SmoothCriminal
Dołączył/a: luty 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej jakby powiedział że wszystko jest ok?
1
edzio
Ty tak na poważnie czy po prostu chcesz na siebie zwrócić uwagę? Bo takiej głupoty dawno nie widziałem.
9
Najlepszego w historii? Heh, to mi poprawiłeś humor. Nie chce mi się już tłumaczyć wyższości Leo, więc pozostawię ci do myślenia ile obaj piłkarze zdobyli Złotych Piłek.
0
I tak nie będzie grał.
0
Za nic bym go w Barcy nie chcial...
0
Jak rezerwowego, czemu nie? Czasem się może przydać.
0
No szczerze mówiąc wolałbym Danilo ale jakby kupili Cuadrado, to też będzie dobrze. Żeby tylko pozbyć się Alvesa.
0
Może trochę wiary w swój klub? Będą transfery, będzie nowy trener(oby) i będzie lepiej.
0
Nie ma takiej siły na tym świecie, żeby Simeone po tym sezonie gdziekolwiek odszedł. A szkoda.
0
Heh, dobrze powiedziane ;).
0
Brawo Atletico i Simeone. Nie wiem czemu ale cieszę się tak, jakby Barca wygrała :D. Oby wygrali z Realem w finale...
0
Mam nadzieję że to prowokacja...
5
O nie nie. Montoya jest świetny i zostaje u nas.
2
Nie rozumiem, czemu wsztyscy tak tu naskakują na Luiza. Bardzo dobry obrońca, nie wiem o co wam chodzi.
0
Czyżby powrót starego dobrego Cesca? Mam na to nadzieję ;).
0
Według mnie również w ogólnym rozrachunku wypadają w miarę na równi. Pierwsza połowa sezonu zdecydowanie dla Neya, później złapał kontuzję, stracił formę i druga część lepiej w wykonaniu Bale'a.
0
Moim zdaniem, ten sezon dla Neymara to było coś w rodzaju okresu przygotowawczego. Inny kontynent, gra na najwyższym poziomie, większe oczekiwania. W przyszłym sezonie będzie na pewno lepiej. On po prostu potrzebuje czasu.
0
Z takimi zachwytami idź na swoją stronę.
9
Barca jest stworzona dla Pepa, a on dla niej według mnie. Mam nadzieję, że do nas wróci.
0
Jak myślicie, jest jaką szansa, że Pep do nas wróci? Ja bym bardzo tego chciał.
0
Bardzo fajna inicjatywa "zrujnowana" przez Alvesa ;).
8
Może po takim upokorzeniu Bayernu Pep zdecyduję się na powrót do Barcy?
0
Je*any Bayern... Najlepsza drużyna Europy? Dobry żart...
2
Wydaje mi się, że powinni na Camp Nou jedną z trybun nazwać imieniem Tito Vilanovy. Tak jak na Old Trafford trybuna im. Sir Alexa Fergusona. Co myślicie?
7
Sprzedać i zapomnieć.
0
Eee, co w tym śmiesznego?
1
Jakiś czas temu Bóg potrzebował trenera, zabrał Aragonesa. Teraz potrzebował asystenta ;).
0
Nieźle, nieźle :).
0
Sorry że nie na temat, ale ile ma Messi goli w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach?
1
Hummels jest cienki...