Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
....Aż się wkurzył i stwierdził, że jak z nim nie chcą grać, to pogra z rywalami i prawie zanotował asystę dla Valencii ;-)
1
Dajcie spokój Gomesowi. On nie miał z kim grać. Jak tylko wykreował inne podanie niż 3-5 metrowe do najbliższego, to nikogo z naszych tam nie było. Gdzie dalej podawał, to tylko co najwyżej jacyś fotoreporterzy czuli gdzie należy się ustawić.
Myślę, że powinien się obrazić i poszukać lepszej drużyny.
1
No jak Pepe skopał gościa z Getafe i potem jeszcze dalej z pieści zaatakował to było mocniejsze jak walka kijami w hokeju na lodzie.
Łatwo na you tube się znajduje wpisując: Real Getafe Pepe Animal
13
No to w Madrycie kible do remontu czym prędzej !
0
Dobrze więc, że nie dodał, że czarnym koniem może być Polska z Lewandowskim ;-)
0
Niestety Mallenco to taki sędzia, który może nie zauważyć faulu, po którym krew się leje, jak również dać np. Suarezowi kartkę jedynie za groźny wygląd jego uzębienia.
Właściwie to najbardziej się obawiam w dniu dzisiejszym właśnie Mallenco. Jak zawsze wielka niewiadoma, bo raz na 4 mecze potrafi nie być uwag do niego.
Tak na marginesie, to sobie pomyślałem, że jak Lewy przejdzie do Realu to znowu go spotka (mam na myśli sędziowanie meczu Polska -Szkocja, jeśli pamiętacie co tam było wtedy...)
0
Masz trochę racji, ale na obronie się więcej wymiata niż kreuje, wiec na pewno nie będzie tak źle.
0
Oby tylko dobrze celował w piłę, bo jak trafi kogos w nogę, to rzutem karnym będzie pachniało.
Ale serio, to jestem dobrej myśli co do jego osoby. Zobaczymy.
0
Spoks! Czasem przesadzam z zawiłością w moich komentarzach.... Pozdro!
0
Wszystkiego najlepszego Sergi!
Mam wielką frajdę z Twojej gry, a nawet podwójną radość, bo od początku pisałem tylko pozytywnie na Twój temat. Pewnie gdybys czytał moje komentarze, to zaprosiłbyś mnie na kolejny mecz.... ale i tak znowu przyjadę któregoś razu!
0
LE będzie tylko na trybunach.
0
Dzięki za wyjaśnienie koledze, jak jest. Pewnie mało czytał moich komentarzy, gdzie zwykle ironizuję, bo niestety taki już jestem. Pozdro!
0
Nie skumałeś... Miałem na myśli, że nawet z porażki 0:4 potrafimy się podnieść, w co jeszcze rok temu nie wierzyła UEFA.
Akurat o dwumecz z Chelsea jestem spokojny. Mają wyjątkowo ogórkową formę i zajmują w swojej lidze 4-te miejsce, jak Real w La Liga.
0
Oby tylko nie przegrać na wyjeździe więcej niż 0:4, bo inaczej małe szanse na awans. ;-)
0
Nie sądzę, że LE zmieni Conte, ale jeśli nawet, to w takiej sytuacji LE mógłby tylko powiedzieć: "OK, ale po dwumeczu z FCB". Natomiast warto go będzie wypatrywać na trybunach CN.
0
Ronaldo kulturalnie wsadza palec w d. Marcello i nie robi tego tak demonstracyjnie jak Pique....
0
No i nawet Albert Einstein pogubiły się w tym wszystkim!
3
Ja myślę, że to złamanie regulaminu przez niektórych tutaj, to wynik tego, że samo zamieszczenie jakiegokolwiek zdjęcia z Tebasem jest jak prowokacja. Może nie zamieszczać fotek tego nielubianego osobnika? Tzn. I tak go nikt nie polubi, ale może nie będzie aż tak kusiło rzucać obelgami.
Inna sprawa, że niecenzuralnymi wyrazami nie rzucamy tutaj, bo 3mamy trochę lepszy poziom kultury i niech tak będzie. To wyróżnia fcbarca.com od innych.
3
Roberto jest tym zawodnikiem, na którego już dawno liczyłem.
Polecam mój stary komentarz napisany 2 lata temu:
http://www.fcbarca.com/67820-sergi-roberto-najbardziej-wszechstronnym-graczem-barcy,dyskusja-4256089.html
8
Ramos dzwoni do Messiego, aby przeprosić go za faul....
...taki angielski humor po obejrzeniu, jak Delofeu z Watford leje Chelsea.
1
Głupi masz ten avatar, ale mądrze napisałeś. Ja też tak myślę, zresztą już od dawna upatruję w Roberto następcę Puyola.
2
Deulofeu! Wbił gwóźdź do trumny Chelsea i Antonio Conte!
0
No ale chyba bez świńskiego łba jednak....
2
Ciekaw jestem reakcji kibiców na CN na niego....
1
Lepiej niech dogorywa do meczów LM
0
No to Chelsea jest na widelcu Tottenhamu
1
Obserwując formę Realu i Chelsea, to jest duża szansa na oglądanie Neymara znowu na Camp Nou. No chyba, że z Realem jakąś czerwoną kartkę złapie.
0
Akurat Ratamahatta ma rację, bo te kryptowaluty nic nie produkują, tylko są wirtualnym produktem spekulacyjnym z pięknymi założeniami teoretycznymi, które mają dawać tylko zysk. Takie finansowe perpetuum mobile.
Pewnego dnia ten biznes zostanie zdelegalizowany i wszyscy tacy inwestorzy-znawcy szybko stracą całą kasę.
Kiedyś w takiej mikro skali była firma Dorhem i jej „Bezpeczna Kasa Oszczędności”
Można sobie poczytać w necie jak się to skończyło.
0
Bardzo trafne spostrzeżenia. Mam nadzieje, że od przyszłego sezonu VAR wyeliminuje złe bandyckie zamiary, bo np. Takie nadepnięcie bramkarza na rękę Messiego zaraz da czerwoną kartkę takiemu bandycie.
0
..... w przeciwieństwie do Gomesa, który dostał jeszcze więcej szans....
Ale to tez nie oznacza, że chcę tu hejtowac Gomesa. Po prostu dla mnie jest on zbyt drewniany jak na Barcę i tyle.
No ale masz rację, ja też po Deulofeu oczekiwałem więcej. Chociaż tyle, co po Paco.