0

I czemu Barca o niego nie powalczyła?

2

@Roni_10 To Xavi robi wypad jako pierwszy.

1

Tuchel z tych doświadczonych, a Motta z tych rokujących trenerów. Wybierałbym pomiędzy tymi dwoma nazwiskami.

6

Xavi i tak nie będzie umiał zrobić z niego pożytku, u niego piłkarze stoją w miejscu lub cofają się w rozwoju.

0

Ale jednego tu nie rozumiem. Chyba nietrudno jest zweryfikować gdzie grał ostatnio prawdziwy Edgar Ie, choćby w social mediach czy na takim Transfermarkt, wg. tego grał ostatnio w Turcji. Podczas gdy tego łebka kupili go od polskiego 4-ligowca. Nikomu nie zapaliła się czerwona lampka ze coś tu się nie zgadza?
No i dodatkowo w przypadku transferu kluby wymieniają chyba między sobą dokumentację zawodnika. Czy już po danych osobowych w tej dokumentacji nie szło rozpoznać ze to nie jest ta sama osoba? Ktoś tu sfałszował dokumenty czy one po prostu nie zawierają żadnych szczegółowych informacji?

0

@Ayato2k "Jestem coraz bardziej przekonany, że Laporta ze swoimi działaniami i Xavi z konferencjami mają za zadanie całkowicie pogrążyć reputację klubu."

No tak, bo przecież pogrążanie klubu, to ich ulubione hobby. Albo lepiej, ktoś im za to płaci!
Czytam tego typu komentarze i się zastanawiam czy niektórym się tutaj klepki w głowie nie poprzestawiały w efekcie oglądania nędznej gry Barcy.

1

@kigani "któremu teraz kibicuje zwłaszcza w Polsce mnóstwo dzieciaków, sezowców, którzy nie mają kasy "

Boże, co za bzdury... Startujesz w konkursie na najgłupszy komentarz? Bo to już któryś z kolei dodałeś.

0

@JarekS A co z kandydaturą T. Motty? Jest jakaś perspektywa na zatrudnienie go?

1

Nie dość że wyniki w LM beznadziejne, to jeszcze co chwila łapie kartki, pożegnałbym Xaviego bez żalu.

0

@Midast Jakiego znowu Christiansena...

0

@Greenalley "czarna prawda weszla w zycie w najgorszym scenariuszu"

Chłopie, co Ty jarasz?

3

@Maker0 Nie od niego tylko jego odejścia, bo gdy tu grał to dawał radę i był jedynym który potrafił pociągnąć grę drużyny poza Messim.

1

Uspokójcie się gamonie, nikt normalny tyle za niego nie da. Arabowie mają kasę, ale nie są idiotami. A druga sprawa, że sam Raphinia może chcieć odejść, ale do innego klubu, np. z Anglii, o ile w ogóle zgodzi się odejść.

1

@cyron1 "młodzi wilcy" XD

13

Myślę że największe szanse mamy z rywalami z ligowego podwórka, czyli Atletico lub Realem. A to z prostego względu: nasi piłkarze w większości już ich dobrze znają, a Xavi i jego sztab przy całej ich indolencji najprędzej opracują dobry plan na spotkanie właśnie z hiszpańskimi drużynami.

0

@Mroziu Brakło argumentów to się osmarkałeś? Brawo.

0

@Mroziu "Ciekawe jakby twoje dziecko wzięło z niego przykład i chodziło naćpane jak byście śpiewali kanarki "

Na dodatek jeszcze sobie coś ubzdurałeś, bo ja nigdzie nie wybielam Maradony. Jednak jest spora różnica między ćpaniem a gwałceniem ludzi.
I co za tym idzie, nie byłbym zadowolony że mój dzieciak jest ćpunem, ale wciąż wolałbym to niż żeby miał być gwałcicielem.

0

@Mroziu Ale ty w tym momencie szmacisz logikę... W przypadku Alvesa są dowody, zeznania pokrzywdzonej i świadków, a to czy Maradona komuś zniszczył życie to jedynie twoje gdybanie, niepoparte dowodami. Dostrzegasz różnicę?

0

@Mroziu Chyba masz nierówno pod kopułą jeśli porównujesz ćpanie Maradony, które w gruncie rzeczy najbardziej zaszkodziło jemu samemu, do gwałtu Alvesa, którym bardzo możliwe że zniszczył psychikę i życie trzeciej osoby.

0

@Mroziu No i co z tego ze był wielki piłkarzem?
Jak jakiś pijak zgwałci ci matkę, siostrę czy córkę, to też powiem "może i ta szmata jest gwałcicielem, ale ta szmata była wielkim pijakiem!"

0

@Tridente2015 Ale o byciu legendą nie decydują tylko statystyki czy trofea, to też wizerunek. Wybitny piłkarz z zasługami, ale do którego kibice czują odrazę to żadna legenda. Bo legendy się czci, a nie nimi gardzi i opluwa, a taki jest obecnie los Alvesa. I słusznie.

0

@Alberto1031 Głupoty to praktycznie wszystkie komentarze, które napisałeś w tym temacie.

0

@Alberto1031 Inteligentni? Raczej kretyni.

0

@Alberto1031 Jak Ci ktoś matkę, siostrę lub córkę zgwałci, to też pójdę z nim zbić pionę!

4

To już nie legenda, tylko mniej niż zero, element do zapomnienia.

1

@Tatazolwinia A co ma piernik do wiatraka?

1

@xavi890 A ile Ty masz lat że wypisujesz takie pierdoły? "Zupełnie niesprawiedliwy"- zaorać wszystkie sądy, bo xavi890 stwierdził że to wszystko nie działa.

2

To tak jak Xavi był bliski wyjścia z grupy w Lidze Mistrzów w poprzednich dwóch sezonach.

1

Taaak Xavi, tryplet jeszcze zdobędziemy!

0

@Jvstin09 Niby czemu aż dekada?

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?