3

Napisałbym że w tym dwumeczu padnie 20 razy więcej goli niż w dwumeczu Arsenal-Atletico.
Natomiast 20x0=0 więc tak nie napiszę.

2

Kuźwa czyściłem piekarnik ponad godzinę,umachałem się druciakiem tak że to szok i nie zdążyłem na LM a tu widzę że grubo się bawią w pierwszej połowie.

Szejków nie lubię ale Niemców chyba bardziej.
Tak że wynik może być.

3

Bardzo chciałbym Alvareza,jestem mega fanem jego talentu i umiejętności.

Jednak nie za 130 mln,to byłaby przesada.

100 -110 to powinnien być max.
Ktoś powie że to bardzo dużo,jednak na dzisiejsze czasy to nie jest ogromna kwota.
Rynek ostatnimi czasy mocno poszedł z kwotami do przodu.

Ewentualnie jakieś 70-80mln plus Casado.


0

@gumaz Ale ostatnio bengery wstawiają.

2

@AmigoBlancos Donnaruma.

3

Arsenal nie chce popełnić błędu z tego sezonu gdzie ocierają się o mistrzostwo i chcą mieć pewność że w przyszłym sezonie go przypadkiem nie wygrają.
https://x.com/i/status/2048986538185498922

1

@Cochise Już kilka razy miałem że brać za One Pieca ale ta ilość odcinków mnie przeraża.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Tasde Zonda wyprowadziła pieniądze w kwietniu hahahahaahhaah

Tam tej kasy nie ma od dawna.
Operowali na bieżących wpłatach by pudrować trupa i cały przekręt domknąć na spokojnie.

Ustawa nic by kompletnie nie zmieniła


2

Dowcip na dziś:


1

@lithotripter Nawet kiedyś czytałem że w jakiejś szkole mieli jakiś problem już nie pamiętam co to było ale chyba coś z instalacją hydrauliczną i rozwiązanie problemu był zakup jakiegoś narzędzia za kilkaset złotych.
Oczywiście nie można było tego zrobić bo pula na zakupy była już skończona i za każdym razem kiedy ten problem powracał trzeba było wzywać zewnętrzną firmę co kosztowało kilka tysięcy złotych.

3

Ciekawe jakby policzyć te wszystkie bezsensowne wydatki, kolesiostwo i ustawianie przetargów po zawyżonych cenach, pieniądze na propagande w tv, chore premie w sektorze publicznym, jakieś rzeźby,jaja czy ławki z palet i tysiąc innych sposobów na marnowanie pieniędzy i ich rozkradanie to ile by to wyszło całkowicie.
I tak rzeczy o których wiemy to jest kropla w morzu.

0

@marcin62 Moim zdaniem wygląda tragicznie,takie liczby to wykręca Iglesias zarabiając 8 razy mniej.

3

Mimo że w tym poście jest troszeczkę przegięcia to tak mniej więcej to wyglądało.
Fakt że liczby były ale one bardzo zaklamały jego poziom gry.
Nasza bardzo ofensywna gra pudrowała trupa.
Moim zdaniem jak pójdzie do Milanu albo Juve to będzie szybka weryfikacja.
Z ich grą to tam strzeli 10-15 w sezonie na wszystkich frontach.





4

Zawsze mnie do nurtowało xd


6

Demokratyczny rząd z demokratyczną prokuraturą demokratycznie zamiatają kolejną aferę pod dywan.


0

Tak dla Alvareza w FC Barcelonie!
Tyle w temacie, tyle ode mnie w to piękne przedmajówkowe popołudnie

5

Dama z ....

Gozdyrą.


2

@SenseiFCB Ja tu widzę karnego dla Realu Madryt

11

Płatni hejterzy platformy już odlecieli całkowicie.
Żałosne.


2

Komentarz usunięty

8

Ten cały stream to jeden wielki fake.
Ponad 100 mln wyświetleń.
Przecież to niemożliwe jak na świecie żyje 8mln ludzi.

4

@Luciano99 zadeklarował że podwoi końcową kwotę!
Już składa pewniaczki.

Wielki człowiek .

7

Ale mu luja ogłuszacza sprzedał.


10

Świetny timing TVN'u .


0

@HypeR Keria ma ten polot i luz.
Wymyśli zagranie i od razu to robi.
Niestety z wiekiem i doświadczeniem to zanika i starsi zawodnicy grają bardziej zachowawczo.
Oby nie było tak z nim.

4

Notka 1:0 Biedroń


0

@Kapitan hawk No tydzień wcześniej czyli chyba było losowanie
albo dwa pomiędzy.

2

@gumaz Warto dodać że padły te same liczby co w poprzednim losowaniu.
To jest dopiero powalone.

2

@Kessie 100% racji.
Arteta ma pełną kontrolę nad drugim miejscem w tabeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?