0

Może dlatego, że wypoczęty...

3

"Sędziujesz jak w La Liga" powiedział Messi sędziemu.
Niby nic takiego, ale w sumie to jednak potężna obraza.
To tak jak kiedyś Zidane wyjechał "z grzywy" w finale MŚ Materazziemu, kiedy ten obraził go słowami "grasz jak Rasiak" (dla tych, co pamiętają)

A na poważnie to jednak żenada z rozmiarem tego zawieszenia.
Jak zawsze sędziowie nieomylni, im za błędy kar nikt nie daje.
Już się nie mogę doczekać powtórek VIDEO. Wtedy okaże się, że są prawie niepotrzebne, bo te darmozjady będę musiały w końcu gwizdać zgodnie z prawdą.
Blokują jak długo się tylko da te video-powtórki, ale w końcu któregoś dnia będą video weryfikacje, a oni będą chodzić, jak szwajcarskie zegarki. Jak np. w siatkówce.

4

Iker Casillas - "królewskie" pożegnanie ikony klubu -

każdy klub traktuje piłkarzy według swoich zasad.
Isco jeszcze nigdzie nie odchodzi, ale już go "odpowiednio" traktują.
Jak pięknie grać dla takiego klubu ;-)

0

Gomesa za pół tej kwoty, co szykują, mogą najwyżej dostać

0

Trzeba od razu spiąć pośladki mocniej i brać się do walki, bo znowu w 11-tu na 12-tu

0

No i super! I bez kontuzji !

0

Tylko 2:1.......

0

Asysta Zielińskiego !!! Jak Xavi

0

Nie było spalonego!

0

Teraz trzeba ich docisnąć i coś strzelić

0

Może Hajto ma precyzyjne dane statystyczne od Barcainfo, a my się tu śmiejemy.
Barcainfo: ile jest tych % w Twoich tabelkach? (Pozdro)

4

Może VAT miał na myśli

2

Czarnogórcy nie skończą tego meczu w 11-stu.
Obyśmy wyszki z tego bez kontuzji

0

Jak Neymar!!!

0

Sędzia trochę się poprawił

0

Bo myślał już o tym jak wykonać rzut rożny w następnej Alicji ;-)

0

Tego właśnie się boję: brutalnej siłowej gry. Przez to mecz jest bardzo ciężki, taki trochę, jak Barcelony z ATM

3

Ale sędzia gwiżdże wszystko dla gospodarzy

1

Jak dla mnie to większy pożytek mielibyśmy gdyby w tych wszystkich meczach, co zagrał Gomes, zamiast niego trener wprowadzał Carlesa Aleñá
Co mamy z tych naszych kupionych za kupę kasy zawodników? Niestety głównie "piach", albo nie kumają do końca stylu gry drużyny, albo są zawsze o te kilka centymetrów odbitej piłki zbyt drewniani.Dodatkowo na podstawie obserwacji jestem zdania, że wychowankowie również zawsze zostawiają maksymalnie dużo serducha na boisku.
Tym bardziej wolałbym wkręcać do drużyny sukcesywnie wychowanków, a nie na siłę kogoś niepotrzebnie kupionego za worek szmalu.
Kupować też trzeba, ale nie tak jak ostatnio, bo ręce opadają. Dobrze, że chociaż Umtiti się nadaje, choć również i on jest minimalnie "drewniany".

0

Może mu na raty rozłożą i da radę jakoś to spłacić
Pewnie biedak załamany teraz płacze....
..... tyle, że płacze ze śmiechu z tych kolesi

2

Gdyby tak po meczach Realu zaczęli zawieszać sędziów, to nie byłoby komu sędziować.

0

Są jeszcze bilety na GD.... od 511 USD ..... plus koszt podróży.... wiza.... Jedzie ktoś? ;-)

0

Już jedną "dobrą zmianę" przerabiamy właśnie, Wystarczy aż po sufit.
. Unzue dobry wybór!

0

W sumie to jeszcze Jacek Magiera spokojnie by sobie poradził.
....ale Legia go nie puści.

0

Myślę, że to Unzue opracował strategię na PSG i tym samym udowodnił, że jest najlepszym następcą.
Za wszelkie większe zmiany serdecznie dziękuję, mam po dziurki w nosie "dobre zmiany", których tu też się niektórzy doczekać nie mogą.

0

Bzdura na resorach

18

Oby tylko był przeciwko Realowi, a nie przeciwko Barcelonie w tym meczu ;-)

0

Roberto wyleciał.... ale w CDR

2

Jak się komuś nie podoba gra Roberto, to niech nie ogląda ćwierćfinałów Ligi mistrzów, bo bez niego by nie było tych pojedynków.

Na pozycji prawego obrońcy na pewno sobie lepiej radził niż gdyby miał to robić jakiś inny Zawodnik ze środka pola lub ataku
Ale oczywiście powinien grać w pomocy, bo tam się sprawdza najlepiej!
Pamiętacie jego podanie do Suareza w El Classico wygranym 4:0 w Madrycie ?
Ja pamiętam tak samo dobrze jak gola na 6:1 zdobytego z PSG

0

Jak na niego to zagrał rewelacyjnie, tylko nie mecz, a ileśtam minut jedynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?