2

Nie rozumiem pytania.

0

Ufałem mu i pokładałem w nim spore nadzieje. Nawet we wcześniejszych słabych okresach w sezonie. Ale już skończył się kredyt zaufania. Lubię go, mądrze wypowiada się na konferencjach, ale jego czas już nadszedł. Nie ma pomysłu na grę, taktyki, która rozkładałaby wszystkich rywali na łopatki. Potrzeba zdecydowanie nowego trenera i zawodników. Takie moje zdanie.

0

A jak było?

0

Barca B nie może grać w Primera Division.

1

Haha, jakie to jest żałosne! Śmiać się, czy płakać? Bo już nie wiem. Martino niech już wyp*** bo zniszczył ten klub.

0

Pedro i Alexis, od początku sezonu gole i asysty w prawie każdym meczu, jednak od jakiegoś czasu straszna cienizna. Pedro gorzej, marnuje więcej setek. A niektórzy narzekali, że Neymar marnuje okazję, to widzicie co teraz nasi skrzydłowi robią...

0

Wyjdzie na to, że "zasługą" Taty po odejśviu będzie to, że Montoya chce odejść. Alves jest obecnie osłabieniem dla drużyny, a on i tak go pcha do 11'. Niech się już skończy sezon i ten cały Martino już odejdzie, bo coraz bardziej mnie wkurza.

5

Ale mnie już naprawdę wkurza Martino... Znowu nie gra Montoya, ileż można?? Znowu będzie grał Alves, już nie mogę patrzeć na niego jego wrzutki...

0

No i dobrze. Pogra sobie kilka lat z Abidalem.

0

To nie jest obrońca...

0

Ech, no tak. Zubi chce kupić PO, a tu nagle wyskakuje z napastnikiem. Brawo.

0

Zdecydowanie wolałbym Courtoisa, no ale nasz zarząd pewnie się o niego nawet nie postara...

0

On by miał u nas grać jako PO, tak? Nie oglądam Serie A, powiedziałby mi ktoś czy Cuadrado jest wart kupienia?

0

Najczęściej pojawiające się stwierdzenie na tej stronie. "Trener z jajami". Ludzie, co wy się tak na te jaja uwzięliście??

3

Kupienie go byłoby spełniebiem marzeń. Jak dla mnie najlepszy obecnie na świecie bramkarz. Ale znając nasz zarząd zanim coś zaczną robić, to Courtois będzie w Realu albo Chelsea...

0

Eee, francuskiego bramkarza? Coś się chyba komuś pomyliło.

0

Powiew świeżości? W przypadku Mourinho oznacza to autobus, no ale cóż. Mam nadzieję, że ten buc nie obejmie nigdy Barcelony...

0

Ja tam czekam na oficjalne potwierdzenie przez Barce. Do tego czasu jeszcze nic nie mozna powiedziec na pewno.

0

Puyol jako asystent, jak najbardziej na tak. Jednak co do Enrique nie jestem już nastawiony pozytywnie.

0

Podobno Ter Stegen już oficjalnie w Barcy. Teraz tylko czekać na oficjalne potwierdzenie klubu.

1

Artykuł zrobiony dla jaj...

1

No właśnie, przeszedł do historii i nie jest tak dobry jak kiedyś. Trzeba go udoskonalić.

1

Szkoda, miałem jeszcze nadzieję na Courtoisa :(. Jak dla mnie obecnie jak nie najlepszy GK na świecie, to na pewno top 3.

0

Skąd o tym wiesz?

0

Jak dla mnie średnie te koszulki. Mam nadzieję, że będą inne.

1

Źródło?

1

Wolałbym nie. Moim marzeniem na trenera Barcy 2014/15 jest Roberto Martinez. Ale znając nasz zarząd i tak pewnie zatrudnią Enrique...

1

Zawiodłem się na Juve. W około 30 min. w przewadze liczebnej nie być w stanie strzelić choć jednego gola?

0

Ustawiał piłkę do karnego chyba z minutę :).

1

Nawet jeśli Atletico przegra w finale(oby nie) to i tak będę ich podziwiał. Bo dojść do finału Ligi Mistrzów z kadrą wartą niecałe 70mln to jest wyczyn. W finale chyba poza kibicami Realu cały piłkarski świat będzie kibicował Atletico :P.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?