0

Gramy świetnie. Nie pamiętam, kiedy ostatnio było tak złe sędziowanie. Zabaleta powinien już dawno wylecieć. Ten sędzia to nieporozumienie.

0

Liczę jutro na powrót formy i zamknięcie ust krytykom Barcy.

0

A karny gdy Pepe skopał Cesca w polu karnym to nie ewidentny?

0

Po części się zgadzam. Jednak w niedzielę tak naprawdę jako jedyny zagroził bramce rywali...

0

Spokojnie. Akurat teraz nie ma co zwalać winy na Neya, bo cały zespół gra piach. Przyjdzie forma Neymara, nie martwie się o to. Każdy ma czasem gorszy okres.

0

Rzeczywiście. Wybacz, nie zauważyłem :).

0

Człowieku, czy ty widzisz, co ty piszesz? "lepiej przegrać wszystko", życzysz Barcy porażki z City? Opamiętaj się, sezonowcu. Fajny z ciebie kibic, który życzy swojej drużynie porażki...

0

Rivaldo83
Ta odpowiedź, do mnie??

0

Ja nie mogę. Co za sezonowcy. Neymar od kilku meczó po kontuzji i już "niewypał", "przepłacony gwiazdor" itd. Ludzie, ogarnijcie się, jesteście kibicami, czy nie? Bo odnoszę wrażenie, że niektórzy z was nie...

0

No wiesz, to chyba dobrze, że Pique chciał wepsrzeć Neymara po słabej grze.

0

No cóż, było źle, ale nie można tracić wiary w swoją drużynę. Może i nie zdobędziemy mistrza, trudno. Musimy wierzyć w naszych. Maja gorszy okres, niestety, zdarza się każdemu. VeB

0

No, nie podoba mi się ta wypowiedź Xaviego. Zamiast się przyznać do żałosnej gry, to wymyśla jakieś głupie wymówki. Nieładnie.

0

Nie no po prostu nie wierzę. Co on grają?? Z jakimś Valladolidem z dołu tabeli. To jest ŻAŁOSNE. Pierwszy duży krok do utraty mistrzostwa wykonany. Ciekawe, co będzie dalej. DNO, DNO i jeszcze raz DNO.

0

Nie wiem co się dzieje. Gramy tragicznie. Oby w drugiej zagrali lepiej...

0

Trzeba dziś pewnie i bezproblemowo wygrać. Nie powinniśmy mieć problemów, ale nie możemy lekceważyć przeciwnika. VeB

0

Jeden z bardziej znielubianych przeze mnie piłkarzy Realu. Cham i nic więcej. Dobrze że nie będzie grał, przynajmniej nie zrobi żadnemu z naszych krzywdy...

0

Bez sensu. Wtedy albo on, albo Messi musieliby siedzieć na ławce.

0

Dokładnie. Też już mnie wkurza to zachwycanie się tym całym BBC. Jakoś Real z ich "wspaniałym" tercetem ma mniej goli niż Barca. Poza tym, Liverpool to dowód na to, że nie trzeba mieć petro hajsu, aby dobrze grać. Dlatego właśnie mam do nich szacunek. Pomimo niewielkiej ilości znanych nazwisk, grają świetnie.

0

Moim zdaniem powinni zrobić następujące transfery:
Sprzedać:Dos Santos, Cuenca, Affelay, Tello,(ewentualnie)Alves.
Kupić:Mangala, Laporte/Musacchio/Balanta,(ewentualnie)Vidal.
Wypożyczyć:Sergi Roberto, zależnie od poziomu gry wypożyczyć lub zostawić i wprowadzić do pierwszej 11 Deulofeu.

0

Racja, to by było coś :).

0

"jeden z najlepszych w Europie". Słucham? Chyba ktoś tu trochę przesadził.

0

Jak on mnie wkurza. Z każdą jego wypowiedzią coraz bardziej go nie lubię. Wychował się w La Masii, z czasem grałby coraz więcej, byłby następcą Xaviego. No ale, jak widać, ważniejsza była kasa. Tą wypowiedzią ukazał, moim zdaniem, totalny brak szacunku do Barcy. Mam nadzieję, że już do nas nie wróci.

0

Żałosne. Czy oni naprawdę myślą, że jak mają kase, to mogą kupić każdego piłkarza?

0

No, jakby tak się udało, to by było super.

0

Neymar, super! Brawa dla naszego cracka. A poza tym, cieszę się ze zwycięstwa Brazylijczyków.

0

Świetny piłkarz. Oby grał u nas jak najdłużej.

0

Juka_91
Marny troll...

0

Żeby tylko żadnej kontuzji nie było(odpukać!)...

0

" Śmieszy mnie, kiedy mówi się o poszukiwaniach nowego Puyiego. Niech szukają. I tak nigdy nie znajdą."
Piękne słowa. Fajna wypowiedź, zgadzam się w stu procentach. Barca już nigdy nie będzie taka sama bez Puyiego.

0

Musi koniecznie w tym sezonie podnieść przynajmniej jeden puchar, a najlepiej trzy ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?