0

@Olo14 Ja zamawiałem w tym roku i nie było żadnych problemów

0

Wiedziałem że to dzisiaj się pojawi xd


2

Janusz wolnym zawodnikiem.
Ale bym go zobaczył w koalicji obywatelskiej.


2

@Gibbon_FCB Coo???
Arsenal nawet dobrej okazji nie miał.
Atletico już powinno mieć 2 bramki więcej

1

@TridenteMSN Oczywiście że wyolbrzymił natomiast piłkarz Atletico ewidentnie spóźniony i wchodzi w rywala gdy już zagrał piłkę.
To już ten karny w pierwszej połowie był bardziej miękki.

20

Kuźwa jak nas tam może nie być.

Tu byśmy piątkę temu Arsenalowi władowali.
Żałosna drużyna,ich się nie da oglądać.

1

No nie wierzę przecież to 100% karny.
A ci komentatorzy pierdolą głupoty

1

Arsenal ma zamiar w drugiej połowie chociaż jedną akcję przeprowadzić?

0

Ale bomba.
Brawo Julek

6

Czy nam by dali karnego za coś takiego?

Nie wiem choć się domyślam

0

Jak dla mnie karny.

Oby nie podyktował

1

Jak myśmy z tymi plackami odpadli.

2

Pytacie Atletico czy Arsenal.


Ja wam odpowiadam Real Madryt jest obrzydliwy.

Taka jest prawda objawiona

1

@draxidox Dla mnie to jest komedia a nie miły obrazek.
Wyjdą z kościoła i będą się nawzajem żreć kosztem Polaków.
Fotki zrobione więc można dalej Polskę niszczyć.

Szkoda że nie potrafią tak sobie rąk podać np jeśli chodzi o sądownictwo.

Zwykłe pozerstwo robione na tragedii.

1

@RosjaninBut Nie ważne co mu chodzi po głowie.
Ważne czy Ance chodzą po głowie Włoscy trenerzy fitnessu czy jeszcze chce się pobawić z Hiszpanami.

0

Kurde z jednej strony można byłoby się pośmiać po odpadnięciu Arsenalu a z drugiej strony to obrzydliwe Atletico.

No nie ma już komu kibicować w tej edycji LM.

0

@Lionel_Messi10 Fermin,Gavi albo Cubarsi moim zdaniem.

Jeśli oczywiście te rewelacje okażą się prawdą w co wątpię.

19

Zaczyna się xd


2

@Pedri16Future Obrońca to Gerard Maldini a napastnik to Rashford który chce po prostu chałupę zmienić

5

Piękny to był grajek. Szkoda że tak łapał często kontuzje.


1

@FcPortoFan1999 pewnie się skończy wyrokiem w zawieszeniu albo grzywną

4

Idiotki jednym słowem.


0

To też dobre.


2

Zaśmiane xD


0

To ładnie nas okradziono skoro przepisy się zmieniły.
Ja i tak bym karnego dał nawet jakby nie było tej zmiany ale jak ten przepis od odbyciu znikł to jest to skandal.


5

@NeroTFP1 Ale przecież ekstraklasa dopiero w piątek jest.

1

@gumaz A to trzeba ratować?

2

Opis nieprawdziwy.
Tak naprawdę śmiali się z Realu Madryt.


1

@Comentateiro Właśnie oglądam studio pomeczowe i dostali informacje od sędziego jakiegoś polskiego że przepisy się zmieniły i już nie ma znaczenie czy się odbiła od ciała najpierw.

1

Niemcy na łeb.

@Roobo happy
@Comentateiro not happy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?