5

@PatrychoO mega, czy ja wiem. Ja co roku masę gram i zrobię z 2 kariery 10 letnie :p

2

@shahman jak jeden z nas, jeśli chłop pracuje to On tylko gra, pracuje i śpi, nie miałby nawet czasu żeby tu się jakoś udzielać. Żeby uznać rekord możesz mieć tylko jakiś śmiesznie niskie poziom dni urlopu(symulacja).

0

@PawkoFCB obu mogą spokojnie obronić, właściwie 3/4 Man City po tryplecie by mogli wybronić.
Dla jasności, dla mnie jasnym zwycięzca jest Leo.

0

@kstyko oczywiście że tak, tu nie ma dyskusji. I to licząc tak jak w plebiscytach, bo rocznikowo to Leo bez mundialu ofc nie ma co brać pod uwagę.

2

@JaroCoach serio Święcickiego przy nich postawić?
IMO to właśnie najlepszy polski dziennikarz sportowy.

3

@DonCarletto tak jest. Tyle że człowiek to w nim widział następcę Iniesty, może oczami jeszcze dzieciaka który klasy Andresa nie docenił, ale jednak.
Zawsze bardzo żałowałem że Isco nie przyszedł do Barcy i że Thiago z niej odszedł.

9

@Wiking88 Isco się podobał chyba każdemu, fenomenalny był.

0

@BordowyPtak podobny casus kiedyś był z Barceloną. Zarzucano nam że jesteśmy faworyzowani przez sędziów, ale to jak często byliśmy w 16, w jakich warunkach tam trafialiśmy i jacy piłkarze mieli w niej piłkę sedziemu pracy nie ułatwiało.

8

@AlexDark00 Thiago i Alvesa, nie Neymara.

0

@bartekvisca zacznijcie rozróżniać papier od boiska. W Barcy 2 skrzydłowych to mieliśmy na początku zeszłego sezonu pierwszy raz od chyba czasów Tito gdy wystawiał Pedro i Sancheza :p

3

@FutbolFan oglądałeś jakieś mecze Atletico czy tak sobie piszesz z statystyk. Chłopak miał momenty że dostawał piłkę i był sam na 6, a mimo to potrafił sobie poradzić.
W Chelsea przyszedł do drużyny w której nie wiem czy Messi by błyszczał.
Na moje on jest skrojony pod styl Barcy i tu serio odpali.

2

@blakkudium jeśli przyjdzie Felix to on prawdopodobnie będzie grał coś pośredniego jako ten 4 pomocnik a napastnik. Too dla niego optymalną pozycja.

9

@Mns21 brak Melikosona i Ofoe, czyli 2 najlepszych. Oni tam nietrzeźwi siedzą chyba :p

1

@slayer Zamorano.

1

@WojciechM abstrahując od tego jak wielkie serducho ma Balo to się nie ma co kłócić w tym że mu głowa nad talentem nie nadążyła. Chłop miał potencjał na złote piłki i bycie najlepsza 9 dekady a odklejał się na każdej możliwej okazji. Może poza Milanem, ale tam też miał zjazd formy po kapitalnym początku.

2

Cieszy bardzo. Ile to mieliśmy wychowanków którzy nie dostawali szans a jednak próbowali walczyć. Ten miał szansę, trenera który dawał młodym szansę jak nikt od czasów Pepa, potencjał by stać się tym kim miał być Pogba. Miał wszystko żeby zostać legenda jednego z 2 największych klubów na świecie.
Poszedł za kasą, gdyby poszedł za rozwojem bez szans na grę człowiek nawet by się nie złościł, tak cieszy mnie to że jest na dobrej drodze by jakieś Elche było jego sufitem.

1

@partymaker krótka pamięć macie. Fati dostawał dużo szans, Xavi na początku normalnie grał z 2 skrzydłowymi. Kwestia że i Rapha i Dembele na lewej stronie nie grali nic a na Fatiego tu wszyscy przez zeszły sezon narzekaliśmy. W tym ja też narzekałem.
Zabawne ile jeden presezon może zmienić.

0

@Emhyr też dajcie chłopakowi czas, sezon wystartował, chłopak rok się aklimatyzował do stylu gry Barcy a teraz poszedł do Leganes. Może jeszcze zacznie tam grać.

2

@michal26 to jest przerażające że dorośli ludzie mogą myśleć że to nie są ich pieniądze bo oni mają brutto. Ja nawet więcej pisać nie będę choć by było można, ale słowo przerażające jest serio najbardziej adekwatne.

5

@SkilledHydra16 warsztat miał zdecydowanie nie na poziom Barcy, ale Koemanowi musimy być wdzięczni za jedną rzecz-Zdecydowanie postawił na wychowanków i młodych, gdzie teraz oni stanowią o naszej sile. On jest tym czym kiedyś był Van Gaal dla późniejszych Barcy Rijkaarda i Pepa.

1

@Comentateiro wcale się nie zdziwie jak Pep tak poprowadzi Palmera że tęsknota za Mahrezem szybko przejdzie. Kovacic przy Pepie też IMO rozbłyśnie całkowicie i będzie godnym następcą Gundogana.

0

@kakusus chyba nigdy nie panowało opinia że Thiago był słaby. A do aktualnej kadry tylko on by się złapał jako faktyczne wzmocnienie+ Adriano, ale w takiej roli jakiej był-zapchajdziury.

2

@Kimirionum i wszyscy w klubie o tym doskonale wiedzą, dlatego kupili Roque.

2

Jak Neymara uwielbiam to przy jego prowadzeniu się i stylu gry to on za 2 lata będzie emerytem.

0

@JohnA a co Perez ma robić? Mbappe potencjalnie może być najlepszy na świecie, w teorii chce przejść do Realu.
Perez albo może próbować go ściągać, albo odpuścić przeogromny potencjał.
Piłkarz nigdy nie powinien być ważniejszy od klubu, ale Perez nie jest głupi żeby przepuścić przez palce taką okazję

4

@Janas11224 oni nie walczą za kluby. Znaleźli sobie pretekst, coś niby większego. To jest ekwiwalent XXIw. dla nawalania się między plemionami :p

4

@TR3YWAY hehe chciał też Ferrana ale niektórzy "polaki" z "La bambli" się stukali w czoło. Zaufał też Dembele i kreował na top skrzydłowych, wtedy niektórzy "polaki" z "La bambli" się pukali.

1

@tomek8756 mam 23 lata i się czuje staro jak się za jakąś obejrzę a później sobie uświadamiam że ona pewnie ma z 16/17 lat :p

0

@Lisek człowiek myślał, ale rozważał chyba jedynie zakończenie w Barcy, ewentualnie odejście do Argentyny.
Szkoda tym bardziej co Bartomeu zrobił przez tą lata, serio wolałbym żyć w błogiej nieświadomości i przekonaniu że Leo tu będzie grał do końca z miłości do klubu :p

0

@Kgorecki2500 przecież jego poezja była piękna i bardzo prosta w zrozumieniu. Pokazywała co przechodziły pokolenia który wyrastały w piekle wojny.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?