Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Messi Christmas Everyone!
3
Fakt, że przez wiele ostatnich lat, nawet, jak już Barca przegrywała z Realem, to zwykle jedną bramką, a Real dostawał często srogi łomot, to jednak nawet w najtrudniejszych momentach, jak np. swego czasu wysoka porażka z Bayernem, nikt tak nie gwizdał. Moim zdaniem, to kwestia (być może lokalnej), ale jednak kultury.
4
Tak sobie myślę, że gdyby grał Neymar, to bylibyśmy w takim meczu bardzo mocno osłabieni w obronie, co mogłoby mieć kluczowe znaczenie szczególnie w pierwszej połowie spotkania. Alba, kiedy można szaleje na skrzydle jak złoto, a kiedy potrzeba, wymiata fantastycznie w obronie.
Jak dla mnie Valverde wspaniale to wszystko zorganizował. Miał mega wyzwanie, jak ustawić zespół po odejściu Neymara i zrobił to na złoty medal!
31
Chcieli szpaleru? Zrobili go sami Rakiecie, gdy ten podawał do Roberto....
57
Swoją drogą, to zdobyć pięć Pucharów i zostać wygwizdanym w ostatnim meczu roku Kalendarzowego ....
Ale kibiców ma ten Real....
0
Masz rację! Nawet nie wiem dlaczego Real mu szpaler zrobił zanim ten podawał do Roberto w kluczowej akcji ;-)
2
W końcu nie wypadało napisać, że tak jak w USA w dniu święta dziękczynienia nie jest zbyt dobrze być indykiem, tak w dniu El Clasico nie jest zbyt dobrze być kibicem Realu.
9
No i kto tam tęskni za NEYMAREM?
Jakoś cicho się zrobiło o nim....
Jakoś bardziej się cieszę z przyjścia VALVERDE niż odejścia Neymara!
A Neymar pewnie mógł sobie tylko popłakać przy TV, że nie bylo go na boisku.
2
Najfajniejsze są komentarze na fioletowej! Rewelacja!
1
Messi z dużej litery się pisze !!! Chociaż tyle się naucz!
0
Ja akurat uwielbiam Real.
....szczególnie gdy dostają łomot 6:2 lub 5:0, a nawet 4:0 czy 3:2.
0
Stawka 1,01 więc po co obstawiać?
0
No i niestety Leo już nie ma tej koszulki, którą robił słynną Cieszynkę. Najważniejsze jednak, że to nadal Leo!
0
... i to na dodatek Mallenco sędziował..... ;-)
0
....plus cieszynka z koszulką znowu?
38
Najlepsze jest jednak to że Leo nie strzelił Gola! Będzie tak rozdrażniony, jak Lew i strzeli w sobotę na Bernabéu
0
Ale się uśmiałem z tego tytułu...
Normalnie żadnego błędu nie było!
Tupecik do pozazdroszczenia!
0
A miałem nadzieję, że Mallenco ;-)
Generalnie jeden wał kto by nie sędziował.
Czasem nawet poniekąd dobry sędzia może być „zły”, bo np. Nasz Marciniak pozwalający na dość twardą grę też powoduje, że przy warunkach fizycznych naszych zawodników gra się z wieloma rywalami bardzo ciężko.
0
No isuper! W sobotę Real wraca na gorący GRILL
0
Bale! Nie poznaję!
W sumie dobrze, ze Real podsmaży się tam jeszcze w finale w tym upale!
6
PSG-Real...... jedyny minus takiego zestawienia, to jest to, że nie mogą odpaść obydwie te drużyny....
1
Ok, masz rację, Leo jest z innej planety, ale te wszystkie zarobki są z innej galaktyki ;-)
0
Przy takiej kasie, co dostał Messi można nawet nie kupować papieru toaletowego, bo banknotów i tak wystarczy.
Oczywiście uważam, że najlepszy piłkarz na świecie powinien zarabiać najwięcej, ale generalnie te wszystkie zarobki gwiazd są nieprzyzwoicie wysokie. Również dużo mniejsze Apanaże wystarczyłyby na całe życie dla najbliższej rodziny zawodnika i wielu potomków.
0
Poziom komentarza w Eleven tak samo beznadziejny, jak sędziowanie (PSG-Troyes). 5 powtórek zmarnowanego karniaka Cavaniego pokazuje, jak bramkarz stał nieprzepisowo metr przed linią....Sędzia widział tyle samo, co ci bezpłciowi komentatorzy.
Dobrze, że LaLigę komentuje zupełnie inna ekipa!
2
Można do artykułu dopisać asystę Roberto na 4:0 dla Denisa! Cały Roberto! Kapitan drużyny !
2
Jestem wielkim fanem Roberto, powinien zdecydowanie grać w środku pola, jest to oczywista oczywistość.
Jeżeli tylko dostaje pozycję PO, to od razu gra zbyt asekuracyjnie zagrywając zbyt wiele piłek do tylu.
Serce do walki jak Puyol - uwielbiam Roberto.
Bardzo dobre podsumowanie jego najlepszych akcji przez redaktora, a do tego wisienka na torcie - gol na 6:1 z P$G
0
Czekam na wywiad z arbitrem i ocenę sytuacji z golem Messiego.
W sumie to mógłby szczerze powiedzieć, że bramkarz popełnij idiotyczny błąd zakładając sobie samemu siatkę i przykro mu się zrobiło, więc udał, że nie widzi gola ;-)
2
Do połowy czytałem i było Ok, ale z tym Ozilem to się nie zgodzę w żadnym wypadku.
1
Idealny skład i ustawienie w tych okolicznościach! Ufam Ernesto!
0
„Czterokrotnie zdobywałeś Złotego Buta,”
Chyba raczej:
„Czterokrotnie zdobywałeś Złoty But”