0

Jak dla mnie Nawalka zrobił dobre 3 zmiany w składzie.

1

"Masche bywa za niski"
Z jednej strony się uśmiałem, bo super to zostało sformułowane, a z drugiej masz całkowitą rację. Środek obrony musi mieć "słuszny" wzrost! To nie nie jest pozycja dla zawodnika wzrostu Masche. Właściwie Umtiti to niemal profesor, a Pique więcej gada i pisze niż gra.

0

Reprezentacja wczoraj identycznie jak Barca w Paryżu! I gra i wynik.....

0

Z pozytywnych kwestii okienka:
Na szczęście nikt nie zapłacił klauzuli Leo Messiego.
No i bardzo się cieszę, że zostaje Roberto.
Brak Coutinho to wielka szansa, aby Roberto, aby zaliczył magiczny sezon w środku pola.

0

Oficjalnie:
KONIEC nieudolności we właśnie zamkniętym okienku transferowym. UFF....

0

Mimo, ze masz racje, to zawsze będzie trochę łatwiej.
Ale generalnie się zgadzam, bo Boncci i Chiellini, to jednak nie Baresi i Maldini :-)

0

Jutro o 23:60 będzie wreszcie święty spokój...

1

Za 2-3 godziny, a nawet Jutro po poludniu to tez jest po dzisiejszej 20:00

1

Byłby idealny moim zdaniem. Właśnie w Barcelonie!

0

Isco? Całkiem dobry zawodnik, ale pamietam jego brutalne zachowanie i wcale go nie chcę. Generalnie nikogo nie chcę z Realu, pomimo iż do kilku zawodników należy mieć szacunek (chociaż aż tak porządnych, jak np. Raul czy Iker to już nie ma)

1

Będzie podsłuchiwał ławkę rezerwowych i donosił do Madrytu.

0

Widzę, że połowa ludzi na tej stronie to fani prześcieradeł. Nie miałem pojęcia, że aż tak dużo.
Pewnie ta sama połowa widziałaby chętnie CR7 albo przecinaka-Ramosa....
Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W późniejszym czasie go kupimy!
Za rok będzie tez Ok

0

Za duże zarobki i klauzule to tez mogą odbić się czkawką w pewnym momencie... no bo po jakiego wała komuś taki piłkarz ?

2

Pecha miał dziś Real. Trzeba uczciwie przyznać. W 11-tu z Benzemą było gorzej grać niż w 10-kę bez niego.

0

Klauzula jak duża?

1

Benzema to nawet do klopa dziś nie trafi

2

Te przepisy fair-play to pic na wodę. Za łatwo jest je obejść.

2

W tym sezonie walka o króla strzelców będzie pomiędzy Leo, a Asensio.
Ciekawe, że wczoraj przez kilka minut fenomenalnie zaprezentował się młody Zidane. Przypomniałem to teraz w kontekście dzisiejszego występu Benzemy.... Hi Hi

1

VAR i karny dla Zagłębia. Całkowicie słuszna decyzja arbitra.

1

Pazdan, jak Ramos. Dobry komentarz w C+ wyjaśniający istotę przepisów. Kiedyś rzeczywiście trafiało się w piłkę i kiedy ta już była wybita na aut, trafiało się przecinakiem w nogi rywala powodując często koszmarne kontuzje i nawet żółtej kartki nie było.

2

4:0 Liverpool-u z Arsenalem niemal przypieczętowuje ten transfer. Potrafią sobie doskonale poradzić bez Coutinho.
.... i niech tak samo dobrze Barca radzi sobie bez Neymara.

0

Jeśli chodzi o wczorajsze debiuty, to uczciwa prawda jest taka, że najlepiej wypadł młody Zidane.
O Paulinho na razie nie da się jeszcze nic powiedzieć. 5 minut mu nie wystarczyło na okazanie czegokolwiek dobrego.

0

Mógł nie brać żadnego rozbiegu...
Wq....a mnie zawsze takie lekceważące podejście, nawet u Messiego, chociaż parada bramkarza i wyczucie strzału zasługuje na pochwałę.

0

Roberto w ostatniej chwili oderwał korki od murawy....

0

Podsumowując poniższe komentarze:
Lepiej, aby nic mu nie dolegało!

1

Precz z nim!
Nie zapomnę, jak udawał kontuzję, a za chwilę straciliśmy gola..... Po co nam on?
Jedyne, co ma sens z tym "negocjowaniem", to "utopienie" go na ławce PSG.

4

Neymara zgarnęło PSG, a KASĘ za niego.... Borusia.
Mają łby do biznesu w tym naszym zarządzie!

0

....Jasnowidz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?