1

Już Perez dopilnuje, aby stanęli na wysokości zadania.....

0

Mnie to wyjątkowo rozbawiło, bo sam nie stronię od ironii. pewnie gdyby była zabroniona, jak klaskanie Neymara, to bym tu dostał dożywotniego bana ;/)

0

To było do 20_Bartek_04..... popatrz co napisał

0

Ok, dzięki za info!

0

Ale mnie rozbawiłeś.... myślałem, że padnę ze śmiechu!!! Dobre!

3

A kiedy miał złapać tą formę? Paco lepszym dziś wyborem!

0

Realowi na królewskim dworze nawet sędzia nie pomoże !!!!

6

Szkoda, że Benitez nie jest trenerem Realu..

0

W aktualnej sytuacji nic lepszego nie da się wystawić w pierwszym składzie. Oby dali z siebie maxa! Vamos!

9

Brzydko zakładać, że kolega z reprezentacji nabawi się kontuzji.... oj nieładnie ....

1

Lepiej niech Real przegra i niech nie robią tej łaski ani laski

1

Chyba prędzej "laskę"

0

Ale to jest serio, czy zgrywasz się? Nie znam przepisu konkretnie jak to jest zorganizowane

10

Cztery punkty od razu

3

Ja bym go zabrał i do końca zostawił decyzję.... Nasi piłkarze wiedzieliby, że nie zagra, a Real mógłby za dużo myśleć na ten temat i to by było dobre. Nawet na rozgrzewkę bym go dał.... i przysymulował, że coś się w nogę stało. Potem bym go dał na nowo na rozgrzewkę pod koniec pierwszej połowy, że niby wyjdzie w drugiej jednak....wtedy Zidane musiałby w przerwie myśleć jak grać gdy on wejdzie...

0

Czyli wychodzi z założenia, że Real przegra.

0

Jak ten jutro drukarz weźmie przykład z Kassaiego i wszyscy piłkarze będą go "oklaskiwać", to całą drużynę na 3 mecze zawieszą?
Może lepiej biegać obok takiego sędziego we trzech, posyłać piłki w to miejsce i wj....ać się porządnie kilka razy w takiego drukarza, to poczuje "radość" na własnej skórze....

0

I będzie jak awans Legii do LM po wygraniu z Celtikiem....

1

Liczę ile kosztuje MINUTA GRY każdego z tych graczy....
Zaczynam oczywiście od Gomesa....
35 000 000/465=.....padł mi kalkulator z wrażenia.
Ok, nawet, jak uwzględnijmy jeszcze minuty w La Liga....masakra
.

0

Słabe to źródło, jak dla mnie, tak więc zobaczymy latem ostatecznie. Ja obstawiam, że Barca go łyknie, choćby po to, aby zgarnąć trochę kasy, bo takie maja prawo

0

Z tą szparą, którą można wykorzystać to poszedłeś na całość ;-)

0

Jakie źródła? Jakie "ponoć"? Bzdury piszesz

0

Co się czepiasz sędziego? Wiesz ile Bayern by dał wczoraj za takie sędziowanie?

1

Ja to się cieszę, że za te dyskusje nie dostaliśmy żółtka, bo Busi zachował się nieprofesjonalnie zaczepiając sędziego, jak również Neymar przy tym rzucie różnym wtedy również mógł dostać żółtą kartkę. I co by było teraz? Gralibyśmy w dziesiątkę po drugiej żółtej dla Neymara

0

Ale Gomes bierze go za wzór i tez będzie grał do tylu.
No ale Rakieta dziś słabo, Suarez też nie specjalnie

0

Nieprawdopodobne! Walczymy, przebiegliśmy prawie tyle co Juventus. Widać zaangażowanie, ale jak szybko nie strzelimy gola, to tym razem nie będzie, jak z PSG

0

Największa kontrowersja to jest to, że doliczył tylko minutę, a nie dwie....

2

Aż tak bym na sędziego nie narzekał. Po prostu mało gwiżdże, co akurat nam nie sprzyja, ale to jest bez większych kontrowersji na razie.

0

Spalenizną to capi, jak się TVP ogląda!
Dawaj na inny kanał !

0

Tak zagramy właśnie. Ściema, ze Roberto w obronie. On zagra w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?