Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O to chodzi!!!!
0
Liczę na dryblingi Neymara i czerwień dla PSG
0
Wczoraj LE twierdził, że możemy strzelić 6 goli. Ja tego bardzo chcę, ale prędzej 6-kę w Totka dziś ktoś trafi, chociaż będę się starał wierzyć w remontadę dopóki gola nie stracimy.
0
6-4-0 PSG się ustawi
8
Trening przed PSG, gdzie musi mnóstwo dryblować i wykartkować kogokolwiek OUT z boiska! To jest to zrobienia! Taka musi być strategia plus duża zmienność pozycji, tak aby zmieniając pozycje przez długi okres czasu atakować jecną stroną i zaorać to jeden, to drugi bok obrony. I albo ich wykartkujemy, albo wjedziemy do bramki.....
0
Szkoda, że pierwszej w Paryżu nie wpakował....był wtedy bardzo blisko kiedy trafił w słupek....
2
Pomimo iż fajny był wieczór z tym meczem, to trzeba zejść na Ziemię i już bez różowych okularów zauważyć, ze w obronie mamy za duże dziursko i z takiego stanu rzeczy PSG na pewno lepiej skorzysta niż Aspas. Mimo tego trzeba nastrajać się pozytywnie na środę, chociaż jakie many szanse to każdy wie.
Kiedyś po porażce 0:2 z Milanem pisałem, ze trzeba 4 gole strzelić, aby awansować, a teraz Musielibyśmy z 6 goli strzelić, bo zakładam, że rywal może nas ukąsić. Tak więc reasumując mamy jedynie nieco większe szanse niż na szóstkę w totka, ale nadal tłum ludzi pod kolekturami robi sobie i nam nadzieję na remontadę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie wiedziałem, ze jesteś z UEFA, sorry ;-)
5
Jeśli tylko Gomes nie wyzdrowieje do środy, to nasze szanse z PSG zwiększam z 1,2% na 11,2%
0
Rzut wolny z kapelusza
0
Już pisałem..... Gilowi pokazał, ze ma go w nosie!
1
Messi pokazał Gilowi, że ma go w nosie buhaha!
0
Karny 1000%
0
No i tamta była szósta i nowa seria się zaczęła....
1
Raczej tak nie było, na pewno byśmy tu mieli nawet przed meczem teksty w tej sprawie
2
Chyba Barca to nie Legia jednak
0
Spokojnie karny można było gwizdać
1
Przemyślana decyzja, a ten będzie krytykował. Niech spada. Myśle, że to dobry moment, będzie z tego więcej pożytku niż szkody. Wewnętrznie w klubie decyzja była znana tydzień wcześniej i ustalono wspólnie dobry moment na jej ogłoszenie.
0
No w lidze angielskiej to by naszych wygwizdali chyba. Zupełnie serio! Za te krótko grane różne szczególnie.
Teraz i tak już jest lepiej z ta grą w powietrzu niż było.
0
Ronaldo i tak szczęśliwy, bo strzelił dziś 2 razy więcej goli od Messiego!
1
Remis tez fajny!
0
Jak nie będzie żadnego trofeum, to na pewno wyleci!
0
Ciekawe czy Zidane też dziś zrezygnuje?
1
Nie ma co się podniecać.... teraz Realowi będzie się lepiej grało z kontry
0
Odważnie!
Myślałem, ze jest 1 marca jednak, a nie 1 kwietnia (z tym Busim na środku obrony)
5
Taką mają taktykę na niego niestety..... jak sobie przypomnę tą rozkrwawioną kostkę 2 lata temu, to dochodzę do wniosku, że powinien mieć specjalne buty, takie bardziej do walk ulicznych typu "glany", niż korki piłkarskie.
0
Umriti talizman! Ma grać w każdym meczu do końca sezonu!
1
Całe szczęście, bo pomimo kilku strat wczoraj jest dobrym zmiennikiem, a jego wzrost też się przydaje.
0
Jubileusz 300-go meczu mu się nie udał! Niech sobie gada i świętuje porażkę!