Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie wyszedł na tym zdjęciu ;-)
1
Bez Iniesty to była juz orkiestra bez dyrygenta.
0
Piszesz jakbyś twierdził, że LE wprowadził Gomesa ze swojej wizji na drugą połowę, a nie ruszysz nic głową, że Andres musiał zejść. Ogarnij się!
0
Awans jakiegokolwiek Realu coraz mniej realny.
0
Real-Celta 1:2
Teraz kumasz Ziomek?
76
Ronaldo reklamował u sędziego zagranie ręką przez bramkarza
0
Waszym zdaniem ładniejszy gol Ramosa dla Sevilli czy asysta Marcelo?
Edit: ładny tez gol Marcelo!
Edit2: ładny kontratak! ;-)
0
..... a rewanż posędziuje Undiano, który przecież ostatnio udawał, że nie ma nic wspólnego z drukowaniem
Inna sprawa,że gdy idziemy, jak tornado, to nawet sędziowie odpuszczają, bo widzą. że nic nie wskórają i nawet wtedy dobrze sędziują.
0
Nie zgadzam się! Okręgowka nasza jest sędziowana na zdecydowanie wyższym poziomie.
0
Liczyłem jedynie na czerwo ze strony Ramosa, a on czuł, że musi zostać do końca na boisku i tak bardzo się postarał (-ta). Nie mam słów uznania dla niego!
1
Wreszcie pojadą w nieco lepszych nastrojach!
0
Miałeś rację! Gratulacje!
0
Ramos o włos od dubletu!
0
Ronaldo Good!
0
.... i własny pomnik ze sterczącym....
0
" Uśmiechnięty, jak księżyc w pełni!" Dobre!
2
Tak sobie myślę, że Ramos już dawno nie dostał czerwonej.... jest ku temu dobra okazja....
0
Dwaj wspaniali piłkarze !
0
Od razu doszedł do wniosku, że i tak nie da rady wydrukować, więc się dziś nie wtrącał. Proste!
2
Lubię Roberto, ale zgadzam się z Tobą.
Vidal na PO, a Roberto bardziej w pomocy by się przydał i tam też bardziej by się nadawał.
71
Marzę o tym, aby jutro Sevilla nas wyprzedziła w tabeli!
2
Undiano chyba zabrał piankę do Golenia A nie spray
2
Dobre losowanie!
W półfinale najbardziej obawiam się Celty Vigo!
0
Szczypiorniak z Norwegią na TVP Sport....
0
E..... przy takiej wymianie ciosów zaraz Real cos strzeli i bedzie "po jabłkach"
Nie ma co się podniecać....
5
Mallenco! Prawidłowo pokazał kartkę! Szok!
0
Słusznie! Nawet nie musiałby mrugać.
0
Bardzo dobre podsumowanie!
Sędzia zapracował niczym Undiano Mallenco na swoją wątpliwą "renomę".
8
I komplet sędziów .....
4
....a sędzia nie wie co tu wykombinować, aby nie uznać...