kolejny sezon u nas i wierzę, że wygralibyśmy potrójną koronę. Trzymaj się Tito, wygrasz z tym świństwem, wszyscy Cules są z tobą! Vamos Tito!
5
Przed chwilą przeczytałem, że Tito trafił do szpitala, ale jeszcze nic nie wiadomo o jego stanie zdrowia :(. Oby wszystko było dobrze. Animo Tito!
0
Nie jestem pewien, ale Neymar rocznie dostaje chyba 7mln.
3
No wiesz, ja kiedyś dostałem bana za pisanie nie na temat, przy czym parę postów pod moim ktoś napisał na dokładnie ten sam temat i bana nie dostał...
0
Nie rozumiem, czemu wszyscy tak się plują o to, że Leo jest ZM czytelników. Ludzie, gdyby nie Messi to byśmy zremisowali. Poza tym wypracował kilka okazji sobie i kolegom, więc nie wiem w czym problem.
0
Ja bym wolał Danilo, ale Cuadrado też może być.
0
4 akapit, "zielone światło dla RafinhO".
Poprawcie to.
0
Mam nadzieję, że Bayern u siebie będzie silniejszy i wyeliminuje Real. Bo na razie sytuacja jest jak najbardziej otwarta. Trzeba mieć nadzieje do końca.
0
Co za syf. Normalnie Bayernu nie lubię, to jak przegrają z Realem, to już wogóle ich znienawidzę... Poza tym, Bawarczycy grają taką samą piłkę jak my. Tak samo bezproduktywną i nieskuteczną piłkę co my...
8
A ja pierwszy raz w życiu będę kibicował Bayernowi. Co prawda ich nie lubię, ale nie aż tak jak Real. Szczerzę, wolę każdego od Realu. Nawet Bayern.
0
Nawet mi się podoba podany przez Ciebie skład, ale to chyba mało realne :/.
0
No, za kilka lat mam nadzieję będzie mistrzem Hiszpanii :D.
0
Przepraszam za offtop, ale natrafiłem na zabawną wypowiedź Hugo Sancheza. Powiedział on, że Messi w Barcy czuje się niedoceniany oraz nieszczęśliwy i, uwaga, Real mógłby go kupić :D.
1
Ja bym to widział tak(może nie wszystko realne, ale bardzo bym chciał, aby tak to wyglądało):
http://www.footballuser.com/979620/FC_Barcelona
0
Panowie, czy z tym na górze wszystko w porządku?
0
MarioVEB
No wiesz, Reus jest świetnym zawodnikiem, który może grać zarówno na pomocy, jak i na skrzydle. Wg. mnie bardzo by się nam przydał.
1
Jak dla mnie, transfery powinny wyglądać tak:
Odchodzą
- Mascherano
- Alves
- Song
- Cuenca
- Affelay
- JDS
Przychodzą
- Laporte
- Mangala
- Cuadrado/Danilo
- Yaya Toure/Vidal
- Reus
Idą na wypożyczenie
- Sergi Roberto
Przychodzą z wypożyczenia
- Rafinha
1
Pięknie. No to teraz Zubi i spółka do roboty, czas na jakieś teansfery ;).
0
Moim zdaniem najfajniej by było gdyby za Tate pezyszedł do Barcy R.Martinez razem z Deulo, ale L.Enrique z Rafinhą.
0
Szkoda go. Ale trudno, przynajmniej sobie odpocznie.
1
Fakt, ale i tak już wszystko przegraliśmy, więc przynajmniej sobie odpoczną.
0
Każdemu zdarzają się słabsze okresy. Nawet najlepszemu na świecie Messiemu, po prostu każdemu. Taki jest sport.
0
Spokojnie. To jest dopiero pierwszy sezon Neymara w Europie i pierwszy gry na najwyższym poziomie m.in. w LM. Bale już od kilku lat grał na Starym Kontynencie, więc był w pewien sposób przygotowany do gry w Realu, Ney nie. Ja uznaje ten sezon dla niego jako coś w rodzaju okresu przygotowawczego, a w kolejnym powinno być lepiej ;).
11
No dobrze, a czy napisali o tym, że z Madrytu przyjechali kibice Realu faszyści i że palili flagę Katalonii?
2
http://static.fangol.pl/content/3/9/2/392d7f60c946c5dad33c71bb66a26694-554.jpg
Strasznie mi szkoda Neya. Chłopak się musiał nieźle podłamać po tym słupku. Ale ja go nie winię, po prostu pech. Poza tym, właśnie on był wczoraj najbardziej aktywny w ataku.
http://static.fangol.pl/content/3/d/0/3d038b26037333c1929ad1593235143b-554.jpg
Tu jeszcze Puyol pociesza kolegów. Szacun dla niego. Drugiego takiego już nie będzie. VeB
3
"Kończ waść, wstydu oszczędź"...
0
Weźcie tego człowieka jak najdalej od Barcy bo nie ręcze za siebie...
0
Według mnie to był pech. Strzelił dobrze w trudnej sytuacji, ale niestety słupek. Było bardzo blisko, ale cóż.