0

O to chodzi!!!!

0

Liczę na dryblingi Neymara i czerwień dla PSG

0

Wczoraj LE twierdził, że możemy strzelić 6 goli. Ja tego bardzo chcę, ale prędzej 6-kę w Totka dziś ktoś trafi, chociaż będę się starał wierzyć w remontadę dopóki gola nie stracimy.

0

6-4-0 PSG się ustawi

8

Trening przed PSG, gdzie musi mnóstwo dryblować i wykartkować kogokolwiek OUT z boiska! To jest to zrobienia! Taka musi być strategia plus duża zmienność pozycji, tak aby zmieniając pozycje przez długi okres czasu atakować jecną stroną i zaorać to jeden, to drugi bok obrony. I albo ich wykartkujemy, albo wjedziemy do bramki.....

0

Szkoda, że pierwszej w Paryżu nie wpakował....był wtedy bardzo blisko kiedy trafił w słupek....

2

Pomimo iż fajny był wieczór z tym meczem, to trzeba zejść na Ziemię i już bez różowych okularów zauważyć, ze w obronie mamy za duże dziursko i z takiego stanu rzeczy PSG na pewno lepiej skorzysta niż Aspas. Mimo tego trzeba nastrajać się pozytywnie na środę, chociaż jakie many szanse to każdy wie.

Kiedyś po porażce 0:2 z Milanem pisałem, ze trzeba 4 gole strzelić, aby awansować, a teraz Musielibyśmy z 6 goli strzelić, bo zakładam, że rywal może nas ukąsić. Tak więc reasumując mamy jedynie nieco większe szanse niż na szóstkę w totka, ale nadal tłum ludzi pod kolekturami robi sobie i nam nadzieję na remontadę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wiedziałem, ze jesteś z UEFA, sorry ;-)

5

Jeśli tylko Gomes nie wyzdrowieje do środy, to nasze szanse z PSG zwiększam z 1,2% na 11,2%

0

Rzut wolny z kapelusza

0

Już pisałem..... Gilowi pokazał, ze ma go w nosie!

1

Messi pokazał Gilowi, że ma go w nosie buhaha!

0

Karny 1000%

0

No i tamta była szósta i nowa seria się zaczęła....

1

Raczej tak nie było, na pewno byśmy tu mieli nawet przed meczem teksty w tej sprawie

2

Chyba Barca to nie Legia jednak

0

Spokojnie karny można było gwizdać

1

Przemyślana decyzja, a ten będzie krytykował. Niech spada. Myśle, że to dobry moment, będzie z tego więcej pożytku niż szkody. Wewnętrznie w klubie decyzja była znana tydzień wcześniej i ustalono wspólnie dobry moment na jej ogłoszenie.

0

No w lidze angielskiej to by naszych wygwizdali chyba. Zupełnie serio! Za te krótko grane różne szczególnie.
Teraz i tak już jest lepiej z ta grą w powietrzu niż było.

0

Ronaldo i tak szczęśliwy, bo strzelił dziś 2 razy więcej goli od Messiego!

1

Remis tez fajny!

0

Jak nie będzie żadnego trofeum, to na pewno wyleci!

0

Ciekawe czy Zidane też dziś zrezygnuje?

1

Nie ma co się podniecać.... teraz Realowi będzie się lepiej grało z kontry

0

Odważnie!
Myślałem, ze jest 1 marca jednak, a nie 1 kwietnia (z tym Busim na środku obrony)

5

Taką mają taktykę na niego niestety..... jak sobie przypomnę tą rozkrwawioną kostkę 2 lata temu, to dochodzę do wniosku, że powinien mieć specjalne buty, takie bardziej do walk ulicznych typu "glany", niż korki piłkarskie.

0

Umriti talizman! Ma grać w każdym meczu do końca sezonu!

1

Całe szczęście, bo pomimo kilku strat wczoraj jest dobrym zmiennikiem, a jego wzrost też się przydaje.

0

Jubileusz 300-go meczu mu się nie udał! Niech sobie gada i świętuje porażkę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?