0

No właśnie. Ewidentnie widać, że klatą odbił piłkę.

0

Hehe, Marca i As musiały po prostu napisać, że karny dla Barcy niesłuszny. Ale te gazetki są żałosne :).

0

*ATLETICO... Naprawdę tak trudno to zapamiętać??

0

To chyba logiczne że kibice Barct chcą utraty punktów Atletico.

0

Kto strzelił??

0

Według mnie nie było.

0

Kogo masz na myśli mówiąc nurka?...

0

W ostatnich sekundach stracił piłkę, mógł paść gol.

0

Nie wyglądało to dobrze, ale są 3 pkt, nie ważne w jakim stylu. Na rm będzie ból dupy o karnego, ale cóż, wygraliśmy i to się liczy.

0

Często drugą połowe grapi o wiele lepiej, teraz liczę na to samo.

0

Jak się można było spodziewać, trudny mecz. Iniesta za Cesca i Alexis za Neymara/Pedro.

0

Zawsze są na Twitterze około 50-60 min. przed meczem.

0

Sądząc po składzie na dziś, z Atletico atak będzie
Iniesta Messi Alexis

0

Martino oszczędza ich na Atletico zapewne.

0

Wykończenie godne typowej 9'. Szacun! :)

0

Kto wie? Może ta tragedia jeszcze bardziej go zmotywowała do gry? Swoją drogą ogromny szacun dla niego za to, że po czymś takim zdołał się podnieść i znów czaruje nas swoją grą.

0

Podczas gdy Bale zmieniał buty, jego stroną poszła akcja, po której padł gol :D.

0

Co do tego nie ma wątpliwości. Ale w wypadku(odpukać) kontuzji Pinto, co wtedy?

0

Wie ktoś ile mają goli Leo i Ronaldo w tym roku kalendarzowym?

0

Moim zdaniem powinni zaoferować mu przedłużenie kontraktu o jeden sezon, po którym gdyby chciał, to odejdzie. Niestety, ale kontuzjowanego piłkarza raczej nikt nie kupi :(.

0

Pewnie, albo jak to Real z karnego po symulce czy spalonego ;).

0

Spoko :). Po prostu mi się rzucił w oczy błąd.

0

Bacca* ;).

0

Grał tak przy praktycznie pewnym zwycięstwie, z małą szkodą dla zespołu.

0

Zadowalający mecz. Słabsza gra w 2 połowie wg. mnie wynika z faktu, iż wygrywali już i niestety sobie odpuścili. Ale ogólnie ładna gra naszych, kolejne trzy punkty i elegancko ;).

0

Bardzo ładnie grają. Widać, że się chce i nie lekceważą rywala. Na + Neymar, Iniesta, Messi, Bartra i Alexis. Ogólnie wszyscy super. Tylko strasznie szkoda Valdesa, oby wrócił niedługo do gry. Animo Victor!

0

Też mu tego życzę :).

0

No to jest dość dziwne. Po prostu niektórzy tak mają.

0

Gdy Leo wracał po kontuzji, miał 8 goli, Ronaldo 22. Teraz Messi ma 21, a Ronaldo 26. Podsumowując, po kontuzji Messi +13, Ronaldo +4. To mówi samo za siebie.

0

W moje urodziny gramy finał CdR. Licze na odpowiedni prezent ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?